Real Pharm Tribulus Terrestris 2x 60 kapslí

Tribulus Terrestris na podporu zdravé produkce hormonů a celkovou pohodu. Tribulus přispívá k produkci luteizačního hormonu, který je přímým faktorem ovlivňujícím produkci testosteronu.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 9090212
710 Kč –5 % 674 Kč
Real Pharm Tribulus Terrestris 2x 60 kapslí
real pharm tribulus terrestris 2x 60kps
Akce Tip
710 Kč –5 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Real Pharm Tribulus Terrestris 2x 60 kps - 1000mg na kapsli

95% Saponinů! 1000mg na kapsli!

Tribulus Terrestris je rostlina známá již mnoho let na podporu zdravé produkce hormonů a celkovou pohodu. Tribulus přispívá k produkci luteinizačního hormonu, který je přímým ukazatelem produkce testosteronu. Zdravá hladina testosteronu podporuje nárůst svalové hmoty a síly, po náročných trénincích.

Nutriční hodnoty:

Na 1 kapsli

Tribulus terrestris (95% Saponinů) | 1000 mg

Hmotnost 1 kapsle: 1170mg

Dávkování:

1 kapsle denně s dostatečným množstvím tekutiny(ne mléko ).

Co je to Tribulus terrestris?

Tribulus terrestris (kotvičník zemní) je rostlina, kterou mnozí považují za obyčejný plevel. Má žluté listy se špičatým tvarem. Roste v teplejším podnebí a v tropických oblastech po celém světě. Používá se jako lék na různá onemocnění, a to již od dávných starověkých časů.

Příznivé vlastnosti rostliny využívali i staří Řekové, kteří ji používali jako posilující, uvolňující a močopudný prostředek. Tribulus se běžně v minulosti používal při různých onemocněních. Je to druh rostliny patřící do čeledi parolistých. Vyskytuje se ve volné přírodě a může se také pěstovat. Nejcennější jsou plody a kořen rostliny.

Účinnými složkami Tribulusu jsou saponiny, především tribulosin a chemické sloučeniny ze skupiny glykosidů. Saponiny přispívají ke zvýšení hladiny testosteronu. Tribulus má účinek na snižování krevního tlaku a regulaci cholesterolu. Má pozitivní vliv na regeneraci po tréninku. Zvyšuje celkovou hladinu energie, zlepšuje imunitu, dodává pokožce zdravý vzhled, podporuje přirozený svalový tonus, zklidňuje nervový systém, podporuje dýchací systém, zvyšuje komfort močově-pohlavního systému a reguluje hormonální činnost.

REAL PHARM Tribulus je výživový doplněk ve formě snadno polykatelných kapslí. Je určen pro všechny lidi, kteří se věnují sportu: profesionální sportovce i amatérské sportovce. Hlavním účelem TRIBULUSU je doplnit stravu o extrakt z pelyňku. Může mít vliv na snížení krevního tlaku, pomáhá regulovat hladinu cholesterolu a urychluje regeneraci po fyzické zátěži.

Výhody používání Tribulusu:

 • Podpora tělesné činnosti během cvičení
 • Zvýšení libida
 • Podpora sexuálních funkcí
 • Může zvýšit hladinu testo v těle
 • Má pozitivní vliv na regeneraci po tréninku
 • Reguluje hormonální aktivitu

Tribulus v kulturistice

Pravděpodobně nejčastějším důvodem k doplnění Tribulusu ve výživě je kulturistika. Naturální kulturistika vyžaduje přírodní testosteronové boostery, které jsou legální, jsou velmi žádané ve sportovním světě, ale zejména v komunitě vzpěračů. Jak tělo přirozeně stárne po dvacítce, schopnost těla produkovat testosteron klesá. Je známo, že libido se může často snížit spolu s poklesem počtu spermií s věkem, ale schopnost budovat a udržovat svalovou hmotu také bohužel.

Dobrou zprávou je, že není zdaleka nemožné pokračovat v budování svalové hmoty , když dosáhnete 40., 50. či 60. rok života. Jelikož je známo, že testosteron je zodpovědný za budování svalů a libida, starší lidé, kteří stále touží budovat svaly stejným tempem jako v mládí, často používají přírodní, legální doplňky ke zvýšení produkce tohoto důležitého hormonu. Tribulus je jedním z těchto doplňků, které mohou pomoci udržet normální hladinu testosteronu s přibývajícím věkem.

S čím doporučujeme kombinovat Tribulus:

 • s taurinem
 • s argininem
 • s kreatinem
 • s vitamíny skupiny B
 • s hořčíkem a zinkem

Výživová data v 1 porci Real Pharm Tribulus terrestris

Aktivní látky na 1 porci (1 kapsle )
 • Tribulus terrestris (95% Saponinů)   1000 mg **
*(ODD: Doporučená denní dávka); **(ODD není stanovena)

Složení:

Extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) standardizovaný na 95 % saponinů, želatinová kapsle (želatina, voda).

