Weider Maximum Krea-Genic, 200 kps

Maximum KREA-GENIC je nejúčinnější kreatin na trhu

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1017203/11599
1 190 Kč –9 % 1 080 Kč
Weider Maximum Krea-Genic, 200 kps
weider maximum krea genic 200 kps1
1 190 Kč –9 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Maximum Krea-Genic je nejnovější patentovaná technologie, která zaručuje 100% čistotu bez jakýchkoli neaktivních látek.

DOUBLE BUFFERED CREATINE je nejvyšší a nejstabilnější forma kreatinu na trhu.

903 mg KREA-GENIC® v každé kapsli.  Ideální pro zlepšení krátkodobého intenzivního výkonu, nárůst svalové hmoty a zvýšení síly. Krea-Genic umožňuje velmi účinnou suplementaci kreatinem - funguje bez nasycovací fáze a zároveň se nepřeměňuje na neúčinný kreatinin. Přípravek potlačuje tvorbu kyseliny mléčné a nevysušuje!

Krea-Genic představuje novou generaci kreatinu s vylepšeným transportním systémem. Patentovaná, dvojitě chráněná kreatinová formule (maximální stabilita v žaludku a krvi) zvyšuje vstřebávání kreatinu na vyšší úroveň, a tím i efektivitu získávání maximálních svalových přírůstků, nárůstu síly a zlepšení regenerace po tréninku.

Krea-Genic funguje tak, že maximalizuje stabilitu kreatinu ve vašem těle. Jedinečnost přípravku Krea-Genic spočívá nejen ve 100% stabilitě kreatinu, který je přijímán svalovou buňkou, ale také v tom, že Krea-Genic pumpuje kreatin do buněk vysokou rychlostí. To vede k mnohem vyšší a rychlejší produkci ATP (adenosintrifosfátu), který je hlavním zdrojem energie pro práci svalů.

Kreatin se tvoří endogenně v množství přibližně 1 g/den. Syntéza probíhá převážně v játrech, ledvinách a v menší míře ve slinivce břišní. Zbytek kreatinu, který má tělo k dispozici, se získává ze stravy v množství přibližně 1 g/d při všežravé stravě. 95 % tělesných zásob kreatinu se nachází v kosterním svalstvu a zbývajících 5 % je rozloženo v mozku, játrech, ledvinách a varlatech. Vzhledem k tomu, že kreatin je ve stravě obsažen převážně z masa, mají vegetariáni nižší klidové koncentrace kreatinu.

Pro syntézu kreatinu v těle jsou nezbytné tři aminokyseliny (glycin, arginin a methionin) a tři enzymy (L-arginin:glycin amidinotransferáza, guanidinoacetát methyltransferáza a methionin adenosyltransferáza). Vliv syntézy kreatinu na metabolismus glycinu u dospělých je nízký, ale nároky jsou výraznější na metabolismus argininu a methioninu.

Pravidelně se uvádí, že suplementace kreatinem v kombinaci s těžkým tréninkem vede ke zvýšení fyzické výkonnosti, beztukové hmoty a morfologie svalů. Metaanalýza z roku 2003 ukázala, že jedinci, kteří dostávali kreatin v kombinaci s tréninkem, dosáhli v průměru o +8 % a +14 % vyšší maximální (1RM), resp. vytrvalostní síly (maximální počet opakování při daném procentu 1RM) než skupiny s placebem.

Výživové údaje:

Pro 4 kapsle:
Krea-Genic - 3612 mg
 - z toho kreatin monohydrát - 3397 mg
 - z toho kreatin - 3000 mg.

Složení:
Krea-Genic® (kreatin monohydrát, regulátor kyselosti: E500), hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsle), plnidlo: E460; protispékavé látky: E551, E470b

CREA-GENIC® - NEJLEPŠÍ GENERACE VÝVOJE KREATINU

VĚTŠÍ VÝKON - VĚTŠÍ OBJEM - VĚTŠÍ KVALITA

Každý vášnivý sportovec zná kreatin monohydrát. V roce 2004 přišel kreatin monohydrát na trh s jednou ochranou - Kre-Alkalyn - ochranou proti destrukci kreatinu žaludečními kyselinami v kyselém prostředí s pH nižším než 2, 

VÝVOJ KREATINU - rok 2004

Kreatin monohydrát s jednou ochranou - známý také jako chráněný nebo alkalický kreatin - Kre-Alkalyn (patent USA)

A = stačí menší dávka, protože ochrana pH pomáhá v žaludku.

B = HCl v žaludku působí na kreatin pouze v omezené míře, protože je chráněn.

C = Kreatin je při transportu v krvi poškozen, protože jeho kyselá ochrana byla spotřebována v žaludku.

D = V důsledku toho se do svalových buněk dostává méně kreatinu.

VÝVOJ KREATINU - rok 2007

Vzniká nová generace KREA-GENIC® - dvojitá ochrana: stabilní v žaludku a stabilní v krevní plazmě! (DE patent)

A = kombinuje účinek kreatinu s účinkem pumpování, čímž zvyšuje objem svalových buněk.

