Vítej v našem e-shopu!

Weider Arginine + Ornithine 4000, 180 kapslí

Weider Arginine + Ornithine 4000, 180 kapslí

Skladem (dodání do 3-7 dní)

Weider Arginine + Ornithine 4000 180 kps je NO pumpa pro zvýšení produkce hormonů, svalové pumpy. Kapsle obsahující arginin a ornitin (v aktivní L formě) pro zvýšení svalové pumpy a růstového hormonu.

649 Kč - Sleva -15 %
549 Kč s DPH
 • Eshop
 • Odosíláme vpondelok
 • Doprava je u nás ZDARMA!
 • Porovnat
Hmotnost 200 g
Info NO + produkcia rastového horm.
Počet dávek v balení 30 denných dávok
Dávkování 3 kps pred tréningom a 3 kps večer pred spaním, v netréningový deň 6 ráno po prebudení na lačno
Nutriční údaje Na 100g: Energia 877 kJ/ 210 kcal, Bielkoviny 49g, Sacharidy 0g, Tuky 1,1g, L-Arginin 38,3g, L-Ornithin 38,3 g
Forma produktu Kapsule

Weider Arginine+Ornithine 4000, 180 kps

Weider Arginine+Ornithine 4000 180 kps je NO pumpa pro zvýšenou produkci hormonů, svalová pumpa. Kapsle s obsahem argininu a ornitinu (v aktivní L formě) jsou vhodné pro zvýšení svalové pumpy a růstového hormonu.

V jedné dávce je až 2000 mg argininu a 2000 mg ornitinu.

Síla  -  BUILD  -  DEFINOVÁNÍ MUSKULE

- zvýšení svalové pumpy
- zlepšuje prokrvení a zvyšuje poměr živin, které se dostávají do svalů
- zlepšuje účinnost potréninkové regenerace
- pozitivně ovlivňuje vylučování růstového hormonu


WEIDER Arginin + Ornithine 4000 má posilující účinek na imunitní systém a urychluje proces hojení.


O argininu

Arginin je jednou ze základních aminokyselin lidského těla. Jeho základní funkcí je zvýšení prokrvení periferií (prostřednictvím zvýšené produkce oxidu dusnatého NO), vyšší produkce somatotropinu(růstového hormonu-STH), zlepšení funkce reprodukčních orgánů u mužů zvýšení spermatogeneze (produkce spermií).

 
 Charakteristika účinné látky doplňku stravy - argininu:

Arginin je neesenciální aminokyselina, která má v organismu řadu důležitých úloh. Pro lepší pochopení je nutné zmínit alespoň základní směry účinků argininu. Jedním ze dvou základních účinků v těle je funkce argininu jako prekurzoru pro tvorbu oxidu dusnatého (NO), který v periferních částech těla působí vazodilatačně (snižuje tonus) na hladkou svalovinu - v konečném důsledku to znamená, že se cévy rozšiřují, zvyšuje se průtok krve, což umožňuje zásobování periferie živinami a kyslíkem. Existují dva možné pohledy na tuto vlastnost:

1. z hlediska sportovního výkonu a regenerace

Vliv argininu na sportovní výkon a regeneraci - díky zvýšenému množství oxidu dusnatého NO (arginin je jeho prekurzorem) se rozšiřují cévy zásobující svalovou tkáň a díky zvýšenému průtoku krve se do tkání během cvičení dostává více kyslíku a glukózy. Pokud se na tento princip podíváme ještě podrobněji, je glukóza spolu s množstvím kyslíku limitujícím faktorem, zejména při dlouhodobé intenzivní zátěži, a proto právě zde může arginin pomoci zvýšit výkonnost. 

Z hlediska krátkodobého maximálního výkonu (do 30 sekund) je třeba vnímat, že tělo čerpá energii především ze zdrojů operativně dostupných ve svalových buňkách a arginin díky rozšíření cév může napomoci následné regeneraci - urychlit doplnění spotřebovaných sacharidů, rychlejší odplavení metabolitů. Použití argininu v potréninkové fázi díky zvýšenému přívodu krve urychlí regeneraci, vyplavení metabolitů a doplnění zásob glykogenu ve svalových vláknech.

2. z hlediska zvýšení přívodu krve do pohlavních orgánů

Fungování pohlavních orgánů je založeno na schopnosti dostatku krve do krevního řečiště. Konkrétně u mužů je na tom založena schopnost udržet erekci. Arginin díky své schopnosti rozšiřovat cévy podporuje funkci a obecně se má za to, že zlepšuje kvalitu sexuálního života. Další důležitou skutečností z hlediska reprodukční funkce je, že mužské spermie jsou tvořeny převážně argininem (95 %), a proto dostatečné množství argininu nebo jeho případná suplementace zlepšuje schopnost produkce spermií (spermatogeneze).

Arginin je svým účinkem vhodný pro:

 • zvýšení svalové hmoty - zvyšuje produkci somatotropinu (růstového hormonu - THP)
 • zvýšení průtoku krve-. pomocí oxidu dusnatého (NO)
 • podporujeimunitní systém
 • urychlujeproces hojení
 • zvyšuje sílua podporuje růst a zachování svalovou hmotu
 • snížit hladinu cholesterolu
 • zvýšit produkci spermií
 • uspokojivý sexuální život

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 10-25 °C, mimo dosah dětí, chraňte před mrazem, vlhkostí a přímým slunečním zářením. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 200 g
Info NO + produkcia rastového horm.
Počet dávek v balení 30 denných dávok
Dávkování 3 kps pred tréningom a 3 kps večer pred spaním, v netréningový deň 6 ráno po prebudení na lačno
Nutriční údaje Na 100g: Energia 877 kJ/ 210 kcal, Bielkoviny 49g, Sacharidy 0g, Tuky 1,1g, L-Arginin 38,3g, L-Ornithin 38,3 g
Forma produktu Kapsule

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Cookies nám umožňují poskytovat lepší služby. Používáním / zobrazovaním webu vyjadřujete souhlas s používáním a uchovávaním cookies. Další informace).

Rozumím