Sveltus ElastiRing, cvičební guma s odporem 15 kg

Sveltus Elastiring je ideální pro dynamické zahřívací cvičení. Tělo a zejména svaly se po použití elasticity na začátku tréninku snáze adaptují na náročnější trénink.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 5040905
220 Kč
Sveltus ElastiRing, cvičební guma s odporem 15 kg

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Elasti'ring Odporová cvičební guma 15 kg

Oporová cvičební guma pro provádění dynamických zahřívacích cviků na posílení svalů - 15 kg.
Oporové cvičební gumy si získaly oblibu zejména u žen, ale při tréninku je používá i mnoho mužů. Expandre velmi dobře pomáhají silovým sportovcům zlepšit jejich výkony, a to v hodu, nadhozu, mrtvém tahu, běhu, skoku a dalších zaměřeních.

S odporovou gumou procvičíte celé tělo

Oporová guma je téměř plnohodnotnou náhradou činek v silovém tréninku. Můžete s nimi procvičit prakticky celé tělo - dolní končetiny, paže, ale i břicho.

Na dovolené s odporovými gumami

Výhodou odporových gum je, že nemají téměř žádnou hmotnost a zabírají minimum místa, takže mohou být vhodnou alternativou pro trénink například na dovolené.

Odporová guma pomůže dostat tělo do lepší kondice

V domácích podmínkách lze s odporovou gumou provádět například tricepsové extenze, bicepsové zdvihy, zakopávání nebo dřepy. Mohou být také užitečné pro trénink systému hluboké stabilizace pomocí metody DNS. Poskytují vynikající oporu například při klicích. 

Základní specifikace cvičební gumy Sveltus Svel´Ring

Cvičební guma Sveltus Elastiband je 38 cm dlouhá, 4 cm široká a váží 30 gramů. Pevnost pryže odolné vůči látce je 15 kilogramů. V porovnání s běžným gumovým expandérem textilní guma neškrtí pokožku, neklouže, nepraská a má delší životnost. Je velmi pevná a lze ji prát na 30 °C.Délka (cm) ~
35,00

Šířka (cm) ~
2.50

Hmotnost (kg) ~
0,10

Síla
15 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumy na cvičení
Hmotnost: 0.1 kg
Značka: Sveltus
Odpor: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na navrhování a výrobu fitness doplňků, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se zaměřuje na navrhování inovativního, funkčního a moderního sportovního zboží.

Výrobky značky Sveltus, které jsou určeny pro obce, sportovní svazy, jednotlivce, sportovní specialisty a uživatele, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Profesionálové jako my!

Naši partneři Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Přečtěte si, co říkají o tom, čím se naše výrobky odlišují od ostatních.

PEFC Certifikace produkce. 

.