Body Solid Standard Threaded EZ Curl Bar STEZCBTR, EZ oska na bicepsové zdvihy

EZ Wasp je určen pro rozvoj bicepsů a tricepsů, jejich objemu, síly a definice. Hrazda izoluje a zintenzivňuje rozvoj bicepsů a svalů předloktí a zároveň snižuje nepohodlí v loktech a zápěstí. Je vybavena pevnou chromovanou ocelí se závitovými konci, nosností 90 kg a přiloženými límci.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 4010304/STEZCBTR
1 340 Kč –10 % 1 199 Kč
Body Solid Standard Threaded EZ Curl Bar STEZCBTR, EZ oska na bicepsové zdvihy
Body Solid Standard Threaded EZ Curl Bar STEZCBTR, EZ oska na bicepsové zdvihy
1 340 Kč –10 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Solid Standardní závitová tyč EZ Curl STEZCBTR 120 cm, EZ tyč na bicepsové svaly

EZ Oska STEZCBTR je určena k rozvoji objemu, síly a definice horní části paží.. Standardní chromovaná tyč s rovným závitem, délka 120 cm. Včetně 2 límců. Rukojeť Ø25 mm. Pevná ocel. Plně pochromovaná pro omezení koroze a rezavění. Diamantem vroubkovaná úchopová plocha pro jistý úchop při cvičení i se zpocenýma rukama. 122 cm vnitřní úchopové plochy od ramene k rameni. Kompaktní vyvážená tyč ideální pro soukromé i komerční použití.

Pro silné zápěstí doporučujeme cviky s EZ oskou na bicepsy a tricepsy.

1. obrácený úchop (nadhmat pro bicepsové zdvihy a podhmat pro tricepsové zdvihy)

To znamená, že během bicepsových zdvihů cvičte s nadhmatem. Tricepsové kliky cvičte s podhmatem (při obou cvicích dbejte na bezpečnost).

2. protiúchop

Jeden úchop nadhmatem, druhý podhmatem. Výhodou je, že je více zatížena pouze jedna ruka, během série se střídají.

3. částečné uchopení

Trik spočívá v tom, že nezapojujete celý úchop, ale jen jeho část, 4 prsty, 3 prsty. 2 prsty. To je standardní trénink pro lezce, kteří dokáží viset s celou vahou na 2 prstech.

Můžete zapojit pouze prsty bez palce, palec + prsty bez ukazováčku nebo malíček i prsteníček. Vyzkoušejte, co dokážete.

Standardní chromovaný EZ bicepsový popruh s rovným závitem, délka 120 cm.

Včetně 2 závitových zásuvek.

Průměr rukojeti - Ø25 mm.

Masivní ocel.

Plně pochromovaná podložka snižuje výskyt koroze a rzi.

Diamantem vroubkovaná úchopová plocha pro jistý úchop při cvičení i se zpocenýma rukama.

Vnitřní úchopová plocha 80 cm od ramene k rameni.

Kompaktní vyvážená tyč ideální pro soukromé i komerční použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Činky a pomůcky
Hmotnost: 5 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink, Kardio
Značka: Body Solid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.