Březen patří ženám

Ať už mluvíme o našich maminkách, babičkách, sestrách, manželkách, přítelkyních nebo kamarádkách – tento měsíc patří každé jedné z nich! V našem životě zastávají ženy speciální místo a díky jejich lásce, péči a společnosti je náš život mnohem příjemnější. Pojďme proto naše ženy slavit během celého března! A jak potěšit právě tu tvou oblíbenou ženu? Letos vynech bomboniéru či kýčovou kartu. Daruj to nejcennější - zdraví a krásu, tu zevnitř, ale i zvenčí. V redakci FITPLUS jsme si pro tebe připravili speciální akce, díky kterým potěšíš svoji milovanou ženu během celého března! Ať se líbí, tady je náš top výběr:

Vnitřní krása

V současnosti patří náš první tip na dárek mezi nejpopulárnější doplňky výživy vůbec. Potěšíš jím ženu doslova v jakékoli věkové či sportovní kategorii a má obrovské množství benefitů pro náš organismus. Pokud ti napadl kolagen, trefil jsi. Kolagen je bílkovina přirozeně přítomná v pojivové tkáni a pomáhá tedy nejen ke správnému fungování kloubů, což ocení hlavně sportovci či dámy po 40tce, je také však důležitý pro udržování pružné a zdravé pokožky a tak jej ocení skutečně každá jedna žena. Kolagen od značky Weider navíc obsahuje také vitamin C, kyselinu hyaluronovou a hořčík, což z něj činí komplexní doplněk pro každou ženu! Kolagen Weider u nás navíc nakoupíš za zvýhodněnou cenu a v balení najdeš až 3x 300g vysoce kvalitního kolagenu! Pokud se tvoje oblíbená žena zaměřuje spíše na zdraví pokožky a klouby ji netrápí, doporučujeme kolagen s peptidy od značky VPLab, který obdarované zajistí zdravou, pružnou a rozjasněnou pleť!

https://www.fitplus.cz/weider-collagen-akciovy-balik-3x300-g

https://www.fitplus.cz/vplab-beauty-collagen-peptides-150g

Cena: 288 Kč a 726 Kč

Rozcvičme se!

Dalším tipem na dárek z kategorie mimořádně oblíbený je masážní válec. Takový dárek opět potěší ženy v každé věkové kategorii. Obdarovaná jej může využít buď během strečinku a rozcvičky ať už doma nebo ve fitku. Je však také užitečným pomocníkem při tréninku core – posilování tělesného jádra a využijí ho i ženy, které si rádi dopřejí efektivní masáž a regeneraci – fantazii se meze nekladou. Masážní válce od značky TriggerPoint se pyšní vysokou kvalitou použitých materiálů a efektním designem. My ti doporučujeme masážní válec TriggerPoint Grid Travel ve zmenšené, cestovní verzi, nebo chceš-li svou frajírku, sestru či kámošku potěšit ještě více, využi naši výhodnou akci, během které můžeš spolu s masážním válcem TriggerPOint The Grid 1.0 získat za zvýhodněnou cenu i podložku na cvičení s ilustrovanými cviky TriggerPoint Mobility Mat!

https://www.fitplus.cz/triggerpoint-massage-roller-grid-travel

https://www.fitplus.cz/triggerpoint-podlozka-pro-mobilitu-grid-1-0-2

Cena: 586 Kč a 1090 Kč

Ukaž křivky!

