Sveltus Elastiband červená 90 cm, odolnost 10 kg

Elastiband je ideální pro posilování, protahování, ale také pro rehabilitaci.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 5040901/0006
470 Kč –44 % 259 Kč
Sveltus Elastiband červená 90 cm, odolnost 10 kg
Sveltus Elastiband červená 90 cm, odolnost 10 kg
Akce Výprodej
470 Kč –44 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Cvičební guma: Elastiband (originální patent)

Multi Elastiband® 10 kg je ideální nejen pro tonizaci a protahování, ale také pro rehabilitaci. Můžete provádět různá cvičení. Využívají ji především sportovci ke zvýšení svalové síly po zranění nebo ke zlepšení držení těla.

Elastiband je elastický (patentovaný výrobek), který umožňuje aktivovat sílu hlavních svalových skupin: paže, záda, hýždě, hrudník, ramena, odřené svaly, stehna ... Je dodáván s plakátem na cvičení, můžete jej snadno přenášet v tašce při cestování ... Snadné použití, odolná omyvatelná guma, polyester, polyamid. 

Technické údaje:

 • Šířka (cm) ~ 4.00
 • Délka (cm) ~ 90.00
 • Hmotnost (kg) ~ 0.07
 • Barva červená
 • Síla 10 kg

 Elastiband ® má celkem 8 smyček.

Jak vybrat cvičební gumu (Rubber Expander, Powerband, Elastiband, Multiband, ...)?
 1. Cvičební gumy jsou všestranné pomůcky, které se používají ke zpevnění posturálních svalů celého těla. NENÍ JEN PRO AKTIVNÍ SPORTOVCE. Je velkou pomocí pro lidi, kteří procházejí rehabilitací po těžkém úrazu a potřebují dát dohromady svaly, je to také vhodná "hračka" pro děti, které potřebují posílit svaly.
 2. Kategorie gum: Expandéry a cvičební gumy lze rozdělit do kategorií:Cvičební gumyDělí se podle šířky a odporu, který kladou při cvičení. Odpor je udáván jako maximální tah v kg. U tohoto typu je důležité si uvědomit, k čemu přesně chcete posilovací gumu používat. Gumičky s nízkým odporem jsou ideální pro začínající cvičence, pro osoby, které podstupují rehabilitaci, a také pro děti, které s cvičením teprve začínají. Gumy se silným odporem jsou vhodné pro ty, kteří cvičí již delší dobu a pracují na budování velkých svalů, mezi které patří například zádové svaly nebo svaly nohou. Gumičky na úchopPoužívají se hlavně při cvičení svalů paží a to z velmi praktického důvodu.Úchop je konstruován tak, aby se nezaryl do dlaně, takže můžete cvičit déle a efektivněji.
 3. Tělocvičny pro silový tréninkJsou rozděleny podle šířky a odporu, který při cvičení kladou. Odpor se udává v maximálním tahu v kg.
 4. Je důležité si přesně uvědomit, k čemu plánujete vzpěračskou gumu u tohoto typu používat.
 5. Odporové gumy jsou ideální pro začínající cvičence, pro osoby podstupující rehabilitaci a také pro děti, které s cvičením teprve začínají.
 6. Tělocvičny se silným odporem jsou zase vhodné pro ty, kteří již dlouho cvičí a pracují na budování velkých svalových oblastí, mezi které patří například zádové nebo nožní svaly.
 7. Tělocvična s rukojetíPoužívají se především při cvičení svalů paží a to z velmi praktického důvodu.Rukojeť je konstruována tak, aby se nezaryla do dlaně a díky tomu můžete cvičit déle a také efektivněji.
 8. Co je třeba zvážit při výběru gumového pásu nebo expandéru pro cvičení? Při výběru vhodného expandéru pro začátečníky byste se měli zaměřit na čtyři hlavní kategorie: Svalová skupina, kterou plánujete posílit Odpor expandéru Délka expandéru Metoda uchopení
 9. Při výběru vhodného expandéru pro vás jako začátečníka byste se měli zaměřit na čtyři hlavní kategorie: Svalová skupina, kterou plánujete posílit Odpor expandéru Délka expandéru Metoda uchopení
 10. Svalová skupina, kterou plánujete posílit
 11. Odolnost expandéru
 12. Délka expandéru
 13. Způsob uchopení
 14. S gumovými expandéry si skvěle zacvičíte a zároveň se dostanete do formy.Vyberte si podle potřeb: Svalové skupiny, které plánujete posílit. Pokud cvičíte jógu nebo pilates, vyberte si gumičku s nižším odporemPokud jste pokročilý cvičenec a můžete provádět izochronní cvičení s gumičkou, vyberte si těžší odpor. Výrobci promyšleně mění barvu a návin cvičebních gum podle jejich rostoucí odolnosti - je snadné si vybrat. Obecně platí, že světlejší barva znamená nižší odolnost. Pro přesnější určení odporu cvičebních míčů je uveden také v kilogramech. Délka expandéru souvisí také s tím, jaké cviky s ním plánujete provádět a na jaké oblasti se budete zaměřovat. Po dlouholetých zkušenostech doporučujeme delší expandér, který lze použít variabilněji.
 15. Skupiny svalů které plánujete posílit.
 16. Pokud cvičíte jógu nebo pilates, zvolte gumu s menším odporem
 17. Jestliže jste pokročilý cvičenec a můžete provádět izochronní cvičení s gumou, zvolte těžší odpor.
 18. Výrobci promyšleně mění barvu a roli cvičebních gum podle jejich rostoucího odporu - snadno si vyberete.
 19. Všeobecně platí, že světlejší barva znamená nižší odolnost. Pro přesnější určení odporu cvičebních míčů je uveden také v kilogramech.
 20. Délka expandéru souvisí také s cvičením, které plánujete s expandérem provádět, a s tím, na které oblasti se budete zaměřovat. Po dlouholetých zkušenostech doporučujeme delší expandér, který lze použít variabilněji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumy na cvičení
Hmotnost: 0.1 kg
Značka: Sveltus
Odpor: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na navrhování a výrobu fitness doplňků, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se zaměřuje na navrhování inovativního, funkčního a moderního sportovního zboží.

Výrobky značky Sveltus, které jsou určeny pro obce, sportovní svazy, jednotlivce, sportovní specialisty a uživatele, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Profesionálové jako my!

Naši partneři Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Přečtěte si, co říkají o tom, čím se naše výrobky odlišují od ostatních.

PEFC Certifikace produkce. 

.