Tunturi CT40 Core trainer, posilňovacia lavica na brucho a chrbát

Univerzální posilovací lavice Tunturi CT40 Core Trainer.
Dostupnost Na skladě (dodání 3-7 dní)
Možnosti doručení
Kód: /17TSCT4000
3 190 Kč –6 % 2 990 Kč
Tunturi CT40 Core trainer, posilňovacia lavica na brucho a chrbát
tunturi-ct40-core-trainer--posilnovacia-lavica-na-brucho-a-chrbat
Akce
3 190 Kč –6 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Posilovací lavice na břicho a záda Tunturi CT40 Core trainer

Univerzální posilovací lavice Tunturi CT40 Core Trainer, pro trénink středu těla. Hyperextenze i lavice na břicho. -Robustní ocelová konstrukce -Prášková povrchová úprava -Výškově nastavitelná opěrka -Výškově nastavitelné pěnové válce -Skládací pro snadné uložení
Maximální hmotnost uživatele: 100kg Rozměry balení: 68 x 38 x 16 cm Rozměry po sestavení: 100 x 56 x 80 cm Rozměry ve skladovací poloze: 100 x 56 x 34 cm Hmotnost: 11 kg / 10 kg Záruka: 2 roky NOSNOSTI STROJE Maximální nosnost stroje: 200 kg OSTATNÍ VLASTNOSTI Manipulace se strojem: Možnost složení stroje Způsob využití: Domácí Záruka: 2 roky záruka Katalogové číslo: 17TSCT4000 KOMFORT CVIČENÍ Možnosti nastavení: Nastavitelný sedák VYBAVENOST STANOVISK Vybavenost stanovisku: Hyperextenze ROZMĚRY STROJE, HMOTNOST Hmotnost stroje: 11 kg Délka stroje: 100 cm Šířka stroje: 56 cm Výška stroje: 80 cm

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Tunturi CT40 Core Trainer:

 • Posilovací lavice extenze 45°
 • Vhodné pro domácí používání
 • Efektivní cvičení
 • Možnost složení pro lepší skladnost
 • Záruka 2 roky, servis u zákazníka

TUNTURI CT40 CORE TRAINER

Robustní ocelová konstrukce s práškovou povrchovou úpravou zaručuje dlouhou životnost stroje i při pravidelném používání. Nosnost posilovacího stroje je 200 kg. Měkké polstrování zajistí maximální komfort při tréninku a kvalitní prošívání s extra robustními rohy zabraňuje opotřebení jemných částí. Opěrka je nastavitelná pro různé tělesné výšky uživatele. Šikmý úhel 45° je nejvhodnější pro efektivní cvičení, především pro začínající cvičence.

Rozměry stroje jsou (d x š x v) 100 x 56 x 82 cm.

 

NASTAVITELNÉ PODPĚRY Tunturi CT40 Core Trainer

Výšku břišní podpěry můžete upravit podle svých potřeb v 7-mi úrovních. Úchyt chodidel je vybaven pěnovými válci a též je nastavitelný.
Díky možnosti nastavení bude váš trénink ergonomicky správný.

 

MOŽNOST SLOŽENÍ Tunturi CT40 Core Trainer

Po dokončení tréninku můžete stroj složit a uložit pod postel nebo do skříně.
Stabilitu při tréninku zajišťují vyrovnávače nerovnosti.
Rozměry ve složeném stavu jsou (d x š x v) 100 x 56 x 80 cm.

MAXIMÁLNÍ NOSNOST
Na obrázku naleznete detailní popis nosnosti lavice Tunturi CT40. Pokud odečtete vaši hmotnost od maximální nosnosti lavice, získáte hmotnost, kterou můžete ještě využít (jako například jednoruční činky, dlouhou osu atd.). Svou tělesnou hmotnost zahrnujete na částech lavice, na kterých můžete sedět nebo ležet.

Příklad: Vážíte-li 100 kg, můžete trénovat se závažím o hmotnosti 100 kg na CT40, než dosáhnete maximální nosnosti 200 kg.

ZÁRUKA A SERVIS
Na stroje značky TUNTURI poskytujeme pro domácí prostředí záruku 2 roky. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma.
Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 5 let po uplynutí záruky.
Vše pro vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky TUNTURI.

PROČ STROJE ZNAČKY TUNTURI?
Finská značka Tunturi má více jak 40letou tradici a zakládá své produkty na přirozené ergonomii pohybu, moderním designu a kvalitní mechanice. I díky tomu poskytuje na vybrané produkty nadstandardní záruky a zajištění servisu u zákazníka doma.
V dnešní době tato severská značka Tunturi distribuuje zboží do 60 zemí světa a patří k oblíbeným výrobcům fitness strojů. Snahou značky Tunturi bylo a je začlenění zdravého pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás.
Značka Tunturi v roce 2022 oslavila 100 let své existence během které poskytuje svým zákazníkům stroje a služby té nejvyšší prověřené kvality.

Technické informace

 • MÍSTO POUŽITÍ: VNITŘNÍ PROSTORY
 • TĚLESNÁ OBLAST: NOHY, ZÁDA, BŘICHO
 • TYP TRÉNINKU: SÍLA
 • ŠÍŘKA (v cm)56 cm
 • VÝŠKA (CM)80 cm
 • DÉLKA (CM)100 cm
 • ÚROVEŇ: VŠECHNY ÚROVNĚ

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací lavice
Hmotnost: 11 kg
Materiál: Robustní ocelová konstrukce Prášková povrchová úprava
Nosnost: 100kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Tunturi
Materiál: Robustní ocelová konstrukce Prášková povrchová úprava
Nosnost: 100kg
Značka: Tunturi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TUNTURI - Cítit se lépe každý den

image.png

Odpověď je pravděpodobně "ano". A tato situace není daleko od pravdy, protože je nám dáno pouze jedno tělo a jedna mysl. Pohoda vašeho těla určuje, jak se cítíte, a je důležité se o něj dobře starat.

Víme, že to není vždycky snadné, ale právě v tomto případě vstupujeme do hry my. Jsme hrdí na to, že vás můžeme podpořit na vaší cestě za zdravým tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Nejvíce nám záleží na tom, abyste se každý den cítili lépe.

Tunturi je zdravý životní styl

Náš široký sortiment výrobků je navržen v souladu s naším dědictvím. Jsme hluboce zakořeněni ve finské vysočině a minimalistický skandinávský design koluje v žilách našich výrobků.

Časy, okolnosti a lidé se mění a s nimi i cesta ke zdravému životnímu stylu. Proto se naše portfolio výrobků nepřestává vyvíjet. S každým tréninkem, cvičením a cílem děláme další krok, který vám pomůže ho dosáhnout.

Tunturi je průkopníkem ve světě fitness

Založili jsme v roce 1922 a v roce 1969 jsme způsobili revoluci ve fitness průmyslu. V tomto roce jsme představili první bicyklový ergometr pro domácí použití na světě.

V rychlém sledu do dnešních dnů se náš sortiment skládá z široké škály kardio strojů, fitness vybavení a příslušenství. Vše, co potřebujete ke cvičení kdykoli a kdekoli. Jsme tu, abychom vám pomohli cítit se každý den lépe.

.