To, co vždy udělá žádost každé ženě, je zaručeně oblečení. Když jí podaruješ kvalitní a pěkný kousek oblečení nemůžeš stoupnout vedle. Tento tip je vhodný například pro tvou frajírku či manželku, ale potěší i sestru či kámošku. Sportovní oblečení značky NEBBIA se pyšní širokou základnou fanoušků a dlouhodobě se řadí mezi nejoblíbenější fitness oblečení. Kromě vysoké kvality použitých materiálů a stylového designu její oblečení od značky NEBBIA také krásně vyformuje postavu a dodá sebevědomí. My ti doporučujeme NEBBIA Smart legíny s vysokým pasem, které využije nejen ve fitku, ale také na běh či jakoukoli jinou aktivitu. Pokud už má dost legín, zkus jí pořídit sportovní podprsenku NEBBIA Power Your Hero pro maximální komfort při cvičení. Takový dárek je střelou do černého při každé fanynce cvičení a fit životního stylu!

https://www.fitplus.cz/nebbia-smart-leginy-s-vysokym-pasem-fit-smart-505-broskvova

https://www.fitplus.cz/damska-podprsenka-nebbia-mesh-me-bralette-bra-540

Cena: 487 Kč a 991 Kč

První pomoc při menopauze

Pokud chceš obdarovat ženu ve věkové kategorii 45-50+, máme pro tebe horký tip, který na 100% ocení. První příznaky přechodu či menopauzy umí pořádně potrápit každou ženu a ruku na srdce, čím potěšíš takovou ženu více než tím, když jí pomůžeš ulevit od nepříjemných pocitů, které jsou s menopauzou spojeny? Olimp Menopauzin Forte obsahuje přírodní přísady a mikroelementy, pomocí kterých účinně ulevuje již od prvních příznaků menopauzy! Neváhej a dopřej své oblíbené ženě zdraví a pohodu. Určitě to ocení!

https://www.fitplus.cz/olimp-menopauzin-forte-30-tablet

Cena: 159 Kč

Gummies!

Na trhu jsou dostupné výživové doplňky od výmyslu světa. Značka Weider však na trh přináší kvalitní výživové doplňky ve formě gumových bonbonů, které jsou kromě toho, že prospějí našemu tělu také chuťově a vizuálně atraktivní. Pokud chceš obdarovat svou manželku kvalitním a zároveň užitečným dárkem, doporučujeme ti sáhnout po Weider Standard Family Packu gumových bonbonů, se kterými nepotěšíš jen ji, ale i celou rodinu! V tomto speciálním balení najdeš melatonin, na podporu kvalitního spánku, přípravek Weider Beauty, pomocí kterého dosáhneš krásných a zdravých vlasů, pleti a nehtů a také vitamín D, který je jedním z nejdůležitějších vitamínů hlavně v chladných měsících s nedostatkem slunečního záření. Poslední součástí rodinného balení jsou gumové bonbóny s obsahem vitamínů a minerálů pro zdraví i těch nejmenších – Weider MultiKids. S takovým dárkem potěšíš nejen svoji partnerku, ale také podpoříš zdraví celé vaší rodiny!

https://www.fitplus.cz/weider-standard-family-pack-gumove-bonbony

Cena: 665 Kč

Něco k oslazení

Z kategorie levných dárků, které potěší ti doporučujeme Flav Drops kapky od Body Attack. Všichni víme, že zdravé stravování hlavně v oblasti fitness umí být monotónní a nudné. Každou fanynku zdravého a chutného jídla tak potěšíš, pokud jí daruješ Flav Drops a její zdravá jídla budou plná nové chutě. Kapky jsou u nás na eshopu dostupné v nejrůznějších příchutích a za skvělou cenu!

https://www.fitplus.cz/kapky-body-attack-flav-50-ml

Cena: 90 Kč

Něco extra na závěr

Pokud ses rozhodl nešetřit a chceš potěšit svou polovičku, nebo jakoukoli jinou ženu něčím opravdu speciálním, doporučujeme ti sáhnout po některém ze strojů na cvičení! V naší nabídce najdeš kolo, eliptický trenažér, běžecký pás či vesla, která skvěle doplní i vaši domácí posilovnu. Dopřát své ženě takový luxus, že za tréninkem nemusí jít do fitka či tělocvičny je opravdu speciálním dárkem a potěší i ty nejnáročnější ženy!

Cena: 7264 Kč a 47 925 Kč

Oslavujme naše ženy! Březen je jejich měsícem.

TÝM FITPLUS