Tunturi WB50 Mid Width Weight Bench, posilovací lavice se stojanem

Posilovací lavice se stojanem na činku a bicepsovým pultem.
Dostupnost Na skladě (dodání 3-7 dní)
Možnosti doručení
Kód: /17TSWB5000
10 590 Kč –5 % 9 990 Kč
Tunturi WB50 Mid Width Weight Bench, posilovací lavice se stojanem
tunturi-wb50-mid-width-weight-bench--posilovaci-lavice-se-stojanem
Tip
10 590 Kč –5 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Posilovací lavice TUNTURI WB50 Mid Width Weight Bench

Posilovací lavice se stojanem na činku a bicepsovou opěrkou.

 

POSILOVACÍ LAVICE TUNTURI WB50 MID WIDTH WEIGHT BENCH

Robustní polohovací lavice se stojenem na olympijskou činku, který není napevno spjat s lavici, bicepsovou opěrkou a adapterem na nohy bude v domácí posilovně nezastupitelným pomocníkem pro váš trénink. Oceníte ji zejména při cvičení s činkami jednoručkami, bench pressu, posilování bicepsů a ramen, zakopávaní a předkopávaní. Při použiti samostatného stojanu s činkou lze procvičít dřepy. Nosnost stojanu na činku je 150 kg. Nosnost lavice 200 kg.

Materiály použité k výrobě posilovací lavice WB50 Mid Width Weight Bench jsou velmi kvalitní, polstrování má protiskluzovou úpravu. Stabilní stojan na činku se šikmými částmi proti sklouznuti činky je vhodný pro osu o minimální délce 180 cm a lze ho nastavit do 9 výškových poloh. Zádová opěrka je nastavitelná do 6 poloh. Opěrka na procvičení bicepsů je výškově nastavitelná a v případě potřeby ji lze úplně odstranit. Adapter na zakopávání je osazen trnem pro kotouče o průměru 25, 30, 50 mm. Po zafixování adaptéru lze jednoduše cvičít sedy/lehy. 

Sestavení a zprovoznění posilovací lavice svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

-6 pozic nastavení opěrky zad pro incline, decline, militaRy a flat position
-Polstrovaný, výškově nastavitelný bicepsový pult včetně curl bar
-Tvarované pěnové válce pro posilování nohou
-Nezávisle nastavitelné sloupky stojanu na činku
-Polstrování (6 cm) se zesílenými rohy
-Robustní ocelová konstrukce, prášková povrchová úprava, barva matná černá

Maximální hmotnost uživatele: 270 kg (včetně závaží) Rozměry balení: 135,5 x 59 x 22 cm Rozměry po sestavení: 167x 104 x 168,5 cm Hmotnost: 45,5 kg / 42,5 kg Záruka: 2 roky NOSNOSTI STROJE Maximální nosnost stroje: 200 kg Maximální nosnost stojanu: 150 kg Maximální nosnost kopače: 50 kg Maximální nosnost kladek: 0 kg VYBAVENOST STANOVISEK Stojan na činku: ano Předkopávání: ano Zakopávání: ano Cviky s jednoručkami: ano Kladka na břicho: ne Bicepsová opěrka: ano Lavice na břicho: ano KOMFORT CVIČENÍ Nastavitelná zádová opěrka: ano Nastavitelná výška stojanů: ano Možnost posuvu lavice vůči stojanu: ano OSTATNÍ VLASTNOSTI Způsob využití: Domácí ROZMĚRY STROJE, HMOTNOST Hmotnost stroje: 46 kg Délka stroje: 167 cm Šířka stroje: 104 cm Výška stroje: 168,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací lavice
Hmotnost: 42 kg
Materiál: Polstrování (6 cm) se zesílenými rohy Robustní ocelová konstrukce, prášková povrchová úprava, matná černá barva
Nosnost: 270 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Tunturi
Materiál: Polstrování (6 cm) se zesílenými rohy Robustní ocelová konstrukce, prášková povrchová úprava, matná černá barva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TUNTURI - Cítit se lépe každý den

image.png

Odpověď je pravděpodobně "ano". A tato situace není daleko od pravdy, protože je nám dáno pouze jedno tělo a jedna mysl. Pohoda vašeho těla určuje, jak se cítíte, a je důležité se o něj dobře starat.

Víme, že to není vždycky snadné, ale právě v tomto případě vstupujeme do hry my. Jsme hrdí na to, že vás můžeme podpořit na vaší cestě za zdravým tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Nejvíce nám záleží na tom, abyste se každý den cítili lépe.

Tunturi je zdravý životní styl

Náš široký sortiment výrobků je navržen v souladu s naším dědictvím. Jsme hluboce zakořeněni ve finské vysočině a minimalistický skandinávský design koluje v žilách našich výrobků.

Časy, okolnosti a lidé se mění a s nimi i cesta ke zdravému životnímu stylu. Proto se naše portfolio výrobků nepřestává vyvíjet. S každým tréninkem, cvičením a cílem děláme další krok, který vám pomůže ho dosáhnout.

Tunturi je průkopníkem ve světě fitness

Založili jsme v roce 1922 a v roce 1969 jsme způsobili revoluci ve fitness průmyslu. V tomto roce jsme představili první bicyklový ergometr pro domácí použití na světě.

V rychlém sledu do dnešních dnů se náš sortiment skládá z široké škály kardio strojů, fitness vybavení a příslušenství. Vše, co potřebujete ke cvičení kdykoli a kdekoli. Jsme tu, abychom vám pomohli cítit se každý den lépe.

.