Vítej v našem e-shopu!

O nás

FIT PLUS - Nejlepší z celého světa FITNESS

Kdo jsme?

Jsme nadšenci do aktivního životního stylu, fitness, kulturistiky a všeho, co s tím souvisí. Chceme změnit váš životní styl k lepšímu díky vzdělávání a produktům, které přinášíme. Máme stejnou radost z vašich úspěchů jako vy z těch našich, ať už jde o vytoužený dřep o váze 200 kg, úbytek hmotnosti nebo zlepšení zdraví a vitality.

Víme, co děláme, a rádi se o to s vámi podělíme... Společnost FIT PLUS, spol. s r.o. byla založena v Bratislavě v roce 1993 jako přímý nástupce společnosti WEIDER Czechoslovakia a dnes nabízí ucelený sortiment fitness produktů renomovaných světových značek. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní, profesionální servis posilovacích strojů a kardio zařízení pro domácí použití značek Life Fitness, Nordictrack, Pro-Form, Body Solid, Harbinger. Jsme výhradním distributorem pro Slovenskou republiku a prodejcem doplňků stravy značek Weider, Olimp, Max Muscle, Aone, Body Attack a dalších. Celý sortiment najdete také v našich kamenných prodejnách. Fitness centra vybavujeme také profesionálním vybavením značek Life Fitness a Hammer Strenght. Velmi nás těší, že řady spokojených zákazníků se každým dnem rozrůstají, a budeme i nadále dělat vše pro to, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů. "FIT PLUS - VŠE PRO FITNESS" je ochranná známka společnosti zapsaná u Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem 233688. Jaké jsou výhody společnosti FIT PLUS spol. s r.o. Kromě více než dvacetileté tradice, během níž se nám podařilo vybudovat nejkomplexnější nabídku fitness zboží, pomohli jsme mnoha vrcholovým sportovcům, zaměstnáváme odborně vyškolený personál, který vám poskytne bezplatné poradenství. Od roku 1994 nabízíme a snažíme se zdokonalovat náš věrnostní program (FIT PLUS), díky kterému máte možnost nakupovat zboží nejlepších světových i domácích značek za mnohem nižší ceny. Pokud stále nejste stoprocentně přesvědčeni o našich kvalitách, podívejte se na další důvody, proč nakupovat u nás. 

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Cookies nám umožňují poskytovat lepší služby. Používáním / zobrazovaním webu vyjadřujete souhlas s používáním a uchovávaním cookies. Další informace).

Rozumím
{