Weider Premium BCAA instant, 500 g

WEIDER Premium BCAA Powder 500g jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v prášku. Weider Premium BCAA poskytuje čisté syntetické BCAA v optimálním poměru pro masivní anabolický efekt.

Varianta:
Dostupnost Na skladě Na skladě Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 101210201/31701 101210203/31700 101210204 Zvolte variantu
880 Kč –9 % 795 Kč
Weider Premium BCAA instant, 500 g
Weider Premium BCAA instant, 500 g
880 Kč –9 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

WEIDER Premium BCAA - instantní aminokyseliny v prášku, 500 g

Prášek z kvetoucích aminokyselin. BCAA Weider Premium poskytují čisté syntetické BCAA v optimálním poměru pro masivní anabolický efekt.

BCAA Weider jsou nejkvalitnější, jaké na trhu najdete.

 Do optimálního poměru BCAA se přidává stejný podíl L-glutaminu!

 • Dokonale vyvážené BCAA + glutamin
 • Silná ochrana svalové tkáně (antikatabolický účinek)
 • Masivní nárůst syntézy svalových bílkovin (anabolický účinek). účinek)
 • Ochrana před přetrénováním
 • Ideální před a po tréninku
 • Ideální během diet a rýsovacích fází
 • Posílení imunitního systému
 • V netréninkové dny doporučujeme dávkovat ráno na lačno

Proč užívat BCAA Premium?

BCAA (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem) L-leucin, L-isoleucin a L-valin tvoří největší část všech aminokyselin, které tvoří svalová vlákna. Vlivem intenzivní fyzické zátěže se vyčerpá energetická zásoba tvořená glykogenem a nastupuje produkce energie z aminokyselin s rozvětveným řetězcem. Této nepříznivé situaci, tedy katabolickému stavu, lze zabránit podáváním doplňků stravy ve formě aminokyselin s rozvětveným řetězcem - BCAA. V přirozené stravě je ve většině případů nedostatek BCAA. Proto je jejich podávání v doplňkové výživě nezbytné pro sportovce a fyzicky zatížené osoby, ať už při náročném tréninku nebo při práci, a pro osoby s nedostatečným příjmem bílkovin nebo pro ty, kteří snižují nadváhu snížením příjmu stravy a zvýšenou fyzickou aktivitou. 

Aminokyseliny BCAA jsou důležité pro:

 • zvyšuje kvalitu (hustotu) a množství svalové hmoty
 • obnovuje a zvyšuje sílu a urychluje regeneraci
 • podporuje tvorbu nových svalů
 • chrání svalovou hmotu před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
 • chrání. svalové hmoty před degradací během diet a redukčních cvičebních programů
 • dodání volných větvených aminokyselin pro tvrdý trénink
 • zvýšení absolutní síly
 • spalování tuků a redukce hmotnosti

BCAA: L-leucin, L-isoleucin, L-valin

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) L-leucin, L-isoleucin a L-valin jsou esenciální - nepostradatelné aminokyseliny (lidské tělo si je nedokáže samo vytvořit, a proto je musí přijímat ve stravě/doplňcích stravy) a tvoří třetinu svalových bílkovin. V průběhu sportovního výkonu, ať už aerobního nebo anaerobního, dochází ke ztrátám BCAA, což má za následek rozpad aktivní svalové hmoty (pokles hustoty, svalové síly a pevnosti). Podáváním BCAA v období před zahájením fyzické aktivity je svalová hmota chráněna před devastací, protože potřebné BCAA jsou v krevním řečišti, odkud jsou spotřebovávány. Po cvičení je ideální užít BCAA co nejdříve, zvýší se tím také jejich schopnost zabudování do svalu.

Složení Weider Premium BCAA Instant

30% L-leucin, 15% L-isoleucin, 15% L-valin, 15% L-glutamin, okyselující látky: kyselina citronová, kyselina vinná; maltodextrin, sušené kokosové mléko (kokosové mléko, glukózový sirup, mléčná bílkovina¹), aroma, sladidla: cyklamát sodný, sacharin sodný, sukralóza; emulgátor: sójové lecitiny; protispékavá látka: oxid křemičitý; zahušťovadlo: xanthanová guma; barvivo: E122; vitamin B6.

¹ Obsahuje laktózu. Může obsahovat stopy lepku a vajec.

E122: Může negativně ovlyvnit činnost a pozornost dětí. (Višeň - kokos))

DÁVKOVÁNÍ

Sportovci a ti, kteří intenzivně trénují, by měli denně přijmout (10g): 5 g leucinu, 2,5 g valinu a 2,5 g isoleucinu (poměr 2:1:1).Tím chráníte před úbytkem svalové hmoty a zvyšujete přírůstky svalové hmoty a síly.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 10-25 °C, mimo dosah dětí, chraňte před mrazem, vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

Doplňkové parametry

Kategorie: BCAA
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ne
Forma produktu: Prášek
Značka: Weider
Doplňující info: Práškové ochucené BCAA. 6 g BCAA + 1,5 g glutaminu v jedné dávce.
Počet dávek v balení: 50
Dávkování: 1 dávka (10 g) v 300 ml vody 30 minut před cvičením + ihned po cvičení
Nutriční údaje: Obsah 3000 mg : 1500 mg : 1500 mg : 1500 mg (L-Leucin : L-Isoleucin : L-Valin : L-Glutamin)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.