Weider Magnesium Complex, 120 kapslí se třema druhy aktivního hořčíku

WEIDER Magnesium Caps 120 kps, pro práci svalů bez křečí. Hořčík (magnesium) jako minerál, který se nachází téměř ve všech buňkách těla, v kostře a svalech, je jedním z nejpotřebnějších minerálů pro metabolické procesy v těle.
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 1016202
410 Kč
Weider Magnesium Complex, 120 kapslí se třema druhy aktivního hořčíku
Weider Magnesium Complex, 120 kapslí se třema druhy aktivního hořčíku
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Weider Magnesium Complex, 120 kapslí se třema druhy aktivního hořčíku

Hořčík je základní minerál, který je nezbytný pro všechny organismy, včetně nás lidí. 

Kromě jiných důležitých funkcí se hořčík podílí na přibližně 300 různých enzymatických procesech v lidském těle. Hořčík například přispívá k udržení zdravých kostí a zubů, podporuje normální syntézu bílkovin a normální funkci svalů a nervového systému. Každá dávka WEIDER® Magnesium Complex obsahuje 250 mg hořčíku ze tří různých zdrojů: malátu hořečnatého a citronanu heřečnatého a bisglycinátu hořečnatého. (*Hořčík přispívá k normální funkci svalů.)

  • vysoké dávky hořčíku ze tří biologicky aktivních zdrojů.
  • horčík přispívá k normální funkci svalů a syntéze bílkovin
  • dvě kapsle denně; nejlépe před spaním

Složení:
malát hořečnatý, kapsle: hydroxypropylmehtylcelulóza (obal tobolky); citronan hořečnatý, bisglycinát hořečnatý. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává lepek, korýše, vejce, ryby, sóju, mléko, ořechy a lupinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerály
Hmotnost: 0.2 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Weider
Doplňující info: Ideální doplňková denní dávka magnézia pro sportující
Dávkování: 2 kapsle denně, nejlépe před spaním, případně po zátěži nebo v případě svalových křečí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.