Sveltus Elastiband černý 90 cm, odpor 15 kg

Elastiband je ideální pro posilování, protahování, ale také pro rehabilitaci.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 5040902/0007
490 Kč –38 % 299 Kč
Sveltus Elastiband černý 90 cm, odpor 15 kg
Sveltus Elastiband černý 90 cm, odpor 15 kg
Akce
490 Kč –38 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Cvičební guma: Elastiband (originální patent)

Multi Elastiband® 15 kg je ideální nejen pro tonizaci a protahování, ale také pro rehabilitaci. Můžete s ním provádět různé cviky. Využívají ho především sportovci ke zvýšení svalové síly po zranění nebo ke zlepšení držení těla. 

Elastiband je elastický (patentovaný) výrobek, který umožňuje aktivovat sílu hlavních svalových skupin: paže, záda, hýždě, hrudník, ramena, břicho, stehna ... Součástí je plakát se cvičením. Můžete si ho přibalit do tašky na cesty... Snadné použití, pohodlné, odolné, omyvatelné guma, polyester, polyamid. 

Technické informace:

 • Šířka (cm) ~ 4.00
 • Délka (cm) ~ 90.00
 • Hmotnost (kg) ~ 0.07
 • Barva černá
 • Síla 15 kg

 Elastiband ® má celkem 8 poutek.

Jak vybrat cvičební gumu (Rubber Expander, Powerband, Elastiband, Multiband, ...)?
 1. Cvičební gumy jsou univerzální pomůcky, které se používají k posílení posturálních svalů celého těla. NENÍ JEN PRO AKTIVNÍ SPORTOVCE. Je velkou pomocí pro lidi, kteří právě procházejí rehabilitací po těžkém úrazu a potřebují dát dohromady svaly, je také vhodnou "hračkou" pro děti, které potřebují posílit svaly.
 2. Kategorie gum:Expandery a cvičební gumy lze rozdělit do kategorií:Expandery a cvičební gumy lze rozdělit do kategorií podle šířky a velikosti odporu, který při cvičení kladou. Odpor je udáván v maximálním tahu v kg.Důležité je si u tohoto typu zapamatovat, k čemu přesně plánujete posilovací gumu použít.Gumy s nízkým odporem jsou ideální pro začátečníky, kteří teprve začínají, a také pro osoby, které podstupují rehabilitaci, nebo pro děti, které s cvičením teprve začínají.Gumy se silným odporem jsou vhodné pro ty, kteří se cvičení věnují dlouhodobě a pracují na budování velkých svalových partií, mezi které patří například zádové svaly nebo svaly nohou.Gumy s úchopem se používají především při cvičení svalů paží, a to z velmi praktického důvodu. Úchop je konstruován tak, aby se nezaryl do dlaně, a díky tomu cvičíte déle a také efektivněji.
 3. Zesilovací gumy
 4. Dělí se podle šířky a odporu, který při cvičení kladou. Odpor je udáván v maximálním tahu v kg.
 5. Při použití tohoto typu je důležité si přesně uvědomit, k čemu plánujete posilovací gumu použít.
 6. Odporové gumy jsou ideální pro začátečníky, kteří s cvičením teprve začínají, a také pro osoby, které podstupují rehabilitaci, nebo také pro děti, které začínají cvičit.
 7. Tělocvičné stroje se silným odporem jsou zase vhodné pro ty, kteří se cvičení věnují dlouhodobě a pracují na budování velkých svalových partií, mezi které patří například zádové svaly nebo svaly nohou.
 8. Tělocvičné stroje s úchopem se používají především při procvičování svalů paží, a to z velmi praktického důvodu. Rukojeť je konstruována tak, aby se nezaryla do dlaně, a díky tomu můžete cvičit déle a také efektivněji.
 9. Co zohlednit při výběru gumy nebo expandéru na cvičení?Při výběru správného expandéru pro vás jako začátečníka byste se měli zaměřit na čtyři hlavní kategorie:Svalová skupina, kterou plánujete posilovatOdpor expandéruDélka expandéruZpůsob manipulace
 10. Při výběru správného expandéru pro vás jako začátečníka byste se měli zaměřit na čtyři hlavní kategorie:Svalová skupina, kterou plánujete posilovatVýdrž expandéruDélka expandéruZpůsob úchopu
 11. Svalová skupina, kterou plánujete posilovat
 12. Výdrž expandéru
 13. Délka expandéru
 14. Způsob úchopu
 15. S gumovými EXPANDERY se dá skvěle cvičit a dostat se i do formy.
 16. Vyberte si podle potřebSkupiny svalů, které plánujete posilovatPokud cvičíte jógu nebo pilates, vyberte si gumy s menším odporemPokud jste pokročilý cvičenec a můžete s gumou provádět rytmické cviky, vyberte si těžší odporVýrobci promyšleně mění barvu a návin cvičebních gum podle jejich zvyšujícího se odporu - snadno si vybereteVšeobecně platí, že světlejší barva znamená nižší odpor. Pro přesnější určení se odpor cvičebních míčů udává také v kilogramech.Délka expandéru souvisí také s tím, jaké cviky plánujete s expandérem provádět nebo na jaké oblasti se budete zaměřovat. Po letech zkušeností doporučujeme delší expandér, který lze použít variabilněji.
 17. Skupina svalů, které plánujete posilovat
 18. Pokud cvičíte jógu nebo pilates, zvolte gumičku s menším odporem
 19. Jestliže jste pokročilý cvičenec a zvládnete rytmické cviky s gumičkou, zvolte větší odpor
 20. Výrobci promyšleně mění barvu a návin gumiček na cvičení podle jejich zvyšujícího se odporu - je snadné si vybrat
 21. Všeobecně platí, že světlejší barva znamená menší odpor. Pro přesnější určení je odpor cvičebních míčů uváděn také v kilogramech.
 22. Délka expandéru souvisí také s tím, jaké cviky plánujete s expandérem provádět, resp. na jaké partie se budete zaměřovat. Po dlouholetých zkušenostech doporučujeme delší expandér, který lze použít variabilněji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumy na cvičení
Hmotnost: 0.2 kg
Značka: Sveltus
Odpor: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na navrhování a výrobu fitness doplňků, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se zaměřuje na navrhování inovativního, funkčního a moderního sportovního zboží.

Výrobky značky Sveltus, které jsou určeny pro obce, sportovní svazy, jednotlivce, sportovní specialisty a uživatele, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Profesionálové jako my!

Naši partneři Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Přečtěte si, co říkají o tom, čím se naše výrobky odlišují od ostatních.

PEFC Certifikace produkce. 

.