Weider L-Arginine Caps, 100 kps

WEIDER L-Arginine Caps 100kps je svalová NO pumpa. Tato aminokyselina je nejdůležitější složkou lidských svalů.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1012212/32381
613 Kč –7 % 569 Kč
Weider L-Arginine Caps, 100 kps
Weider L-Arginine Caps, 100 kps
613 Kč –7 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Weider L-Arginine Caps, 100 kps

WEIDER L-Arginine Caps 100kps je svalová NO pumpa. Tato aminokyselina je nejdůležitější složkou lidských svalů. Pokud ho v krvi chybí nebo je jeho hladina extrémně nízká, dochází k úbytku svalové hmoty a netvoří se nová. 

NO PUMPA - VÍCE SÍLY A LEPŠÍ VÝKON (1kps = 1000mg L-argininu)

Užíváním L-Arginine Caps zvyšujete potenciál pro silový trénink, získávání hmoty a regeneraci a obnovu ztracené svalové hmoty. Arginin jako doplněk stravy se stává nejoblíbenějším předtréninkovým doplňkem vůbec, a to právě díky své schopnosti zvyšovat svalový objem! Doplňky stravy s argininem také podporují rychlejší metabolismus látek v těle. Jsou proto vhodné i při hubnutí.

Dávkování WEIDER L-Arginine Caps

5kps 30 minut před tréninkem zapijte vodou, nejlépe na lačno, v netréninkový den ráno na lačno.

Siloví sportovci: Arginin se velmi doporučuje, zlepšuje metabolismus i účinnost přenosu energie, což znamená lepší špičkový výkon a rychlejší regeneraci mezi sériemi a rychlejší růst nové hmoty potřebné pro větší sílu. Ideální dávka pro 100kg silového atleta je 10 g (10kps) během dne, nejlépe 2 g ráno na lačno, 5 g před tréninkem a 3 g před spaním.

Arginin je nedílnou součástí suplementace při budování hmoty, rýsovacích dietách a zlepšování hustoty atd. Pumpa oxidu dusnatého, kterou arginin způsobuje, je hlavním požadovaným účinkem potřebným pro plnější a tvarovanější svaly. Ideální dávka pro 100kg kulturistu je 10 g argininu, ráno na lačno 3 g před cvičením 4 g a po cvičení 3 g, aby byla zachována co nejlepší diuretická rovnováha. Arginin také působí na vylučování růstového hormonu, který pomáhá udržovat lepší kvalitu a hustotu svalů.

Vytrvalostní sportovci:Arginin pro vytrvalostní sportovce je vhodný při nedostatku energie jako součást sacharidového nápoje s dalšími aminokyselinami. Nedoporučujeme však větší jednorázové dávky než 1 g, protože u vytrvalostních sportovců je nežádoucím účinkem právě přepumpování, kdy rychlý zvýšený výdej energie = rychlejší spalování energetických zásob. Větší dávky jsou ideální po cvičení pro regeneraci a na noc.

L-arginin nejenže pozitivně ovlivňuje produkci oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy, čímž zvyšuje přísun živin a kyslíku do svalů, ale v klidové fázi přídavek L-argininu zvyšuje vylučování inzulínu, čímž zintenzivňuje ukládání glykogenu, základního zdroje energie, ve svalech. Mezi další funkce L-argininu patří stimulace sekrece lidského růstového hormonu, což vede ke zlepšení syntézy bílkovin a také ke zvýšenému odbourávání tuku.

Doporučená četba:Dr. Loius J. Ignarro: Program Ano NE, skutečný zachránce života.

Dr. Loius J. Ignarro, nositel Nobelovy ceny za medicínu, objevil "molekulu" kardiovaskulárního zdraví - oxid dusnatý. NO je signální molekula, která je produkována v těle a působí jako vazodilatátor umožňující regulaci průtoku krve v každé části těla. První praktické využití výzkumu Dr. Ignarra vedlo k vývoji Viagry. NO uvolňuje a rozšiřuje cévy, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou příčinou infarktu nebo mrtvice, reguluje krevní tlak a hromadění plaků v cévách.

Arginin je vhodný pro:

nárůst svalové hmoty - zvýšení produkce somatotropinu (růstového hormonu - THP)

zvýšení průtoku krve - pomocí oxidu dusnatého (NO)

podpora imunitního systému

urychlení procesu hojení

zvýšení síly a podpora růstu a zachování svalové hmoty

snížení hladiny cholesterolu

zvýšení produkce spermií

uspokojující sexuální život

Kromě toho je pro sportovce, kteří užívají argininové produkty, velmi pozitivní, že mají dlouhodobý preventivní účinek proti mnoha civilizačním a věkem podmíněným chorobám!

Složení:
L-Arginin hydrochlorid, želatina, magnesium stearát.

WEIDER L-Arginin kapsle UPOZORNĚNÍ

Nadměrné dávky mohou způsobit nežádoucí účinek, který ztěžuje cvičení nadměrným průtokem krve. Vysoké dávky argininových přípravků se nedoporučují vytrvalostním sportovcům, cyklistům a dalším dlouhodobě zatíženým sportovcům. Doplňky stravy s argininem také podporují rychlejší metabolismus látek v těle. Jsou proto vhodné i při hubnutí.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Výrobek není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 10-25 °C, mimo dosah dětí, chraňte před mrazem, vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arginin
Hmotnost: 0.1 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Weider
Doplňující info: PUMPA NITRIC OXIDE- VĚTŠÍ SÍLA A LEPŠÍ VÝKON + ZVÝŠENÍ HORMONÁLNÍ AKTIVITY
Dávkování: 5kps (5g) 30 minut před tréninkem s vodou, nejlépe na lačno, v netréninkový den ráno na lačno
Nutriční údaje: NA 100 g: Energie 1432 kJ / 337 kcal; Bílkoviny 81 g; Sacharidy 0 g; Tuky 1,3 g; L-Arginin 73,2 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.