Weider Premium Tribulus 90kps + Arginin + Ornitin 4000, 180kps

Dvojité balení oblíbených produktů Weider - Premium Tribulus 90kps + Arginin + Ornitin 4000, 180kps
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: BMW0050
1 280 Kč –18 % 1 049 Kč
Weider Premium Tribulus 90kps + Arginin + Ornitin 4000, 180kps
Weider Premium Tribulus 90kps + Arginin + Ornitin 4000, 180kps
1 280 Kč –18 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Dvojité balení oblíbených produktů Weider

Weider Premium Tribulus 90kps

Nejlepší tribulus je zpět! 

Obrovská dávka 1800 mg vysoce kvalitního extraktu Tribulus Terrestris v jedné dávce

Standardizovaný obsah saponinů na 90 %, obohacený o zinek pro podporu přirozené hladiny testosteronu

Laboratorně testováno pro maximální kvalitu a bezpečnost

Až 90 % saponinů

Přidaný zinek pro podporu testosteronu

Balení vystačí na měsíc

Tribulus saponiny patří mezi nejsilnější látky podporující tvorbu hormonů u člověka. Obsah 90 % těchto saponinů patří k deklarované nejvyšší kvalitě tribulusu vůbec.

Zvýšená hladina testosteronu vede ke zvýšení fyzické výkonnosti, lepší regeneraci, nárůstu svalové hmoty a zvýšení výkonu. K pozitivním změnám dochází již po prvních pěti dnech užívání tohoto doplňku. Složení.

Weider Arginine+Ornithine 4000, 180 kps

Weider Arginine + Ornithine 4000 180 kps je NO pumpa pro zvýšení produkce hormonů, svalové pumpy. Kapsle obsahující arginin a ornitin (v aktivní L-formě) jsou vhodné pro zvýšení svalové pumpy a růstového hormonu.

Až 2500 mg argininu a 1500 mg ornitinu v jedné dávce

Síla  -  BUDOVÁNÍ  -  DEFINOVÁNÍ svalové hmoty

- zvyšuje svalovou pumpu - zlepšuje krevní oběh a zvyšuje poměr živin, které se dostávají do svalů - zlepšuje účinnost regenerace po tréninku - pozitivně ovlivňuje vylučování růstového hormonu

WEIDER Arginin + Ornithine 4000 má posilující účinek na imunitní systém a urychluje proces hojení.

Arginin je vhodný pro:

nárůst svalové hmoty - zvyšuje produkci somatotropinu (růstového hormonu - THP)

zvýšení průtoku krve - pomocí oxidu dusnatého (NO)

podpora imunitního systému

urychlení procesu hojení

zvýšení síly a podpora růstu a zachování svalové hmoty

snižuje hladinu cholesterolu

zvýšení produkce spermií

uspokojující sexuální život

Doplňkové parametry

Kategorie: Tribulus terrestris
Hmotnost: 0.35 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Weider
Dávkování: Arginine+Ornithine: 3 kps před tréninkem a 3 kps večer před spaním, v netréninkový den 6 ráno po probuzení na lačno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.