Objevte svůj maximální výkon s MAX MUSCLE

WEIDER Victory Endurance Všechny produkty

Weider Pure Creatine, 500 g

WEIDER Victory Endurance Všechny produkty

Weider Pure Creatine, 500 g

Vyprodané / Na objednávku

WEIDER Pure Creatine je nejkvalitnější čistý kreatin monohydrát na světě. WEIDER Pure Creatine 500g - 100% čistý CreaPure je kreatin nejvyšší čistoty.

719 Kč - Sleva -40 %
429 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 500 g
Počet dávek 147
Info CreaPure ® - Najkvalitnejší dostupný kreatín monohydrát, Nemecko
Počet dávek v balení 147
Dávkování Základná dávka je 3,4g 30-60 minút pred krátkym výkonom
Nutriční údaje Na 100g: Creapure 100g Na dávku (3,4g): Creapure 3,4g
Forma produktu Prášok

WEIDER Pure Creatine, 500 g

Čistý kreatin monohydrát nejvyšší kvality na světě. WEIDER Pure Creatine 500g - 100% čistý Creapure je TOP čistota kreatinu.

Creapure ® - patentovaný kreatin monohydrát nejvyšší kvality - od německého výrobce Degusy - laboratorně označený jako nejčistší dostupný kreatin.

Výživový doplněk určený ke zlepšení aktuální fyzické výkonnosti, urychlení regenerace po cvičení a k doplnění výživy při redukčních dietách.

Složení

100% kreatin monohydrát

Tento Creapure byl zkoumán ve více než 50 klinických studiích, na lidech všech věkových kategorií, po dobu více než 21 měsíců nepřetržitého užívání, bez jakýchkoli vedlejších účinků!

DÁVKOVÁNÍ

Základní dávka WEIDER Pure Creatine je 5 g (2 zarovnané čajové lžičky) 30-60 minut před cvičením. Pro stimulaci výkonu se kreatin podává přibližně 3 dny před výkonem a těsně před výkonem (30-60 minut). Špatné nejsou ani několikanásobně vyšší dávky kreatinu (cca 5-30 g v závislosti na době výkonu, aktuální situaci atd.). Pro stimulaci tvorby svalové hmoty je třeba kreatin užívat nejméně 30 dní v dávkách přibližně 100 mg na 1 kg tělesné hmotnosti (pro 70 kg vážícího člověka je to 7 g).

O kreatinu jsme psali na Facebooku:

--- UŽÍVÁTE KREATIN? ---

 Studie z roku 1992 (Harris R. a kol.) potvrdila, že několikadenní nasycovací fáze 20 g kreatinu denně zvýšila obsah kreatinu ve svalových buňkách téměř o 20 %, což se pak udrželo po delší dobu při nižších dávkách. V těle dospělého muže průměrné postavy o hmotnosti 70 kg se nachází přibližně 120 g. To znamená, že se téměř o 20 % zvýší i okamžitá zásobní kapacita pro krátkodobý výkon, ale výkon není matematicky přímo úměrný. Existují dva hlavní směry použití. 1. Podpora výkonu při anaerobní činnosti, což znamená krátkodobý intenzivní výkon (vzpírání, běh na 100 m, krátké výbušné cviky atd.), 2.Nasycení buněk kreatinem (CP), zlepšení hydratace, zvýšení objemu buněk, síly a energetické rezervy - primární objem (s nasycením). V každém případě to znamená, že pokud se chystáte na anaerobní část aktivity, což cvičení s činkami obvykle je, nasycení kreatinem pomáhá krátkodobě i dlouhodobě. Proto užívání klasického monohydrátu vždy začíná nasycením buněk kvůli vedlejším škodám (kreatinin). Nové kreatiny, jako je Krea-Genic® a Kre-Alkalyn, toto nasycení vzhledem ke své účinnosti nepotřebují, ale během testování jsme se přesvědčili, že zvýšené dávky těchto kreatinů, a to i na dvojnásobek na začátku 3-4 dnů, účinek ještě zlepšují.Načasování dávek je na začátku fáze jasné, v rozumných intervalech užívejte rozdělenou část denní dávky kreatinu. V případě užívání kreatinu v tréninkových dnech je vhodné užívat dávku podle stavu organismu a následující intenzity tréninku před a po něm. Pokud jdete cvičit a před hodinou a půl jste obědvali, večeřeli nebo jedli jiné jídlo, účinek bude minimální, takže doporučení všech kreatinových, argininových, stimulačních a jiných předtréninkových produktů je zaměřeno na užívání nalačno. Záleží pak na metabolismu člověka a objemu koktejlu (nebo vody), zda se přijatý kreatin vstřebá do těla za 30 nebo 60 minut. Při fyzické práci tělo čerpá z nejbližších zdrojů, takže pokud je kreatin přítomen v krevním řečišti, určitě pomůže výkonnosti.Další studie z let 1993, 1997 a 1999 se zabývaly užíváním kreatinu (CreaPure®) s různými dalšími doplňky, jako jsou bílkoviny, glukóza atd. Bylo zjištěno, že jeho vstřebávání není ovlivněno mícháním s jinými suplementy a jeho vstřebávání je podobné s minimálními odchylkami.  Pokud se však zaměřujete na výkon, objem a sílu, je samozřejmě lepší užívat kreatin společně s dalšími prospěšnými látkami, jako jsou sacharidy, aminokyseliny, arginin, protože nabízí tělu více než samotný kreatin. Totéž platí i po cvičení (anabolické okno - do 90 minut po tréninku), ideálně by měl být kreatin užíván ihned po cvičení s aminokyselinami a adaptogeny (např. gainer, volumizer), aby podpořil anabolismus a dodal všechny nezbytné živiny pro regeneraci po tréninku.

UPOZORNĚNÍ

Vhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla, dobře uzavřené. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při užívání přípravku zajistěte dostatečný denní příjem tekutin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 500 g
Info CreaPure ® - Najkvalitnejší dostupný kreatín monohydrát, Nemecko
Počet dávek v balení 147
Dávkování Základná dávka je 3,4g 30-60 minút pred krátkym výkonom
Nutriční údaje Na 100g: Creapure 100g Na dávku (3,4g): Creapure 3,4g
Forma produktu Prášok

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše