Tunturi Cross Trainer Performance C55 F, eliptický trenažér

Eliptický trenažér TUNTURI Performance C55 F se setrvačníkem v přední části stroje nabízí uživatelům kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností až 135 kg.

Dostupnost Na skladě (dodání 3-7 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4440054/17TCF55000
33 990 Kč –17 % 27 990 Kč
Tunturi Cross Trainer Performance C55 F, eliptický trenažér
Tunturi Cross Trainer Performance C55 F, eliptický trenažér
33 990 Kč –17 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Díky kalibrovanému setrvačníkovému systému s celkovou hmotností 32 kg a moderní magnetické brzdě má TUNTURI Performance C55 F pohodlný, plynulý a zcela tichý provoz i při větším zatížení. Tento model je kompletně na ložiskách, včetně kloubových spojů.

Eliptický trenažér TUNTURI Performance C55 F má elektronicky řízenou magnetickou brzdu s dostatečným rozsahem zátěže 32 stupňů.

Crossový trenažér nabízí přehledný a snadno ovladatelný počítač s podsvíceným 5,5" LCD displejem s držákem na tablet. Displej zobrazuje všechny běžné hodnoty, jako je čas, rychlost šlapání, ujetá vzdálenost, spálené kalorie a hodnota tepové frekvence (pomocí dlaňových snímačů nebo hrudního pásu). Nabídka programů nabízí celkem 21 programů pro zvýšení kondice, spalování kalorií apod. včetně Recovery testu, HRC programu nebo Watt programu.

TUNTURI Performance C55 F lze propojit přes BLUETOOTH s tabletem nebo chytrým telefonem a rozšířit si tréninkové možnosti pomocí aplikací Tunturi Routes, iConsole+,  Kinomap, což vám umožní využívat zcela nové možnosti domácího tréninku a zábavy! Tepovou frekvenci lze měřit pomocí dotykových senzorů tzv. ručních pulzů v rukojetích stroje, nebo díky integrovanému přijímači přes hrudní pás bluetooth, který není součástí nabídky. Součástí stroje je také praktický držák na láhev s vodou a držák na tablet nebo telefon. Tablet není součástí dodávky stroje.

Eliptický trenažér je vybaven podlahovými vyrovnávači pro maximální stabilitu a bezpečnost při tréninku. Transportní kolečka slouží ke snadnému přemisťování stroje po místnosti, když zrovna netrénujete.Na celý stroj se vztahuje 3letá záruka a na rám 15letá záruka.

Parametry eliptického trenažéru TUNTURI Performance C55 F:

Nosnosť trenažéra: 135kg
Hmotnosť trenažéra: 74kg
Spôsob využitia: domáce
Brzdný systém: magnetická brzda
Regulácia záťaže: elektronická s možnosťou programov
Zotrvačníkový systém: 33kg
Rozsah záťaže: MIN až MAX plynulo
Konštrukcia trenažéra: so zotrvačníkom vpredu
Rozmery stroja po zostavení (d. x š. x v.): 195 x 74 x 162 cm
Dĺžka kroku: 50cm
Rozteč nášľapov: 5cm
Stredové zloženie: šliapací stred s ložiskami
Prevod zotrvačníka: remeň s dopínacou kladkou
Osadenie kĺbových spojov: ložiská
Vyrovnanie nerovností podlahy: áno
Transportné kolieska: áno
Možnosť zloženia stroja: nie
Počet programov celkom: 21 programov
Prednastavené profily trate: áno, 12 variantov
Programy riadené tepom HRC: áno, 4 variantov
Užívateľsky nastaviteľné programy: iba s aplikáciou
Merané hodnoty: čas, rýchlosť, spálené kalórie, vzdialenosť, výkon (W), tep srdca
Zobrazenie záťaže na displeji: áno
Ušnou úpínkou: nie
Dlaňové senzory (hand pulsy): áno
Bezdrôtové hrudným pásom analog 5,5 kHz: áno
Bezdrôtovo hrudný pásom Bluetooth: nie
Typ displeja: LCD displej podsvietený
Veľkosť displeja v palcoch: 5,5"
Ostatné parametre: Bluetooth komunikácia pre aplikácie
Aplikácia: T-Routes, Kinomap
Napájanie: externý sieťový adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Hmotnost: 74 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Tunturi
Doplňující info: Trenažér TUNTURI Performance C55 F je možné prepojiť cez systém BLUETOOTH s tabletom alebo smartfónom a rozšíriť tréningové možnosti s aplikáciami Tunturi Routes, iConsole+, Kinomap, ktoré vám umožnia využívať úplne nové možnosti a zábavu v oblasti domáceho tréningu
Nosnost: 135
Konzole: Crossový trenažér ponúka prehľadný a ľahko ovládateľný počítač s podsvieteným 5,5" LCD displejom s držiakom na tablet. Displej zobrazuje všetky bežné hodnoty ako je čas, rýchlosť šliapania, prejdená vzdialenosť, spálené kalórie a hodnotu tepovej frekvencie (pomocou dlaňových snímačov alebo hrudného pásu). Programová ponuka ponúka dokopy 21 programov pre zvyšovanie kondície, spaľovanie kalórií a pod., vrátane Recovery testu, HRC programu alebo Watt programu
Počet programů: 21 programov
Hrudní pás: nie
Napájení: externý sieťový adaptér
Třída použití a přesnost: -
Odpor: -
Délka kroku: 50 cm
Přepravní kolečka: áno
Použití: domáci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TUNTURI - Cítit se lépe každý den

image.png

Odpověď je pravděpodobně "ano". A tato situace není daleko od pravdy, protože je nám dáno pouze jedno tělo a jedna mysl. Pohoda vašeho těla určuje, jak se cítíte, a je důležité se o něj dobře starat.

Víme, že to není vždycky snadné, ale právě v tomto případě vstupujeme do hry my. Jsme hrdí na to, že vás můžeme podpořit na vaší cestě za zdravým tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Nejvíce nám záleží na tom, abyste se každý den cítili lépe.

Tunturi je zdravý životní styl

Náš široký sortiment výrobků je navržen v souladu s naším dědictvím. Jsme hluboce zakořeněni ve finské vysočině a minimalistický skandinávský design koluje v žilách našich výrobků.

Časy, okolnosti a lidé se mění a s nimi i cesta ke zdravému životnímu stylu. Proto se naše portfolio výrobků nepřestává vyvíjet. S každým tréninkem, cvičením a cílem děláme další krok, který vám pomůže ho dosáhnout.

Tunturi je průkopníkem ve světě fitness

Založili jsme v roce 1922 a v roce 1969 jsme způsobili revoluci ve fitness průmyslu. V tomto roce jsme představili první bicyklový ergometr pro domácí použití na světě.

V rychlém sledu do dnešních dnů se náš sortiment skládá z široké škály kardio strojů, fitness vybavení a příslušenství. Vše, co potřebujete ke cvičení kdykoli a kdekoli. Jsme tu, abychom vám pomohli cítit se každý den lépe.

.