Zátěžový pás Harbinger Profi

Zátěžový pás Harbinger PROFI pro cvičení se závažím. Vyroben z nylonu Cordura pro vysokou pevnost a odolnost. Ocelový řetěz o délce 77 cm s jednoduchým upínacím systémem pro snadné přidávání závaží.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 5060934/21798
980 Kč
Zátěžový pás Harbinger Profi

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Zátěžový pás Harbinger Profi

Zátěžový pás Harbinger PROFI pro cvičení se závažím. Vyroben z nylonu Cordura pro vysokou pevnost a odolnost. Ocelový řetěz o délce 77 cm s jednoduchým upínacím systémem pro snadné přidávání závaží. 

Plně nastavitelná velikost pro každého:

Délka 80 cm

Materiál - nylon

Klíčem k bezpečnosti je přidání závaží před nasazením pásu: Zkontrolujte, zda je řetěz správně připevněn: odpojte řetěz na jedné straně, provlékněte jej otvorem kotouče nebo jiného závaží a zkontrolujte, zda je řetěz správně připevněn.

Nepoužívejte jiné alternativy zavěšení nákladu nebo závěsné systémy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Opasky na cvičení
Hmotnost: 1 kg
Značka: Harbinger
Doplňující info: Kvalitní nylonový pás na závaží.
Barva: Černá s bílým textem
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Harbinger fitness doplňky pro cvičení - je to světová jednička! Společnost Harbinger vám nabízí 100% záruku kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, cvičební pásy. Nabízíme až 6 typů, fitlopty, expandéry, balanční pomůcky, kožené a nylonové pásy na suchý zip, stojany na kliky, dřepovací pomůcky, boxerské rukavice a závaží.

Všechny fitness rukavice HARBINGER

jsou určeny pro silový trénink, cvičení na strojích, kardio zařízeních a s činkami. Tyto rukavice nejsou pracovní. Stává se však, že zpracováváme i velké zakázky pro pracovníky, kteří potřebují chránit své ruce, ale zároveň vyžadují určitou míru citlivosti. Fitness doplňky Harbinger najdete také v dobrých fitness centrech, kde fungují jako profesionální cvičební nářadí.

Nejoblíbenějšími rukavicemi pro muže jsou Harbinger 140 PRO a nejoblíbenějšími rukavicemi pro ženy jsou rukavice 149. Nejpoužívanějšími rukavicemi u nás jsou opět "harbinger" rukavice a klasické bavlněné rukavice s vycpávkou pro ochranu pokožky kolem zápěstí. Výhradním dovozcem značky Harbinger Fitness na Slovensku je společnost FIT PLUS, spol. s r. o.

.