B = žaludeční kyseliny nemohou napadnout Krea-Genic, protože obsahuje dvě ochranné kyseliny.

C = Během přenosu krve funguje druhá ochrana, která udržuje stabilní KG pro sval.

D = Krea-Genic se dostává do svalových buněk nepoškozený a s plným účinkem.

SATELITNÍ BUŇKY

Kreatin zvyšuje růst satelitních buněk. Co znamená označení satelitní buňky? V roce 1961 byly identifikovány jako kmenové buňky kosterního svalu. Podílejí se na vývoji..;

oprava poškozených svalových vláken (myofibril).

zvětšení objemu svalových vláken

znásobení počtu svalových vláken

Satelitní buňky jsou prekurzory nových svalových vláken. Další funkce: 

 • Udržování hydratace cytoplazmy = buněčná tekutina.

Cytoplazma je rozdělena membránami na mnoho různých organel, což umožňuje, aby metabolické procesy probíhaly v omezeném prostoru. Buněčná kostra slouží jako nosná struktura a transportní médium pro všechny látky a živiny;

 • Tvorba nukleotidů = zdroj svalové energie.

Satelitní buňky se nacházejí mezi sarkomery a membránami M a Z. Sarkomera = minimální funkční jednotka svalového vlákna, a tedy i svalu. Tvoří se zde nová svalová vlákna. 

Kreatin zvyšuje aktivitu satelitních buněk. Výsledkem je větší nárůst svalové hmoty, ale pouze v kombinaci s intenzivním tréninkem;

V lidském těle jsou za růst a udržování svalů zodpovědné mimo jiné tzv. satelitní buňky. Představte si armádu lidí zodpovědných za opravy a čištění (satelitní buňky), kteří jsou rozmístěni mezi jednotlivými svalovými vlákny ve svalech. 

Dokud sedíte na pohovce, žije vaše armáda svalových buněk pohodlným životem v kasárnách a - stejně jako vy - je v klidu. Jeho jediným úkolem v tomto období je udržovat infrastrukturu (vaše svaly), podobně jako při úklidu bytu;

Na druhou stranu, pokud se věnujete fyzické práci, jako je cvičení nebo jen mírný kondiční trénink, vaše armáda se aktivuje. Příčinou zvýšené aktivity vaší servisní a úklidové armády je chaos způsobený stresem (ve skutečnosti mikroskopicky malými zraněními) ve vašich svalech. Proto se armáda satelitních buněk rozdělí do společností. První rota se vrací do kasáren (klidový stav), aby udržovala základní infrastrukturu. Druhá společnost naopak uklízí nepořádek způsobený zátěží: opravuje poškozená svalová vlákna (regenerace) a připravuje se na další zátěž (svalový růst, nazývaný také hypertrofie)! 

Pokusy na zvířatech prokázaly, že se může zvýšit počet svalových vláken (hyperplazie);

Ve skutečnosti velíte vlastní armádě satelitních buněk! Pravidelný silový a kondiční trénink připraví vaši armádu na bitvu!

Více síly s kreatinem, ještě více s Krea-Genic. Zkušení kulturisté vědí: svalová hmota roste úměrně se silou. Mnoho kulturistů může namítat, že síla není důležitá, protože ji na pódiu stejně nikdo nevidí. To je téměř správně. Určitě není podstatné srovnávat se s ostatními kulturisty z hlediska síly. Ve vaší velikosti je vaše síla. Pokud váš tréninkový partner zvedá 180 kg, zatímco vy zvládnete pouze 140 kg, může to být proto, že váš partner má jednoduše lepší páku. Čím silnější jste, tím více můžete simulovat růst svalů. Nakonec je důležitý maximální růst. KREA-GENIC® vám pomůže dosáhnout větších svalů a větší síly. Je možné zvýšit sílu až o 30 %. Fáze zotavení mezi sériemi jsou zkráceny. Krátký a intenzivní objemový trénink je tedy možný. 

Nedostatek intenzity nelze kompenzovat větším tréninkovým objemem. To znamená, že růstu se nedosahuje velkým počtem sad, ale použitím několika málo, ale intenzivně zatěžovaných sad. 

Odkazy

 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12701815/
 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23851411/
 • https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3407788/
 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29059531/
 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/14600563/
 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12184144/
 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31635165/
 • https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3407788/
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Creatine
 • https://www.creapure.com/en/creapure/creatine-studies
 • https://krea-genic.biz/slovak/stability.php

Doplňkové parametry

Kategorie: Krea-Genic
Hmotnost: 0.2 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Weider
Dávkování: 4 kps nejlépe 30 min. před tréninkem, v netréninkové dny dva ráno a dva večer, zapít větším množstvím vody, doporučujeme užívat po dobu 6 týdnů, poté je nutné zařadit 2-4 týdny pauzu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.