Sveltus Gliding Klouzavý disk 2ks

Zlepšete své kardio a posilujte svaly pomocí kontrolovaných klouzavých pohybů s cvičením Sveltus Gliding. Klouzavé kotouče můžete použít pod chodidly, patami nebo rukama. Používejte je na parketách nebo kluzkých površích.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 5040744
220 Kč
Sveltus Gliding Klouzavý disk 2ks

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Zlepšete své kardio a posilujte svaly pomocí kontrolovaných klouzavých pohybů s cvičením Sveltus Gliding. Kluzné disky můžete použít pod chodidly, patami nebo rukama. Používejte je na parketách nebo kluzkých površích.

V balení najdete dva klouzavé kotouče Sveltus Gliding. Součástí je také cvičný plakát, který vám pomůže začít chrániče používat rychle, snadno a přehledně. Jsou vyrobeny z polyesteru s pohodlnou pěnou pro větší pohodlí při cvičení.

Technické specifikace

 | Délka | 31 cm | Šířka | 22 cm | Hmotnost | 0,1 kg

Sveltus, tělo i mysl! (Sveltus, Body & Mind!)

Francouzský výrobce doplňků pro fitness cvičení, tvůrce náramku ElastiBand. Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na design a výrobu doplňků pro fitness, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se snaží navrhovat inovativní, funkční a moderní sportovní zboží. Výrobky Sveltus jsou určeny komunitám, sportovním svazům, jednotlivcům, sportovním specialistům a uživatelům, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balanční pomůcky
Hmotnost: 0.1 kg
Značka: Sveltus
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na navrhování a výrobu fitness doplňků, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se zaměřuje na navrhování inovativního, funkčního a moderního sportovního zboží.

Výrobky značky Sveltus, které jsou určeny pro obce, sportovní svazy, jednotlivce, sportovní specialisty a uživatele, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Profesionálové jako my!

Naši partneři Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Přečtěte si, co říkají o tom, čím se naše výrobky odlišují od ostatních.

PEFC Certifikace produkce. 

.