Weider ES Victory Endurance Energy Boost Gel, 42g

Energetický gel s BCAA, argininem, taurinem a elektrolyty. Lahodná pomerančová příchuť.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1011606
40 Kč
Weider ES Victory Endurance Energy Boost Gel, 42g

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Weider ES Victory Endurance Energy Boost Gel, 42g- Energie bez omezení!S extra sodíkem. Rychle vstřebatelné sacharidy.

Energy Up! Gel je sacharidový koncentrát, který dodává dodatečnou energii při vysokých výkonech. Ve 3 lahodných příchutích: citron, pomeranč a meloun. Rychle vstřebatelný gel díky kombinaci dextrózy, fruktózy a sacharózy. Tekutý gel se díky své konzistenci snadno vstřebává, zejména při fyzickém výkonu, a je ideální k užívání, když potřebujete dodatečnou dávku energie.

- Směs jednoduchých sacharidů: dextrózy, fruktózy a sacharózy v poměru 2:1:1. Tyto složky se rychle vstřebávají a poskytují okamžitou energii, když ji nejvíce potřebujete, díky čemuž je Energy Up!

- Extra sodík: 100 mg na 40 g, který umožňuje obnovit část sodíku (jako základního elektrolytu), který se ztrácí během cvičení. Stimulací spotřeby vody se dosáhne zvýšení hydratace, a tím i zlepšení výkonnosti. Proto se doporučuje konzumovat vodu společně s přípravkem Energy Up! Gel.

Kromě toho Energy Up! je dodáván ve speciálně navrženém balení, které usnadňuje jeho přepravu a použití během sportovního tréninku.

Ideální kombinace ve formě gelu s komplexními a jednoduchými sacharidy, aminokyselinami, elektrolyty a vitamíny, která dodává energii během cvičení. Snižuje svalové křeče okamžitým doplněním elektrolytů ztracených během cvičení. Dodáváno v ergonomickém balení navrženém pro dokonalý transport a použití sportovcem.

Vynikající složení:

- Carbo Optimum Complex: směs jednoduchých a komplexních sacharidů, které usnadňují vstřebávání a využití energie buňkami. Střednědobá a dlouhodobá energie

- Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA): jedná se o esenciální aminokyseliny nezbytné pro růst a regeneraci svalů. Bojují také proti pocitu únavy neboli "centrální únavě" způsobené nerovnováhou mezi koncentrací BCAA a tryptofanu.

- L-arginin: aminokyselina, která zlepšuje vylučování toxinů vznikajících při intenzivním sportu.

- Taurin: aminokyselina, která zlepšuje procesy osmoregulace, nezbytná při vytrvalostních sportech. Zvyšuje asimilaci ostatních živin.

- Elektrolyty: při vytrvalostních sportech je pro dobrou svalovou odezvu nezbytné obnovit rovnováhu elektrolytů v buňce. Nejdůležitější:

- Draslík: Důležitý pro transport glukózy do svalové buňky.

- Hořčík: Je součástí více než 300 enzymů, souvisí s přenosem nervových vzruchů, svalovou kontrakcí a tvorbou ATP (energetické molekuly).

- Sodík a chlor: nezbytné pro správnou regulaci vodní bilance.

- Vitamíny B6 a B1: důležité pro metabolismus bílkovin a sacharidů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Energetické gely
Forma produktu: Gel
Značka: Weider

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.