Weider L-Carnitine 1500, 2x100 kapslí

Kup pár a ušetři polovinu na druhém kusu
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: B2W9005
760 Kč –9 % 690 Kč
Weider L-Carnitine 1500, 2x100 kapslí
Weider L-Carnitine 1500, 2x100 kapslí
760 Kč –9 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Weider Victory L-Carnitine 1500 - 100 kps

L-Carnitin je podložen řadou studií, které potvrzují přínosy v oblasti odbourávání tuků, zlepšování sportovních výkonů a aktivace produkce energie. Úkolem L-karnitinu při odbourávání tuků je transportovat mastné kyseliny do mitochondrií vašich buněk, kde jsou oxidovány na energii, kterou můžete využít při tréninku.

 Weider L-Carnitine 1500 poskytuje vašemu tělu 1500 mg čistého L-karnitinu L-Tartrátu v každé dávce a umožňuje vám využít následujících dalších výhod:  - lepší výkon při cvičení a lepší sportovní výkon - rychlejší regeneraci a lepší svalovou vytrvalost. - Prevence viscerálního břišního tuku.  Nezapomeňte užít Weider L-Carnitine 1500 před začátkem tréninku pro maximální výkon.

Užívání L-karnitinu 1500:

Užívejte 3-4 kapsle před tréninkem. Vytrvalostní sportovci mohou užívat až 6 kapslí rozdělených do 2 dávek, před a po tréninku.  Složení L-Carnitine 1500:  L-karnitin tartrát, želatina, protispékavé látky (mastek, stearan hořečnatý).

Výživové údaje: Velikost porce: 4 kapsle | Počet porcí: 25 | | | V jedné porci   | % denní hodnoty | energie   | 5 cy   | * | bílkoviny   | 0 g   | * | sacharidy   | 0 g   | * | tuky   | 0 g   | * | L-vitamin L-karnitin   | 1500 mg   |
* Upozornění: užívání speciálních doplňků stravy by měl sledovat odborník. V případě pochybností se vždy poraďte se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.  Tento výrobek není určen k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci zdravotních potíží.

Složení:
51 % L-karnitinu, okyselující látka: kyselina vinná; želatina (tobolka); protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin; barvivo: oxid železitý.

Doplňkové parametry

Kategorie: L-karnitin
Hmotnost: 0.3 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Weider
Dávkování: 4 kps denně
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.