Vedlejší účinky Tribulusu

Velmi vysoké hladiny testosteronu mohou mít některé vedlejší účinky. U lidí s velmi vysokou hladinou testosteronu je však všeobecně znám růst a rozvoj akné a ochlupení, jakož i zvýšená agresivita a větší apetit. Je nepravděpodobné, že by suplementace Tribulusem zvýšila hladinu testosteronu v takové míře av současnosti nejsou známy žádné vedlejší účinky suplementace tribulusem.

 

V mnoha, ale ne ve všech studiích se ukázalo, že suplementace Tribulus terrestris L. (TT) zvyšuje sportovní výkon.

V randomizované, jednoslepé, placebem kontrolované studii bylo 30 zdravým mužům trénujícím CrossFit® náhodně přiděleno 770 mg suplementace TT nebo placebo denně po dobu 6 týdnů. Před intervencí a po ní se hodnotila tělesná hmotnost, tuková hmota, složení tuku, hladiny testosteronu a kortizolu a výkonnost v CrossFit® (5 společných tréninků dne: dřep, tlak na lavičce, mrtvý tah, Grace a CrossFit® Total). Při výsledcích studie nebyly zjištěny žádné významné interakce skupina x čas s výjimkou hladiny testosteronu a výkonu v tlaku na lavičce (p < 0,05). Suplementace TT neměla vliv na zvýšení výkonnosti nebo tělesného složení po dobu 6 týdnů u sportovců CrossFit® mužů. Suplementace TT však může působit jako testosteronový booster, který pomáhá regeneraci po fyzické zátěži a zmírňuje únavu. dospělé osoby. neměly by jej užívat těhotné a kojící ženy. Je důležité dodržovat zdravý životní styl a vyváženou, pestrou stravu.

Doplněk stravy se nemůže používat jako náhrada (sustituce) pestré stravy. Neužívejte v případě vysokého krevního tlaku, srdečních onemocnění, bolesti hlavy, psychických poruch, cukrovky, astmatu nebo jiných léků. Pokud užíváte jiné léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte během těhotenství a kojení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

PROČ JE O VÝROBKU TAK MÁLO INFORMACÍ?

Bohužel, vzhledem k přísným právním předpisům EU můžeme o našich doplňcích poskytnout jen omezené informace. V seznamu mohou být uvedeny pouze schválená tvrzení, která jsou uvedena v databázi EU. Nemůžeme sdílet vědecké výsledky, které nebyly předloženy EU ke schválení.Nemůžeme uvádět benefity látek obsažených v produktu jako například benefity adaptogenů, rostlinných látek nebo aminokyselin. Více takových informací od nás dostanete v našich newsletterech nebo během přímého kontaktu na prodejně.

Reference:

 1. Clinical Trial . 2007 May;21(2):348-53. doi: 10.1519/R-18395.1. -The účinek pět týdnů Tribulus terrestris doplnění na svalů strength a body složení během preseason tréninku v elite rugby league players,Shane Rogerson 1, Christopher J Riches, Carl Jennings, Robert P Weatherby, Rudi A Meir, Sonya M Marshall-Gradisnik
 2. Clinical Trial . 2017 May:99:20-26. doi: 10.1016/j.maturitas.2017.01.011. Epub 2017 Únor 12. - Hodnocení účinnosti a bezpečnosti Tribulus terrestris v mužské sexuální dysfunction-A prospektivně, randomized, double-blind, placebo-controlled klinický trial, Zdravko Kamenov 1, Svetlana Fileva 2, Krassimir 4
 3. Clinical Trial Int J Sport Nutr Exerc Metab . 2000 Jun;10(2):208-15. doi: 10.1123/ijsnem.10.2.208. - Účinky Tribulus terrestris na tělo složení a cvičení výkonnosti v rezistenci-trained males, J Antonio 1, J Uelmen, R Rodriguez, C Earnest
 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3931200/
 5. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5871152/</ li>
 6. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles /PMC5503856/
 7. https://www.ncbi. nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9368143/
 8. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8623187/
 9. https:/ /www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5856322/
 10. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8623187/
 11. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4120469

Doplňkové parametry

Kategorie: Tribulus terrestris
Hmotnost: 0.2 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Real Pharm
Dávkovanie: 1 kapsula denne pred jedlom s dostatočným množstvom tekutiny.
Obsah Saponinů v %: 95
Na jednu kapsli v mg: 1000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Real Pharm je jedním z nejrychleji rostoucích výrobců doplňků stravy v Evropě.

Real Pharm je značka, jejímž hlavním cílem jsou výrobky nejvyšší kvality.

Ve spolupráci s laboratořemi a nejlepšími sportovci různých sportovních disciplín vytvořila společnost Real Pharm řadu doplňků stravy s nejvyššími světovými standardy.

Real Pharm s nadšením vytváří doplňky stravy na podporu každého sportu. Vysoce moderní doplňky stravy mají vynikající složení a špičkovou kvalitu.