📣 Novoroční akce pro domácí fitness zařízení ZDE

Weider L-Arginine Caps, 200 kps

Weider L-Arginine Caps, 200 kps

Vyprodané / Na objednávku

WEIDER L-Arginine Caps 200kps je svalová NO pumpa. Tato aminokyselina je nejdůležitější složkou lidských svalů. Pokud je ho v krvi nedostatek nebo je jeho hladina extrémně nízká, dochází k úbytku svalové hmoty a dokonce se netvoří žádná nová svalová hmota.

Hmotnost 400 g
Info Veľké balenie L-arginínu od Weidera.
Dávkování 5kps(5g) 30min pred tréningom s vodou, najlepšie na lačný žalúdok,v netréningový deň ráno na lačno
Nutriční údaje NA 100g: Energia 1432 kJ / 337 kcal; Bielkoviny 81 g; Sacharidy 0 g; Tuky 1,3 g; L-Arginine 73,2 g
Forma produktu Kapsule

Weider L-Arginine Caps, 200 kps

WEIDER L-Arginine Caps 200kps je svalová NO pumpa. Tato aminokyselina je nejdůležitější složkou lidských svalů. Pokud je ho v krvi nedostatek nebo je jeho hladina extrémně nízká, dochází k poklesu svalové hmoty a k tvorbě nových svalů. 

ŽÁDNÝ PUMP - VÍCE SÍLY A LEPŠÍ VÝKON (1kps = 1000mg L-argininu)

Užíváním L-Arginine Caps zvyšujete potenciál pro silový trénink, nabírání hmoty a regeneraci a obnovu ztracené svalové hmoty. Arginin jako doplněk stravy se stává nejoblíbenějším předtréninkovým doplňkem vůbec, a to právě díky své schopnosti zvyšovat svalový objem! Doplňky stravy s argininem také podporují rychlejší metabolismus látek v těle. Jsou tedy vhodné i při hubnutí.

Dávkování

5kps 30minut před tréninkem zapít vodou, nejlépe na lačno,v netréninkový den ráno na lačno.

Siloví sportovci: Arginin se velmi doporučuje, zlepšuje metabolismus i účinnost přenosu energie, to znamená lepší špičkový výkon a rychlejší regeneraci mezi sériemi a rychlejší růst nové hmoty potřebné pro větší sílu. Ideální dávkování pro 100kg powerlifterku je 10 g (10kps) v průběhu dne, nejlépe 2 g ráno na lačno, 5 g před tréninkem a 3 g před spaním.

Sestřih:Arginin je nedílnou součástí suplementace pro budování hmoty, sledování diet a zlepšování hustoty atd. Pumpa oxidu dusnatého, kterou arginin způsobuje, je hlavním požadovaným účinkem potřebným pro plnější a tvarovanější svaly. Ideální dávka pro 100kg kulturistu je 10 g argininu, ráno na lačno 3 g před cvičením 4 g a po cvičení 3 g, aby byla zachována co nejlepší diuretická rovnováha. Arginin také působí na sekreci růstového hormonu, který pomáhá udržovat lepší kvalitu a hustotu svalů.

Vytrvalostní sportovci:Arginin pro vytrvalostní sportovce je vhodný v období nedostatku energie jako součást sacharidového nápoje s dalšími aminokyselinami. Nedoporučujeme však větší jednorázové dávky než 1 g, protože u vytrvalostních sportovců je nežádoucím účinkem právě přepumpování, kdy rychlý zvýšený výdej energie = rychlejší spalování energetických zásob. Větší dávky jsou ideální po cvičení pro regeneraci a na noc.

L-arginin nejenže pozitivně ovlivňuje produkci oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy, čímž zvyšuje přísun živin a kyslíku do svalů, ale v klidové fázi přídavek L-argininu zvyšuje vylučování inzulínu, čímž zintenzivňuje ukládání glykogenu, základního zdroje energie, ve svalech. Mezi další funkce L-argininu patří stimulace sekrece lidského růstového hormonu, což vede ke zlepšení syntézy bílkovin a zvýšenému odbourávání tuků. 

Upozornění

Přemíra dávek může způsobit nežádoucí účinek, který ztíží cvičení nadměrným průtokem krve. Vysoké dávky argininových přípravků se nedoporučují vytrvalostním sportovcům, cyklistům a dalším sportovcům s dlouhodobou zátěží. Doplňky stravy s argininem také podporují rychlejší metabolismus látek v těle. Jsou proto vhodné i při hubnutí.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Výrobek není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 10-25 °C, mimo dosah dětí, chraňte před mrazem, vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 400 g
Info Veľké balenie L-arginínu od Weidera.
Dávkování 5kps(5g) 30min pred tréningom s vodou, najlepšie na lačný žalúdok,v netréningový deň ráno na lačno
Nutriční údaje NA 100g: Energia 1432 kJ / 337 kcal; Bielkoviny 81 g; Sacharidy 0 g; Tuky 1,3 g; L-Arginine 73,2 g
Forma produktu Kapsule

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše