Sveltus Elastiband modrá 90 cm, odpor 20 kg

Elastiband, ideální pro posilování, protahování, ale také pro rehabilitaci
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 5040903/0008
740 Kč –33 % 490 Kč
Sveltus Elastiband modrá 90 cm, odpor 20 kg
Sveltus Elastiband modrá 90 cm, odpor 20 kg
Akce
740 Kč –33 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Cvičební guma: Elastiband (originální patent)

Multi Elastiband® 20 kg je ideální nejen pro tonizaci a protahování, ale také pro rehabilitaci. Můžete s ním provádět celou řadu různých cviků. Sportovci jej používají zejména ke zvýšení svalové síly po zranění nebo ke zlepšení držení těla. 

Elastiband je elastický (patentovaný) výrobek, který umožňuje aktivovat sílu hlavních svalových skupin: paže, záda, hýždě, hrudník, ramena, břicho, stehna ... Součástí je plakát se cvičením. Můžete si ho přibalit do tašky na cesty... Snadné použití, pohodlné, odolné, omyvatelné guma, polyester, polyamid. 

Technické informace

 • Šířka (cm) ~ 4,00
 • Délka (cm) ~ 90.00
 • Hmotnost (kg) ~ 0,08
 • Barva modrá
 • Síla 20 kg

 Elastiband ® má celkem 8 smyček.

Jak vybrat cvičební gumu (Rubber Expander, Powerband, Elastiband, Multiband, ...)?

 1. Cvičební gumy jsou univerzální pomůcka, která se používá k posílení posturálních svalů celého těla. NENÍ POMŮCKOU JEN PRO AKTIVNÍ SPORTOVCE. Je velkou pomocí pro lidi, kteří právě procházejí rehabilitací po těžkém úrazu a potřebují dát dohromady svaly, je to také vhodná "hračka" pro děti, které potřebují posílit svaly.
 2. Kategorie cvičebních gum:Expandery a cvičební gumy lze rozdělit do kategorií:Cvičební gumyDělí se podle šířky a odporu, který kladou při cvičení. Odpor je udáván jako maximální tah v kg. U tohoto typu je důležité si uvědomit, k čemu přesně chcete posilovací gumu používat.Gumy s nízkým odporem jsou ideální pro začátečníky, kteří právě začínají, a také pro lidi, kteří podstupují rehabilitaci, nebo pro děti, které právě začínají.Gumy se silným odporem jsou vhodné pro ty, kteří se cvičení věnují dlouhodobě a pracují na budování velkých svalových partií, mezi které patří například zádové svaly nebo svaly nohou.Gumy s úchopem se používají především při cvičení svalů paží a to z velmi praktického důvodu. Rukojeť je vyrobena tak, aby se vám nezaryla do dlaně, a díky tomu vydržíte déle a také efektivněji cvičit.
 3. Tělocvičny pro silový tréninkJsou rozděleny podle šířky a odporu, který při cvičení kladou. Odpor se udává v maximálním tahu v kg.
 4. U tohoto typu je důležité si uvědomit, k čemu přesně plánujete posilovací gumu používat.
 5. Odporové gumy s nízkým odporem jsou ideální pro začátečníky, kteří teprve začínají, a také pro osoby, které podstupují rehabilitaci, nebo také pro děti, které začínají cvičit.
 6. Tělocvičny se silným odporem jsou zase vhodné pro ty, kteří cvičí dlouhodobě a pracují na budování velkých svalových partií, mezi které patří například zádové svaly nebo svaly nohou.
 7. Tělocvičny s úchopem se používají především při procvičování svalů paží a to z velmi praktického důvodu. Rukojeť je vyrobena tak, aby se nezaryla do dlaně, a díky tomu vydržíte déle a také efektivněji cvičit.
 8. Co je třeba zvážit při výběru gumového pásu nebo expandéru pro cvičení? Při výběru vhodného expandéru pro začátečníky byste se měli zaměřit na čtyři hlavní kategorie: Svalová skupina, kterou plánujete posílit Odpor expandéru Délka expandéru Metoda uchopení
 9. Při výběru vhodného expandéru pro vás jako začátečníka byste se měli zaměřit na čtyři hlavní kategorie: Svalová skupina, kterou plánujete posílit. Odpor expandéru Délka expandéru Metoda uchopení
 10. Svalová skupina, kterou plánujete posílit
 11. Odolnost expandéru
 12. Délka expandéru
 13. Způsob uchopení
 14. S gumovými expandéry si můžete skvěle zacvičit a také se dostat do formy.Vyberte si podle potřeb. Svalová skupina, kterou plánujete posilovatPokud cvičíte jógu nebo pilates, volte raději gumy s menším odporemJestliže jste pokročilý cvičenec a můžete s gumou provádět rytmické cviky, volte těžší odporVýrobci promyšleně mění barvu a návin cvičebních gum podle jejich zvyšujícího se odporu - snadno si vybereteZpravidla světlejší barva znamená nižší odpor. Pro přesnější určení se uvádí také odpor cvičebních míčů ai v kilogramech.Délka expandéru souvisí také s tím, jaké cviky s ním plánujete provádět, resp. na které partie se budete zaměřovat. Po letech zkušeností doporučujeme delší expandér, který lze použít variabilněji.
 15. Skupina svalů, které plánujete posilovat
 16. Pokud cvičíte jógu nebo pilates, zvolte raději gumu s menším odporem
 17. Jestliže jste pokročilý cvičenec a můžete provádět rytmické cviky s gumou, zvolte těžší odpor
 18. Výrobci promyšleně mění barvu a rollout cvičebních gum podle jejich zvyšujícího se odporu - je snadné si vybrat
 19. Všeobecně platí, že světlejší barva znamená nižší odpor. Pro přesnější určení odporu cvičebních míčů se uvádí také ai v kilogramech.
 20. Délka expandéru souvisí také s tím, jaké cviky plánujete s expandérem provádět, resp. na které oblasti budete cílit. Po dlouholetých zkušenostech doporučujeme raději delší expandér, který lze použít variabilněji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumy na cvičení
Hmotnost: 0.1 kg
Značka: Sveltus
Odpor: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na navrhování a výrobu fitness doplňků, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se zaměřuje na navrhování inovativního, funkčního a moderního sportovního zboží.

Výrobky značky Sveltus, které jsou určeny pro obce, sportovní svazy, jednotlivce, sportovní specialisty a uživatele, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Profesionálové jako my!

Naši partneři Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Přečtěte si, co říkají o tom, čím se naše výrobky odlišují od ostatních.

PEFC Certifikace produkce. 

.