Fairing Sport Nutrition

Webová stránka značky: Fairing Sport Nutrition

Sportovní výživa Fairing - značka, kterou si oblíbili nejen švédští lyžaři. Od svého založení v roce 1993 je značka Fairing (Fair Ingredients) ve Švédsku synonymem nejvyšší kvality. Výrobky pro všechny od běžců až po vrcholové sportovce všech disciplín. Máme ty nejlepší možné reference. 

Spolupracujeme výhradně se západoevropskými továrnami na výrobu komodit, které jsou certifikovány výrobci léčiv, tj. pracují podle normy GMP (správná výrobní praxe). Když si vyberete produkt, o kterém víte, že je stále účinný a bezpečný, s kompletním obsahem látek podle přiložených dokumentů, které poskytujeme, dostanete jako spotřebitel opravdu to, za co platíte. Naši poradenskou základnu tvoří lékaři a výzkumní pracovníci v oblasti sportovní výživy. Díky těmto jedinečným spolupracovníkům jsme mohli poprvé na švédský trh uvést řadu účinných produktů, jako je ALC, kreatin citrát, hydrolyzovaný syrovátkový protein a Kre Alkalyn. Tato práce nám pomohla se studií, která je základem našich patentovaných výrobků.V průběhu let jsme spolupracovali s mnoha švédskými šampiony, národními a známými sportovními týmy, které používají naše výrobky a dosáhly vynikajících výkonů a řady medailí z mnoha šampionátů.

Spolupracovali jsme také s mnoha dalšími švédskými šampiony, národními a známými sportovními týmy, které používají naše výrobky a dosáhly vynikajících výkonů a řady medailí z mnoha šampionátů.

Žádné produkty značky Fairing Sport Nutrition nebyly nalezeny...