Zásobník cviků Muscle&Fitness (kineziologie)

Muscle&Fitness zásobník cviků(kineziologie) je určen pro každého, kdo pravidelně cvičí nebo se věnuje tréninku.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 7010209
150 Kč
Zásobník cviků Muscle&Fitness (kineziologie)

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Časopis na svalová a kondiční cvičení (kineziologie) je určen pro všechny, kteří pravidelně cvičí nebo se věnují tréninku. Tato příručka je nezbytnou součástí vaší výbavy. Nejlepší cviky shromažďované po několik let a zdokonalované týmem Muscle & Fitness na jednom místě. 

Na 160 stranách najdete informace, které potřebujete k procvičení všech svalů, jako jsou nohy, záda, hrudník, ramena, bicepsy, tricepsy a další, o kterých možná ani nevíte, že existují. Hromada cviků vám pomůže vybudovat oslnivou postavu a rozšíří informace o jednotlivých svalových partiích.

Díky podrobným informacím a návodům získáte přesný popis, jak cviky provádět s maximální přesností. Obrovskou výhodou je barevné zvýraznění každé procvičované svalové partie.

Tuto skvělou publikaci na novinových stáncích nenajdete, proto neváhejte a kupte si ji u nás!

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a časopisy
Hmotnost: 0.1 kg
Doplňující info: Na 160 stranách nájdete potrebné informácie pre precvičenie každej svalovej partie ako sú nohy, chrbát, prsia, ramená, biceps, triceps a ďalších o ktorých možno ani neviete že existujú
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Světově známý časopis o fitness a kulturistice ve společném česko-slovenském vydání. Muscle & Fitness motivuje, inspiruje a vzdělává lidi ve všech oblastech fitness. Naši odborníci jim poskytují informace a nástroje pro vzdělávání, výživu, vybavení a technologie, které jim pomohou maximalizovat výsledky a dosáhnout nejlepšího celkového výkonu.

V současné době pracujeme na zobrazení aktuálních zásob jednotlivých čísel tištěného magazinu Muscle&Fitness (reorganizace skladů).