Weider Beta-Alanine, 120 kapslí

WEIDER Beta Alanine 120kps s 4400mg beta-alaninu v jedné dávce je vysoce účinná podpora karnosinu. BETA-ALANINE je ve srovnání s jinými doplňky stravy, které se zaměřují na různé typy výkonnosti, vhodný pro jakýkoli sport.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 1018210
740 Kč –12 % 649 Kč
Weider Beta-Alanine, 120 kapslí
Weider Beta-Alanine, 120 kapslí
740 Kč –12 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

WEIDER Beta Alanine, 120kps

Přibližně 4400 mg beta-alaninu v jedné dávce je vysoce účinná podpora karnosinu. V porovnání s jinými doplňky stravy, které se zaměřují na různé typy výkonů, je BETA-ALANINE vhodný pro každý sport.

Vytváří ve svalech karnosin, který slouží ke zvýšení aerobní kapacity, síly, vytrvalosti, zabraňuje svalové únavě při náročném tréninku, podporuje také růst svalové hmoty a odbourávání tuků.S tímto produktem můžete provádět jak intenzivní trénink s krátkými přestávkami, protože oddaluje svalovou únavu, tak silový a objemový trénink s těžkými váhami, protože posiluje všechny typy svalových vláken. Další velkou výhodou je, že neovlivňuje hladinu hormonů v lidském těle, takže je vhodný nejen pro muže, ale i pro ženy a také pro starší osoby. Ideální v kombinaci s přípravkem Krea-Genic.

Pozor! Takzvané brnění je součástí účinnosti výrobku, není to nežádoucí účinek! Beta alanin způsobuje rychlé prokrvení nervosvalových zakončení s nadměrnou reaktivitou nervových vláken.

Složení výrobku:
ve 100 g: 85,7 g beta alanin, želatina.

DÁVKOVÁNÍ

Denní dávka beta alaninu = 4 tobolky. V tréninkový den si vezměte buď 2 kapsle po snídani a 2 kapsle před tréninkem, nebo všechny 4 kapsle před tréninkem (cca 30-45 min.) - pro silnější účinek během tréninku! V netréninkový den užívejte 2 tobolky po snídani a 2 tobolky po večeři.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy, osoby s vysokým krevním tlakem, osoby trpící anémií, problémy s játry, ledvinami, osoby trpící depresemi a úzkostmi. Skladujte na chladném a suchém místě, dobře uzavřené. Nevystavujte je přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Beta alanin
Hmotnost: 0.2 kg
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Kapsle
Značka: Weider
Doplňující info: Zvýšení síly, vytrvalosti
Počet dávek v balení: 30
Dávkování: V tréninkový den užijte 2 kapsle po snídani a 2 kapsle před tréninkem
Nutriční údaje: Na 12 kJ/3 kcal, bílkoviny 0,6 g, uhlohydráty 0 g, tuky <0,1 g, Beta-Alanine 4400 mg.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.