Hammer Strength

HAMMER STRENGTH je světová jednička

Světová jednička! Světová jednička v komerčních fitness zařízeních Nejlepší v domácích zařízeních Olympijští medailisté. Mistři světa v atletice. Armáda. Členové sportovních klubů. Rekreační sportovci. Obchodní cestující. Byli byste překvapeni, kolik lidí, podniků a fitness center se rozhodlo používat zařízení Life Fitness a Hammer Strength jako součást svého životního stylu. Řada hardcore komerčního vybavení. Nejlepší biomechanické posilovací stroje na trhu. FIT PLUS, spol. s r. o.

Více lidí ve fitness centru díky posilovacím strojům HAMMER STRENGTH

Pokud si myslíte, že tyto posilovací stroje přilákají do vašeho fitness centra více lidí, máte pravdu. HAMMER STRENGTH je biomechanicky nejpokročilejší patentově chráněný systém. Žádná jiná "kladiva" neexistují, protože všechna ostatní jsou kopiemi originálu a my jsme testovali mnoho světových značek.

Závaží značky HAMMER STRENGTH najdete ve fitness centrech po celém světě, v klubech NBA, NFL, NHL, NBL, ve vojenských výcvikových střediscích, dokonce i v mnoha středoškolských "tělocvičnách". Vzhledem k tomu, že v této zemi je pohybová aktivita mládeže málo podporována, umožňují střední školy studentům méně pohybu než v zahraničí.

.

Žádné produkty značky Hammer Strength nebyly nalezeny...