Weider Arginine + Ornithine 4000, 180 kapslí

Weider Arginine + Ornithine 4000 180 kps je NO pumpa pro zvýšení produkce hormonů, svalové pumpy. Kapsle obsahující arginin a ornitin (v aktivní L formě) pro zvýšení svalové pumpy a růstového hormonu.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1012216/31640
810 Kč –13 % 699 Kč
Weider Arginine + Ornithine 4000, 180 kapslí
weider arginine ornithine 4000 180 kapsul2
810 Kč –13 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Weider Arginine+Ornithine 4000, 180 kps

Weider Arginine+Ornithine 4000 180 kps je NO pumpa pro zvýšenou produkci hormonů, svalová pumpa. Kapsle s obsahem argininu a ornitinu (v aktivní L formě) jsou vhodné pro zvýšení svalové pumpy a růstového hormonu.

V jedné dávce je až 2500 mg argininu a 1500 mg ornitinu.

- zvýšení svalové pumpy - zlepšuje prokrvení a zvyšuje poměr živin, které se dostávají do svalů - zlepšuje účinnost potréninkové regenerace - pozitivně ovlivňuje vylučování růstového hormonu

WEIDER Arginin + Ornithine 4000 má posilující účinek na imunitní systém a urychluje proces hojení.

O argininu

Arginin je jednou ze základních aminokyselin lidského těla. Jeho základní funkcí je zvýšení prokrvení periferií (prostřednictvím zvýšené produkce oxidu dusnatého NO), vyšší produkce somatotropinu(růstového hormonu-STH), zlepšení funkce reprodukčních orgánů u mužů zvýšení spermatogeneze (produkce spermií).

  Charakteristika účinné látky doplňku stravy - argininu:

Arginin je neesenciální aminokyselina, která má v organismu řadu důležitých úloh. Pro lepší pochopení je nutné zmínit alespoň základní směry účinků argininu. Jedním ze dvou základních účinků v těle je funkce argininu jako prekurzoru pro tvorbu oxidu dusnatého (NO), který v periferních částech těla působí vazodilatačně (snižuje tonus) na hladkou svalovinu - v konečném důsledku to znamená, že se cévy rozšiřují, zvyšuje se průtok krve, což umožňuje zásobování periferie živinami a kyslíkem. Existují dva možné pohledy na tuto vlastnost:

1. z hlediska sportovního výkonu a regenerace

Vliv argininu na sportovní výkon a regeneraci - díky zvýšenému množství oxidu dusnatého NO (arginin je jeho prekurzorem) se rozšiřují cévy zásobující svalovou tkáň a díky zvýšenému průtoku krve se do tkání během cvičení dostává více kyslíku a glukózy. Pokud se na tento princip podíváme ještě podrobněji, je glukóza spolu s množstvím kyslíku limitujícím faktorem, zejména při dlouhodobé intenzivní zátěži, a proto právě zde může arginin pomoci zvýšit výkonnost. 

Z hlediska krátkodobého maximálního výkonu (do 30 sekund) je třeba vnímat, že tělo čerpá energii především ze zdrojů operativně dostupných ve svalových buňkách a arginin díky rozšíření cév může napomoci následné regeneraci - urychlit doplnění spotřebovaných sacharidů, rychlejší odplavení metabolitů. Použití argininu v potréninkové fázi díky zvýšenému přívodu krve urychlí regeneraci, vyplavení metabolitů a doplnění zásob glykogenu ve svalových vláknech.

2. z hlediska zvýšení přívodu krve do pohlavních orgánů

Fungování pohlavních orgánů je založeno na schopnosti dostatku krve do krevního řečiště. Konkrétně u mužů je na tom založena schopnost udržet erekci. Arginin díky své schopnosti rozšiřovat cévy podporuje funkci a obecně se má za to, že zlepšuje kvalitu sexuálního života. Další důležitou skutečností z hlediska reprodukční funkce je, že mužské spermie jsou tvořeny převážně argininem (95 %), a proto dostatečné množství argininu nebo jeho případná suplementace zlepšuje schopnost produkce spermií (spermatogeneze).

Arginin je svým účinkem vhodný pro:

  • zvýšení svalové hmoty - zvyšuje produkci somatotropinu (růstového hormonu - THP)
  • zvýšení průtoku krve-. pomocí oxidu dusnatého (NO)
  • podporuje imunitní systém
  • urychluje proces hojení
  • zvyšuje sílua podporuje růst a zachování svalovou hmotu
  • snížit hladinu cholesterolu
  • zvýšit produkci spermií
  • uspokojivý sexuální život

Složení:
46,7% L-arginin, 36% L-ornitin hydrochlorid, povrchové činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza(E464) (obal kapsle); protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin (E470), oxid křemičitý (E551).

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 10-25 °C, mimo dosah dětí, chraňte před mrazem, vlhkostí a přímým slunečním zářením. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arginin
Hmotnost: 0.2 kg
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Kapsle
Značka: Weider
Doplňující info: NO + produkce růstového hormonu.
Počet dávek v balení: 30
Dávkování: 3 kps před tréninkem a 3 kps večer před spaním, v netréninkový den, ráno po probuzení na lačno.
Nutriční údaje: Na 100 g: Energie 877 kJ/ 210 kcal, bílkoviny 49 g, sacharidy 0 g, tuky 1,1 g, L-arginin 38,3 g, L-ornitin 38,3 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.