🔥 Nakupuj v BLACK FRIDAY zde 🔥

Olimp BCAA 20:1:1 Xplode, 500g

Olimp BCAA 20:1:1 Xplode, 500g

Vyprodané / Na objednávku

BCAA 20:1:1 s nejvyšším podílem leucinu

699 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 500 g
Počet dávek 50
Příchuť - varianty xplosive cola
Příchuť - varianty xplosive cola
Forma produktu Prášok
Počet dávek v balení 50
Dávkování 10 g prášku v 200 ml vody, 1-2 x denne

Olimp BCAA 20:1:1 Xplode, 500g

Xplode™ je řada doplňků stravy, která je založena pouze na inovativních produktech a je určena pro lidi s nekompromisními nároky. Unikátní složení těchto doplňků je výsledkem úsilí vědců z laboratoří Olimp®.

Složení nových produktů vychází z nejnovějších výzkumů v oblasti výživy a suplementace pro sportovce a fyzicky aktivní osoby. K úspěchům špičkových sportovců z týmu Olimp, kteří se podíleli i na tvorbě řady Xplode™, jistě přispěly dlouholeté zkušenosti se suplementací Olimp®. Inovativní složení každého produktu řady Xplode™ je založeno na nejúčinnějších a farmaceuticky čistých účinných látkách s prokázanými a zdokumentovanými bezpečnými účinky.

Není to žádná levná kvalita, BCAA Olimp jsou TOP produkt

Xplode™ je řada produktů s vynikající rozpustností a jsou dokonale stravitelné. Aminokyselinový prášek s příchutí určený k přípravě nápojů. Esenciální aminokyseliny BCAA v poměru 20:1:1 s vitaminem B6, hořčíkem, zinkem a citrulinem.  Pro podporu rychlejší regenerace. Ochrana svalové hmoty znamená rychlejší růst, silnější svalová vlákna, vyšší výkonnost.  

Balení BCAA 20:1:1 Xplode

  • 500g = 50 porcí.

Dávkování BCAA 20:1:1 Xplode

  • Užívejte 1-2 porce denně - před jídlem nebo tréninkem a po tréninku nebo před spaním. Rozpusťte jednu dávku (7,2 g prášku = 1 odměrka) ve 200 ml vody. Konzumujte ihned po přípravě.

Nutriční informace

Olimp BCAA 20_1_1 Xplode, 500g

Složení BCAA 20:1:1 Xplode

aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (63,1% L-leucin, 3,15% L-valin, 3,15% L-isoleucin),13,9% L-citrulin, kys. 1,3 % oxid hořečnatý, sladidla: acesulfam K, sukralóza; emulgátor: lecitiny (ze sóji); 0,1 % diglycinát zinečnatý (Albion®), 0,003 % pyridoxin HCl, barviva: Karoteny (A), karmíny (B), riboflaviny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133F, patentovaná modř V(G), indigové karmíny (H), chlorofyly a chlorofylin (I), kurkumin (J), antokyany (K), extrakt z papriky (L), betanin (M), rostlinný uhlík (N).  (A)-(Z) - V závislosti na chuti výrobku, viz symboly použitých složek. (A-Z) vedle data minimální trvanlivosti.

Spotřebujte do: Viz obal.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte dobře uzavřený mimo dosah dětí na tmavém, chladném a suchém místě. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním. Výrobce: OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o., Nagawczyna 109c, Dębica 39-200, Polsko. Distributor: FIT PLUS spol. s r.o., Seberíniho 14, 820 12 Bratislava, PO BOX 40, www.fitplus.sk

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 500 g
Příchuť - varianty xplosive cola
Příchuť - varianty xplosive cola
Forma produktu Prášok
Počet dávek v balení 50
Dávkování 10 g prášku v 200 ml vody, 1-2 x denne

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše