Valentýn patří párům!

Každým dnem se blíží svátek, který je některými milován a některými naopak kritizován. Pokud jsi tipoval Valentýn trefil jsi! Tento den mnoho lidí kritizuje s tím, že jde pouze o komerční svátek, nebo s argumentem, že lásku bychom si měli projevovat každý den, ne jen na Valentýna. S tím, že milovat bychom se měli každý den v roce samozřejmě souhlasíme, ale uznej, potěšit své milované něčím jiným než je čokoláda – něčím, co podpoří jejich zdraví, sílu a fit životní styl se skutečně vyplatí.

V týmu FITPLUSU víme, jak je zdraví důležité a proto jsme si pro tebe připravili nejen Valentýnský, ale dokonce celý Red week speciál! Vybrali jsme pro tebe tipy na dárky různých kategorií, ze kterých určitě vybereš nejen pro svou polovičku, ale i pro sebe!

Regenerace nad zlato

Určitě víš, že strečink, regenerace a masáže jsou nejen příjemné, ale také zdraví prospěšné. Pokud jsi ještě nevyzkoušel masážní válec, díky kterému se příjemně protáhneš, ale i podpoříš regeneraci svalů, teď je ten správný čas! Jedním z našich favoritů na Valentýnský dárek nejen pro ženy je masážní válec od TriggerPoint. Jedná se o válec vyrobený z vysoce kvalitních materiálů ve veselém barevném provedení, který navíc v naší Valentýské akci získáš 1+ druhý kus jen za polovinu. Tento tip je takový zlatý střed, kterým nikdy nešlápneš vedle, protože ho využije skutečně každý!

Co: https://www.fitplus.cz/triggerpoint-the-grid-1-0-masazni-valecek-13-2ks

Cena: 1429 Kč

Kolagen

Kolagen je jednou z hlavních strukturálních složek pokožky a tak je vhodným dárkem pro každou ženu, která chce být zdravá a krásná. V rámci Red week můžeš své polovičce, ale i kamarádce či mámě koupit vysoce kvalitní kolageny od značky Weider nebo VPLab, které podporují přirozené zdraví pokožky, vlasů a nehtů. To ovšem není všechno. Kolagen je výhodný také jako podpora normálního stavu kloubů a tak ho ocení i starší cvičenci či sportovci po zranění kloubů. Navíc jsme si pro tebe připravili výhodnou akci, během které k jednomu balení kolagenu získáš druhé jen za polovinu!

Co: https://www.fitplus.cz/weider-collagen-action-pack-2x300-g

https://www.fitplus.cz/vplab-beauty-kolagenove-peptidy-2x150g

Cena: do 689 Kč

Raději klasika?

Pokud upřednostňuješ klasiku, nebo si nejsi úplně jistý co by tvou polovičku potěšilo, stav na ověřené produkty, které používá každý správný fitnessák! V rámci Valentýnské akce jsme si pro tebe připravili Vegan protein od značky Weider, nebo třeba i L-Carnitine. Tyto produkty ocení každý, kdo chce maximalizovat svůj výkon a efektivně budovat svalovou hmotu.

Co: https://www.fitplus.cz/weider-vegan-protein-750g-1-1

https://www.fitplus.cz/weider-l-carnitine-1500-2x100-kapsli

Cena: do 559 – 959 Kč

Jednoručky potěší každého

Dalším výborným tipem na dárek, který potěší každého nadšence fit životního stylu jsou jednoruční činky. Jsou dostupné v různých hmotnostech, takže můžeš vybírat podle výkonnosti tvého partnera nebo partnerky a také se na ně vztahuje akce, kdy při koupi jedné máš druhou za poloviční cenu.

Co: https://www.fitplus.cz/fit-plus-kovova-nakladaci-jednorucni-cinka-9-kg-par

https://www.fitplus.cz/fit-plus-kovova-nakladaci-jednorucni-cinka-14-kg-par

https://www.fitplus.cz/fit-plus-kovova-nakladaci-jednorucni-cinka-16-5-kg-par

Cena: 1469 – 2439 Kč

Jiné pomůcky ke cvičení

Pokud si z našich předchozích tipů stále nic nevybral, zkus pohledat mezi doplňky a pomůckami na cvičení od značky Harbinger. Tato značka je na trhu mimořádně populární, hlavně díky vysoké kvalitě provedení svých doplňků. Z jejich nabídky si můžeš vybírat hlavně mezi pásky na cvičení či rukavicemi v různém provedení.

Co: https://www.fitplus.cz/kozeny-opasek-na-cviceni-harbinger-284

https://www.fitplus.cz/harbinger-damsky-pas-na-cviceni-flexfit

https://www.fitplus.cz/harbinger-rukavice-shield-protect-damske

Cena: 239 – 719 Kč

Podložka na cvičení

Dalším dárkem vhodným zejména pro ženy je podložky na cvičení. Podložky se těší velké oblibě hlavně kvůli širokému spektru využití. Využiješ ji i ve fitku když se věnuješ hlavně silovému tréninku při strečinku, ale také při trénincích jako crossfit, jóga či pilates, které jsou mezi ženami tak oblíbené. My ti doporučujeme podložku od značky TriggerPoint, která je protiskluzová a jsou na ní ilustrovány různé cviky! K této podložce navíc získáš i přístup k bezplatné online instruktážní knihovně, kde ti profesionálové ze společnosti TriggerPoint vysvětlí jako podložku nebo třeba i válce využívat.

Co: https://www.fitplus.cz/podlozka-pro-mobilitu-triggerpoint

Cena: 839 Kč

Maličkosti, které potěší

Naším posledním tipem jsou maličkosti, které jsou velmi budget friendly. Pro takový dárek nemusíš sahat hluboko do kapsy a přitom si můžeš být jistý, že potěší každého sportovce, ale klidně i laika, který si zacvičí jen jednou za čas. Řeč je o proteinových tyčinkách. Slouží nejen k doplnění bílkovin, ale jsou také sladké a chutné a tak mohou tvořit zdravější alternativu ke klasickým čokoládám a bonboniérám. Jsou dostupné v různých příchutích a od různých výrobců. My ti u příležitosti Valentýna doporučujeme Weider Fitness Bar v příchuti kokos čokoláda! Toto je náš chuťový favorit, se kterým ulahodíš každému mlsnému jazýčku!

Co: https://www.fitplus.cz/weider-fitness-bar-35g

Cena: 24 Kč/ kus

Tak toto jsou naše doporučení na Valentýnský dárek pro tvou přítelkyni, přítele, ale i pro rodinu, kámoše či sebe sama. Jsou alternativou, kterou svým blízkým ukážeš nejen že ti záleží na nich, ale také na jejich zdraví! Vždyť jak lépe projevit lásku než tím, že se zajímáš a staráš?

Beáta Loffayová