Žebřík FIT PLUS Agility 10 m

Posuňte svůj trénink na vyšší úroveň s naším žebříkem Fit Plus.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 5080205
369 Kč
Žebřík FIT PLUS Agility 10 m

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Fit Plus Training Agility Ladder


  • Používáním tréninkového žebříku zvýšíte rychlost a obratnost těla.
  • Dolní nylonové popruhy.
  • Počet přihrádek/segmentů - 20
Příprava na soutěže vyžaduje důsledné tréninky, které jsou ideální pro nácvik koordinace pohybů, rychlosti, obratnosti a síly. Sportovci, kteří chtějí zlepšit svou schopnost rychle měnit směr těla, budou mít prospěch z posilovacích cvičení s pomocí žebříku agility. Nezáleží na tom, zda jste před sezónou, v sezóně nebo po sezóně, můžete trénovat v pohodlí domova nebo se svým týmem na hřišti a zlepšit tak koordinaci těla a rychlost. 

Vysoce intenzivní intervalové tréninky prováděné na tréninkovém žebříku pomáhají zlepšit obratnost a rychlost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Funkční trénink
Hmotnost: 4 kg
Značka: FIT PLUS
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
FIT PLUS je již s více než dvacetiletou tradicí na českém a slovenském trhu zárukou kvality a zkušeností v oblasti projektování fitness center a prodeje doplňků stravy a fitness. FIT PLUS - VŠE PRO FITNESS. Jsme obchodní společnost nabízející ucelený sortiment fitness zboží renomovaných světových i tuzemských značek.

"FIT PLUS - VŠE PRO FITNESS®" je ochranná známka společnosti zapsaná u Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem 233688. Jsme tak jedinou společností na Slovensku, která může tento slogan oficiálně používat v oblasti sportu. To nás také vystihuje, protože jsme jediný řetězec zaměřený výhradně na fitness a specializujeme se na komplexní nabídku, kterou se snažíme neustále rozšiřovat podle nejnovějších trendů z ověřených zdrojů.

Provozujeme velkoobchod a maloobchod ve spolupráci s několika partnery ve všech částech Slovenska. Pod naší značkou jistě poznáte činky, které jsou nejprodávanějším "železem" na slovenském trhu a najdete je v mnoha fitness centrech i domácnostech. Nejoblíbenějšími domácími žehličkami jsou jednoruční činky na cvičení a olympijské sady činek na fitness. Železa s naším logem vyrábí společnost, která dodává stejné výrobky, ale s jiným logem (např. Ivanco) pro mistrovství světa ve vzpírání, olympijské soutěže apod. Činky na domácí cvičení a přiložené kotouče mají standardní velikosti, takže naše činky a kotouče můžete kombinovat s obouručními i jednoručními činkami..