Sveltus Elastiband black 110cm, 30kg odporová cvičební guma

Látková odporová guma pro cvičení
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 5040938
980 Kč
Sveltus Elastiband black 110cm, 30kg odporová cvičební guma

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Sveltus Elastiband, 30kg odporová cvičební guma s látkovým povrchem

Multi Elastiband® se skládá ze dvou velkých smyček o délce 16,5 cm na každém konci pro snadné upevnění stehen nebo bot a čtyř středních smyček o délce 11 cm. Celková délka: 110 cm. Multi Elastiband® v sobě spojuje všechny výhody Maxi Elastiband® (větší smyčky, velká délka) a Elastiband® (celkem 8 smyček).

Cvičební odporové gumy se staly oblíbenými zejména mezi ženami, ale při cvičení je používá i mnoho mužů. Pásek Multi Elastiband® se skládá ze dvou velkých poutek o délce 16,5 cm na každém konci pro snadné upevnění stehen nebo bot a čtyř středních poutek o délce 11 cm. Multi Elastiband®a kombinuje všechny výhody Maxi Elastiband® (větší smyčky, velká délka) a Elastiband® (celkem 8 smyček). Expandéry velmi dobře pomáhají silovým sportovcům zlepšit jejich výkony, a to v hodu, výhozu, přítahu, běhu, skoku a dalších zaměřeních.

S odporovou gumou procvičíte celé tělo

Oporové gumy jsou při silovém tréninku téměř plnohodnotnou náhradou činek. Můžete s nimi procvičit prakticky celé tělo - dolní končetiny, paže, ale i břicho.

Na dovolené s odporovými gumami

Výhodou odporových gum je, že nemají téměř žádnou hmotnost a zabírají minimum místa, takže mohou být vhodnou alternativou pro trénink například na dovolené.

Odporová guma pomůže dostat vaše tělo do lepší kondice

V domácích podmínkách lze s odporovou gumou provádět například tricepsové extenze, bicepsové zdvihy, výpady nebo dřepy. Mohou být také užitečné pro trénink hlubokého stabilizačního systému pomocí metody DNS.

Základní specifikace gumy Sveltus Elastiband Black Resistance

Guma Sveltus Elastiband je 110 cm dlouhá, 6 cm široká a váží 130 gramů. Pevnost pryže odolné vůči látce je na úrovni 30 kilogramů. V porovnání s běžným gumovým expandérem textilní guma neškrtí kůži, neklouže, nepraská a má delší životnost.

  • Délka (cm) ~110.00
  • Šířka (cm) ~6.00
  • Hmotnost (kg) ~0.13
  • barva - černá s oranžovou
  • pevnost  30 kg
.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumy na cvičení
Hmotnost: 0.13 kg
Značka: Sveltus
Odpor: 30 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na navrhování a výrobu fitness doplňků, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se zaměřuje na navrhování inovativního, funkčního a moderního sportovního zboží.

Výrobky značky Sveltus, které jsou určeny pro obce, sportovní svazy, jednotlivce, sportovní specialisty a uživatele, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Profesionálové jako my!

Naši partneři Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Přečtěte si, co říkají o tom, čím se naše výrobky odlišují od ostatních.

PEFC Certifikace produkce. 

.