Švihadlo Sveltus PVC modré

Švihadlo Sveltus je vyrobeno z PVC, takže je velmi lehké a praktické. Pokud se rozhodujete, zda při tréninku vyzkoušet práci se švihadlem, je pro vás toto švihadlo skvělou volbou.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 6090910
99 Kč
Švihadlo Sveltus PVC modré

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Sveltus Pull-up bar, ideální pro kardio

Dřepy jsou ideálním pomocníkem při rozcvičce. Pokud se chystáte na trénink nebo jinou náročnější fyzickou aktivitu, neváhejte po něm sáhnout. Se švihadlem Sveltus dokonale zahřejete celé tělo, které pak snáze přejde ke složitějším cvikům.

Švihadlo Sveltus "skipping rope" je vyrobeno z PVC, takže je velmi lehké a praktické. Pokud se rozhodujete, zda při tréninku vyzkoušet práci se švihadlem, je pro vás toto švihadlo skvělou volbou.

Technické parametry

Sveltus, tělo a mysl! (Sveltus, Body & Mind!)

Francouzský výrobce doplňků pro fitness cvičení, tvůrce ElastiBand. Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na design a výrobu doplňků pro fitness, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se snaží navrhovat inovativní, funkční a moderní sportovní zboží.
Výrobky Sveltus jsou určeny komunitám, sportovním svazům, jednotlivcům, sportovním specialistům a uživatelům, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Doplňkové parametry

Délka

300 cm

Hmotnost

90 g

Barva

Modrá

Kategorie: Švihadla
Hmotnost: 0.09 kg
Značka: Sveltus
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na navrhování a výrobu fitness doplňků, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se zaměřuje na navrhování inovativního, funkčního a moderního sportovního zboží.

Výrobky značky Sveltus, které jsou určeny pro obce, sportovní svazy, jednotlivce, sportovní specialisty a uživatele, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Profesionálové jako my!

Naši partneři Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Přečtěte si, co říkají o tom, čím se naše výrobky odlišují od ostatních.

PEFC Certifikace produkce. 

.