Sveltus Suspender, závěsné popruhy na cvičení

Závěsné popruhy Sveltus lze použít téměř v každé oblasti cvičení k posílení a zpevnění svalů. Umožňují zintenzivnit trénink a dosáhnout mnohem lepších výsledků. Jsou určeny pro příležitostné použití.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 5040982/3913
490 Kč –27 % 355 Kč
Sveltus Suspender, závěsné popruhy na cvičení
Sveltus Suspender, závěsné popruhy na cvičení
Akce Výprodej
490 Kč –27 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Závěsné popruhy Sveltus najdou využití pro každého

Kdo by nechtěl cvičit s moderním fitness vybavením? Navíc takové, které lze použít prakticky kdekoli - doma, v posilovně, venku. Sveltus Suspender straps jsou právě takovým posilovacím zařízením. Pokud cestujete, můžete si je hodit do tašky, kde nezaberou mnoho místa, a bez obav si dopřát cvičení na dovolené, na chatě i jinde.

Sveltus Suspender Straps lze použít téměř v každé oblasti cvičení pro posílení a zpevnění svalů. Umožňují zintenzivnit trénink a dosáhnout mnohem lepších výsledků. Jsou určeny pro příležitostné použití.

Technické parametry

  • Délka 130 cm 
  • Šířka 4 cm 
  • Hmotnost 500 g 
  • Maximální nosnost150 kg
  • Materiál Polypropylen

Ocelové přezky, rukojeti z PU pěny 

Sveltus, Tělo a Mysl! (Sveltus, Body & Mind!)

Francouzský výrobce fitness doplňků, tvůrce ElastiBand. Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na navrhování a výrobu doplňků pro fitness, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se snaží navrhovat inovativní, funkční a moderní sportovní vybavení. Výrobky Sveltus jsou určeny komunitám, sportovním svazům, jednotlivcům, sportovním specialistům a uživatelům, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Závěsné systémy
Hmotnost: 0.5 kg
Značka: Sveltus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na navrhování a výrobu fitness doplňků, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se zaměřuje na navrhování inovativního, funkčního a moderního sportovního zboží.

Výrobky značky Sveltus, které jsou určeny pro obce, sportovní svazy, jednotlivce, sportovní specialisty a uživatele, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Profesionálové jako my!

Naši partneři Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Přečtěte si, co říkají o tom, čím se naše výrobky odlišují od ostatních.

PEFC Certifikace produkce. 

.