Weider Maximum Krea-Genic 200kps + Premium EAA Zero 325g

Skvělá kombinace kreatinu a aminokyselin pro čistou a pevnou svalovou hmotu.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 30830
1 740 Kč –13 % 1 499 Kč
Weider Maximum Krea-Genic 200kps + Premium EAA Zero 325g
Weider KreaGenic+EAA premium Zero
Tip
1 740 Kč –13 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Výhodné WEIDER balení Maximum krea-genic s aminokyselinami

 Společnost FIT PLUS získala pro značku WEIDER v roce 2023 již poosmé za sebou ocenění SuperBrands.

Tzv. DOUBLE BUFFERED CREATINE je zatím nejvyšší a nejstabilnější forma kreatinu na trhu

903 mg KREA-GENIC® v každé kapsli. Ideální přípravek pro zlepšení krátkodobého intenzivního výkonu, přírůstku svalové hmoty a zvýšení síly. Krea-Genic umožňuje velmi účinnou suplementaci kreatinem – funguje bez nasycovací fáze, přičemž se nemění na neúčinný kreatinin. Přípravek potlačuje tvorbu kyseliny mléčné a nezavodňuje!

Krea-Genic představuje novou generaci kreatinu s vylepšeným transportním systémem. Patentovaná, dvakrát chráněná kreatinová formule (maximální stabilita v žaludku iv krvi) posouvá vstřebatelnost kreatinu na vyšší úroveň a tím i efektivitu získávání maximálních svalových přírůstků, nárůstu síly a zlepšení potréninkové regenerace.

Krea-Genic funguje na základě maximální stability kreatinu ve tvém organismu. Unikátní je nejen 100% stabilnost kreatinu, který je přijímán svalovou buňkou, ale i to, že Krea-Genic vhání kreatin do buněk vysokou rychlostí. To má za následek mnohem vyšší a rychlejší tvorbu ATP (adenosintrifosfát), který je hlavním zdrojem energie pro práci svalů.

Pravidelně se uvádí, že suplementace kreatinem v kombinaci s těžkým tréninkem vede ke zvýšení fyzické výkonnosti, hmotnosti bez tuku a morfologie svalů. Metaanalýza z roku 2003 ukázala, že jedinci přijímající kreatin v kombinaci s tréninkem dosahují v průměru o +8 %, resp. o +14 % vyšší výkon v maximální (1RM) nebo vytrvalostní síle (maximální opakování při daném procentu 1RM) než skupiny s placebem.

Výživové údaje:

Na 4 kapsle:
Krea-Genic - 3612 mg
 - z toho Kreatin monohydrát - 3397 mg
 - z toho Kreatin - 3000 mg

Složení:
Krea-Genic® (kreatin monohydrát, regulátor kyselosti: E500), Hydroxypropylmetylcelulóza (obal tobolky), Objemové činidlo: E460; Protihrudkující látky: E551, E470b

Weider PREMIUM EAA ZERO, 325 g

 • Komplexní směs volných forem všech esenciálních aminokyselin
 • Dlouhodobé užívání Amino Essential nenarušuje využití a rovnováhu všech esenciálních aminokyselin, tak jak se děje při užívání BCCA
 • Jednotlivé aminokyseliny jsou zastoupeny ve stechiometrickém poměru
 • Užívej 13 g prášku před tréninkem, po velmi náročném tréninku můžeš dávku zopakovat

PREMIUM EAA ZERO: doplněk stravy. Prášek pro přípravu nápoje. Obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin (EAA), které jsou potřebné pro syntézu bílkovin. Každá porce poskytuje více než 10 g EAA s více než 6 g (BCAA) v prokázaném poměru 2:1:1 (L-leucin:L-isoleucin:L-valin). Se sladidly.

Obsah aminokyselin v 1 dávce Weider Premium EAA Zero

L-Histidin 247 mg

L-Isoleucin 1 573 mg

L-Leucin 3 136 mg

L-Lysin 1 534 mg

L-Methionin 143 mg

L-fenylalanin 1 001 mg

L-threonin 806 mg

L-Tryptofan 182 mg

L-Valin 1 573 mg

Dávkování Weider Premium EAA Zero:

1 porce = 13 g prášku smíchaného s 500 ml vody. Dávkujte dle potřeby, ideálně po každé zátěži.

SLOŽENÍ

Příchuť pink lemonade/růžová limonáda: 24,12% L-leucin, 14,6% L-lysin hydrochlorid, regulátor kyselosti / okyselující látka: kyselina citrónová (E330); 12,1% L-isoleucin, 12,1% L-valin, 7,7% L-fenylalanin, 6,2% L-treonin, aroma, 1,9% L-histidin, 1,4% L-tryptofan, 1,1% L-methionin, sladidla: acesulfam-K (E950), sukralóza (E955), glykosidy steviolu (E960), emulgátory: sójový lecitin (E322), mono a diglyceridy mastných kyselin (E472 ). Může obsahovat stopy mléka, laktózy, lepku a vajec. Se sladidlem.

Reference:

 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12701815/
 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23851411/
 • https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3407788/
 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29059531/
 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/14600563/
 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12184144/
 • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31635165/
 • https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3407788/
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Creatine
 • https://www.creapure.com/en/creapure/creatine-studies
 • https://krea-genic.biz/slovak/stability.php

Doplňkové parametry

Kategorie: Krea-Genic
Hmotnost: 0.5 kg
Forma produktu: Prášek, Kapsle
Značka: Weider
Dávkování: 4 kps nejlépe 30 min. před tréninkem, v netréninkové dny dva ráno a dva večer, zapít větším množstvím vody, doporučujeme užívat po dobu 6 týdnů, poté je nutné zařadit 2-4 týdny pauzu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.