Weider Premium Tribulus, 2x90 kapslí

Prémiový Tribulus s 90 % saponinů a více než 60 % protodioscinu

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: B2W9221
1 090 Kč –9 % 984 Kč
Weider Premium Tribulus, 2x90 kapslí
Weider Premium Tribulus, 2x90 kapslí
Akce
1 090 Kč –9 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Weider Premium Tribulus Akční balík pro lepší regeneraci!

Obrovská dávka 1800 mg vysoce kvalitního extraktu Tribulus Terrestris v jedné dávce.

Standardizovaný obsah saponinů na 90 %, obohacený o zinek pro podporu přirozené hladiny testosteronu.

Laboratorně testováno pro maximální kvalitu a bezpečnost

Až 90 % saponinů

Přidaný zinek pro podporu testosteronu

Balení vystačí na měsíc

VEGAN kapsle

K čemu je tribulus dobrý?

Podporuje růst svalové hmoty

Urychluje regeneraci svalů a energie

Podporuje zvýšení fyzické výkonnosti, vytrvalosti a síly

Má stimulační a energizující účinek pro muže i ženy (podporuje vylučování testosteronu, výkonnost mužů, pomáhá ženám v období menopauzy)

Aby byl muž silný

Snižuje výskyt svalových křečí

Působí jako mírné diuretikum

Stimuluje imunitu, působí preventivně proti různým onemocněním

Zvyšuje počet červených a bílých krvinek

Má antibakteriální a protizánětlivé účinky

Výživové údaje na denní dávku přípravku Premium Tribulus

  • Zinek 1,5 mg (15% DDD*)
  • Extrakt Tribulus Terrestris     1800 mg
  • z toho Saponíny   (90%)        1620 mg
  • z toho protodioscín - víc než 60%
  • *DDD *doporučená denní dávka

Zatímco kulturisté a fyzicky aktivní lidé z celého světa používají rostlinné extrakty známé jako adaptogeny již mnoho desetiletí, extrakt z Tribulus Terrestris je již po staletí základem fytomedicíny a tradičního léčitelství.

Nový WEIDER Premium Tribulus poskytuje v každé dávce neuvěřitelných 1800 mg kvalitního extraktu se standardizovaným obsahem 90 % steroidních saponinů. Prémiový kmen Tribulus je navíc obohacen o vysoce kvalitní citrát zinečnatý, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Pro zajištění nejlepší možné kvality surovin je Premium Tribulus pravidelně analyzován nezávislými laboratořemi třetích stran.

Více informací o Tribulus Terrestris

WEIDER Tribulus Terrestris (extrakt z kotvičníku) byl vždy nejprodávanějším přírodním hormonálním stimulátorem testosteronu.

Kulturisté a siloví sportovci vždy hledali způsob, jak se přirozeným způsobem přiblížit anabolickým hormonům a jejich účinkům.

Přírodní náhrada se stimulačním účinkem na proteosyntézu, produkci hormonů a zvýšení výkonnosti je vždy plná rostlinných steroidních saponinů, sterolů, pokud jde o složení. Nejznámější a nejrozšířenější je Tribulus Terrestris, který v nejlepší kvalitě (Weider) pomáhá vlastní produkci testosteronu.

Při synergickém působení látek, jako jsou adaptogeny (látky, které přirozeně zvyšují vitalitu, imunitu a potenciál organismu), například ženšen, guarana, maca, kudzu, ořech kola, beta-ekdysteron a podobně, se zvyšuje účinnost.

Účinky výtažků z bulharské rostliny Tribulus Terrestris na zvýšení produkce testosteronu v lidském těle jsou podloženy vědeckými studiemi. V současné době je to nejsilnější oficiálně schválený testosteronový stimulant na trhu.

Obsahuje komplex saponinů extrahovaných z rostliny Tribulus Terrestris, který přirozeně zvyšuje produkci vlastního testosteronu působením na luteinizační hormon, který přímo ovlivňuje produkci testosteronu. Zvláště dobře funguje u mužů starších 30 let.

Tribulus byl prohlášen za nejlepší doplněk stravy v USA obsahující prekurzor testosteronu. Pozornost našich odborníků upoutaly výkony bulharských vzpěračů na soutěžích, kde se provádějí dopingové kontroly. Zdálo se, že i poté, co tito sportovci přestali užívat zakázaná anabolika (obvykle následuje přechodné období, během něhož dochází k poklesu hladiny hormonů, nálady a fyzických schopností), se jejich duševní a fyzické schopnosti díky tribulusu během intenzivního tréninku nadále zlepšovaly.

Co se týče vylepšení, která můžete pozorovat v ložnici, detaily mluví samy za sebe. Pánové budou potěšeni zvýšeným libidem, zvýšenou frekvencí erekcí a zvýšením objemu ejakulátu, což svědčí o zvýšení hladiny gonadotropního hormonu a testosteronu.

Tribulus saponiny patří mezi nejúčinnější látky zvyšující produkci lidských hormonů. Obsah 90 % těchto saponinů patří k deklarované nejvyšší kvalitě tribulusu vůbec.

Zvýšená hladina testosteronu vede ke zvýšení fyzické výkonnosti, lepší regeneraci, nárůstu svalové hmoty a zvýšení výkonu. K pozitivním změnám dochází po prvních pěti dnech užívání tohoto doplňku. Složení.

Tribulus Terrestris je také nazýván jako "rostlinný posilovač potence". Účinné látky, především fytosteroly, jsou obsaženy ve všech částech rostliny. Klinické studie prokázaly, že příznivé účinky třezalky pociťují především lidé starší 30 let. Zlepšuje intimní život, uvolňuje napětí, obnovuje vitalitu a elán.

Tribulus podporuje nárůst svalové hmoty, zejména u mužů, tím, že působí na syntézu bílkovin prostřednictvím zvýšení produkce hormonů. Pomáhá mužům i ženám snižovat množství tělesného tuku. Má také významný vliv na snížení hladiny cholesterolu v krvi. Nejčastěji se užívá ve formě doplňků stravy. Hladiny volného testosteronu u mužů s věkem klesají. Čím nižší je produkce volného testosteronu, tím výraznější je účinek tribulusu.

Obr. Hladiny testosteronu podle věku muže

Pokud zvažujete Tribulus, tento produkt je rozhodně jedním z nejkvalitnějších a nejsilnějších!

Základním faktorem účinnosti - tedy vlastního subjektivního pocitu síly tribulusu je vlastní stav hormonální produkce, čím nižší, tím silnější účinek pociťujeme. 

Složení přípravku Weider Premium Tribulus:
Extrakt Tribulus Terrestris (Tribulus terrestris L., obsah saponinů 90 %), kapsle: Hydroxypropylmethylcelulóza; plnidlo: mikrokrystalická celulóza; protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; citrát zinečnatý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tribulus terrestris
Hmotnost: 0.2 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Weider
Počet dávek v balení: 60
Dávkování: 3 kapsle během dne, ideálně s jídlem
Obsah saponinů v %: 90
Obsah protodioscinu v 1 kps: min. 360

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.