Weider L-Glutamine, 400 g

Pokud hledáte L-glutamin nejvyšší kvality, je to jednička.WEIDER L-Glutamin 400 g je nejkvalitnější čistý L-glutamin na trhu (výrobce Kyowa). Aminokyselina vynikající pro dosažení a udržení svalového přírůstku, pozitivní dusíkové bilance, svalové energie a urychlení regenerace.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1012112/31421
816 Kč –4 % 782 Kč
Weider L-Glutamine, 400 g
Weider L Glutamine, 400 g
816 Kč –4 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Weider L-Glutamine 400 g

Pokud hledáte L-Glutamin nejvyšší kvality, je to jednička. Weider L-Glutamin je nejkvalitnější čistý L-Glutamin na trhu (vyrábí Kyowa). Aminokyselina vynikající pro dosažení a udržení přírůstků svalové hmoty, pozitivní dusíkovou bilanci, svalovou energii a urychlení regenerace. Zároveň pro posíleníimunitního systému!

Glutamin (čistý l-glutamin) posiluje imunitu, vyplavuje růstový hormon a testosteron po cvičení. Působí podobným mechanismem jako anabolické látky. Je prokázáno, že neesenciální aminokyselina glutamin je nejhojněji zastoupenou volnou aminokyselinou ve svalové tkáni. 

Doplňování glutaminu se v poslední době stalo velkým trendem ve sportu a díky své schopnosti stimulovat růst svalů a vyplavovat růstový hormon je jedním z nejrozšířenějších legálních doplňků v

Doplnění této aminokyseliny ve formě doplňku stravy zabraňuje tomuto stavu, a tím i ztrátě svalové hmoty. Při pravidelném podávání potřebného množství glutaminu během tréninku roste objem svalových buněk a výrazně se urychluje regenerace. Dostatek glutaminu v těle podporuje produkci silně anabolického růstového hormonu. 

Z provedených studií je známo, že jednorázová dávka glutaminu v množství asi 2 g, přijatá nalačno, několikanásobně zvyšuje hladinu růstového hormonu a tato hladina zůstává zvýšená po dobu několika hodin.

Uvolňování růstového hormonu je tedy mimo jiné závislé na koncentraci volného glutaminu v krvi. Anabolizace svalů glutaminem způsobuje zvětšení objemu svalových vláken, což je zvláště výhodné při cvičeních na budování svalů.

Při nedostatečném množství L-glutaminu ve svalových buňkách se zpomaluje celková regenerace organismu a klesá imunita. Vhodná je kombinace L-glutaminu s kreatinem (KREA-GENIC). Užívání obou těchto látek současně zvyšuje jejich účinnost, synergický efekt a zvyšuje vstřebatelnost (využitelnost). 

Kdy je vhodné užívat L-glutamin?

V období zvýšené fyzické zátěže, při budování svalové hmoty v kulturistice a silových sportech, při redukci hmotnosti společně s větvenými aminokyselinami BCAA. V psychicky a fyzicky náročných obdobích. 

Při potřebě zvýšit imunitu organismu proti riziku přetrénování, dále při nachlazení a v období zvýšeného výskytu respiračních onemocnění - vhodné pro osoby se sklonem k častým onemocněním (imunita), rekonvalescenty, poúrazové stavy. 

Výhody používání

  • Podporujezvýšení hladiny testosteronu a růstového hormonu
  • Udržuje pozitivní dusíkovou bilanci
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Zabraňuje úbytku svalové hmoty a zlepšuje regeneraci
  • Zvyšuje imunitu a duševní výkonnost
  • Pomáhá odstraňovat únavu a deprese
  • Zlepšuje syntézu glykogenu

Výživové hodnoty

DÁVKOVÁNÍ

2 zarovnané čajové lžičky (5 g) nejlépe ráno nalačno a po cvičení nebo před spaním, vhodné přimíchat do šťáv pro lepší vstřebatelnost.

UPOZORNĚNÍ

Vhodné pro osoby mladší 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla, dobře uzavřené. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

Nutriční hodnoty 100 g 5 g ve 100 ml vody
Energie 1700 kJ 85 kJ
400 kcal 20 kcal
Tuk 0 g 0 g
Cukr 0 g 0 g
z cukru 0 g 0 g
Whiteware 100 g 5 g
Sůl 0 g 0 g
100 g 5 g ve 100 ml vody
L-Glutamin 100 g 5 g

Složení:
L-glutamin v prášku - 100%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Glutamin
Hmotnost: 0.4 kg
Forma produktu: Prášek
Značka: Weider
Doplňující info: Prémiový čistý L-glutamin od společnosti Weider, kvalita zaručena.
Počet dávek v balení: 80
Dávkování: Dvě zarovnané čajové lžičky (5 g) nejlépe ráno na lačno a po cvičení nebo před spaním
Nutriční údaje: Na 1 dávku (5 g): L-Glutamin 5 g, Na 100 g: Bílkoviny 99,5 g; Sacharidy 0 g; Cholesterol 0 g; L-Glutamin 99,5 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.