Xterra Fitness Elliptical FSX3500, eliptický trenažér

Díky pokročilé ergonomii a biomechanice a neuvěřitelně snadnému používání je Xterra FSX3500 dokonalým nástrojem pro důsledný trénink.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4440064/FSX3500
34 590 Kč –7 % 32 050 Kč
Xterra Fitness Elliptical FSX3500, eliptický trenažér
Xterra Fitness Elliptical FSX3500, eliptický trenažér
Akce
34 590 Kč –7 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Jedinečné pedály byly vyvinuty ve spolupráci s předním fyzioterapeutem a vyznačují se konstrukcí pedálů se sklonem 2 stupně dovnitř, aby se snížilo namáhání kotníků a kolen, které je běžné u jiných eliptických strojů.

Ještě jedna doplňková funkce Držák lahví, který je součástí eliptického trenažéru Xterra Fitness FSX3500.

Cvičte pomocí vestavěných tréninkových programů, které využívají 32 úrovní odporu a 20 úrovní sklonu pro větší intenzitu. Manuální ovládání pulsu a HR zefektivní váš trénink (hrudní pás není součástí balení).

Na modře podsvíceném LCD displeji s úhlopříčkou 16,5 cm máte na dosah ruky všechny informace o tréninku, které potřebujete sledovat, a to díky snadno čitelné matici 8x8 bodů, 12-alfa zprávám a 8 datovým oknům. Připojte svůj telefon a poslouchejte své oblíbené skladby pro motivaci pomocí integrovaných reproduktorů.

Délka plynulého kroku 51 cm

Vyvážený setrvačník o hmotnosti 8,5 kg

Velký modře podsvícený LCD displej zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci, dietu, úroveň kalorií, cíl, smyčku.

Nadměrně velké polstrované pedály s protiskluzovým povrchem

32 úrovní odolnosti počítače

20 úrovní náklonu

31 možností programu

Dvojčinná řídítka s kontaktními rukojeťmi pro měření tepové frekvence na stacionárních tyčích

Přední transportní kola a zadní vyrovnávací kolečka

Dodávané montážní nástroje: křížový šroubovák a imbusový klíč.

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Hmotnost: 50 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid
Doplňující info: Dodávané montážní nástroje: křížový šroubovák a imbusový klíč.
Nosnost: 150
Sklon: 20 úrovní
Konzole: Na modře podsvíceném LCD displeji s úhlopříčkou 16,5 cm máte na dosah ruky všechny informace o tréninku, které potřebujete sledovat, a to díky snadno čitelné matici 8x8 bodů.
Počet programů: 31
Hrudní pás: Není součástí balení
Odpor: 32 úrovní
Délka kroku: 51 cm
Přepravní kolečka: Přední transportní kola a zadní vyrovnávací kolečka
Nastavení řídítek: Dvojčinná řídítka s kontaktními rukojeťmi pro měření tepové frekvence na stacionárních tyčích

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.