Vítej v našem e-shopu!

Veľkoobchod

Všeobecné podmínky pro fitness centra, e-shopy, prodejny, lékárny, kluby, sdružení a sportoviště

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Jsme dovozcem a distributorem doplňků výživy a fitness mnoha TOP značek, jako jsou WEIDER, Olimp Sport Nutrition, NAMEDSPORT, MaxMuscle, Body Attack, Bearfoot a další.

  • Všeobecné obchodní a platební podmínky upravují vztahy mezi dodavatelem /FIT PLUS spol. s r.o./ a odběratelem v souladu s obchodním zákoníkem. Jejich vydáním dodavatel sděluje svým zákazníkům obecně platná pravidla obchodního vztahu, jejichž cílem je vytvořit jasný a závazný základ vztahu.
  • Nákupem prostřednictvím e-shopu fitplus.sk velkoobchod nepředává obchodní podmínky platné pro koncového zákazníka.
  • Odběratelem se rozumí jakýkoliv subjekt (fyzická nebo právnická osoba), který provozuje e-shop nebo kamennou prodejnu s doplňky stravy, sportovními potřebami nebo jinými produkty z oblasti fitness nebo sportu.
  • Odběratel je dále definován jako jakýkoli subjekt (fyzická nebo právnická osoba), který provozuje sportovní zařízení (fitness centrum, squashové centrum, tenisové kurty, sportovní areály atd.)
  • Předmětem velkoobchodního vztahu je prodej výrobků za stanovenou minimální hodnotu podle velkoobchodních cen. Vybraný sortiment výrobků prodávaných za ceny VO je aktualizován na stránkách www.fitplus.sk (po přihlášení prostřednictvím firemního uživatelského účtu. Kontaktujte prosím info(at)fitplus.sk
Po přihlášení/registraci získáte kompletní velkoobchodní podmínky.

Zájem o velkoobchodní spolupráci

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Cookies nám umožňují poskytovat lepší služby. Používáním / zobrazovaním webu vyjadřujete souhlas s používáním a uchovávaním cookies. Další informace).

Rozumím
{