Weider Beta-Glucan, 120 kapslí

Weider Beta Glucan 120kps je účinná podpora imunity. Beta-glukan je vysoce účinný doplněk stravy se silnou imunoantiinfekční aktivitou.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1019208/32311
810 Kč –2 % 792 Kč
Weider Beta-Glucan, 120 kapslí
Weider Beta-Glucan, 120 kapslí
810 Kč –2 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Weider Beta Glukan, 120 kps

Účinná podpora imunitního systému. Beta-glukan je vysoce účinný doplněk stravy se silnou imunoantiinfekční aktivitou. Jedná se o jedinečný přírodní polysacharid, který silně podporuje obranné reakce organismu proti: bakteriím, virům a parazitům.

Tento polysacharid je složen z glukózových jednotek spojených vazbou, takže nedodává energii svalům, ale aktivuje činnost imunitních buněk. Nejedná se tedy o sladký cukr jako běžná glukóza:

Univerzity Harvard, Baylor, Kentucky a další testují beta-glukan již více než 50 let a jejich výsledky potvrzují tvrzení, že denní příjem beta-glukanu stimuluje buňky imunitního systému k rychlejší reakci a celkově rychlejšímu hojení.

Imunostimulační účinek beta-glukanu je společný všem živým živočišným organismům i lidem, přičemž u žádného ze studovaných druhů se nevyskytla negativní reakce nebo negativní vedlejší účinek.

Jak to funguje v praxi? Něco na vás "leze", začnete užívat beta-glukan na podporu činnosti imunitních buněk (přímo je energetizujete), ty se rychleji mobilizují a stejně rychle se rozběhne proces obnovy imunity.

DÁVKOVÁNÍ

3 kps denně, pokud cítíte, že se vaše imunita zhoršuje, můžete krátkodobě zvýšit na 3 x 3 kps denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY

 | na 3 kps (1 porce) | Energetická hodnota Bílkoviny Sacharidy Tuky Beta-D-(1,3)-(1,6)-glukan komplex | 29 kJ / 7 kcal 0,9 g 0,6 g < 0,1 g 1500 mg

Složení výrobku:
 62,5% koncentrát z pivních kvasinek (Saccharomyces cerevisiae) s (1,3)-(1,6)-beta-D-glukanem, inulin, želatina. Protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin. Barviva: oxid titaničitý (E 171), chinolinová žluť (E 104). Pozor: barvivo E 104 může ve vyšších dávkách negativně ovlivňovat pozornost dětí a jejich aktivitu!

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nekombinujte s alkoholem! Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita
Hmotnost: 0.2 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Weider
Doplňující info: Pomoc oslabené imunitě
Počet dávek v balení: 40
Dávkování: 3 kps denně, při pocitu horšího stavu imunity, můžeš krátkodobě zvýšit na 3 x 3 kps denně.
Nutriční údaje: Viz popis níže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.