Sole Fitness HomeTrainer B74 stacionární kolo

Rotoped Sole B74 poskytuje pohodlný a zároveň náročný trénink a je ideální volbou pro zkušené cyklisty i úplné nováčky.

Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 3011101/B95
24 490 Kč –18 % 19 990 Kč
Sole Fitness HomeTrainer B74 stacionární kolo
sole fitness hometrainer b74 stacionarny bicykel1
Akce Tip
24 490 Kč –18 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Sole Fitness HomeTrainer B74, stacionární kolo pro domácí použití

Je fakt, že většina uživatelů jízdních kol vám řekne, že prioritou číslo jedna při používání vzpřímeného kola je být pohodlný, ale zároveň náročný při tréninku. Stacionární kolo Sole Fitness B74 poskytuje obojí a používá se v pohodlí a komfortu vašeho domova.

Nastavitelné gelové sedátko, pevný rám a ergonomicky navržené pedály umožňují, aby se stroj přizpůsobil svým pohybům vám, a ne naopak. Tato konstrukce umožňuje uživateli pohybovat se na sedadle dopředu a dozadu, jakož i na opěrce zad. Jelikož všichni uživatelé se liší výškou, je důležité, aby měli svobodu při hledání ideální úrovně pohodlí během tréninku.

Náš tichý odpor poskytuje uživatelům plynulý přechod mezi úrovněmi odporu, a to vše při zachování mimořádně tichého tréninku. Umožňuje uživatelům méně se obávat hluku fitness zařízení a více se soustředit na dosahování fitness cílů.

Klíčové výhody stacionárního kola Sole Fitness HomeTrainer B74

  • Tichý odpor poskytuje uživatelům hladký přechod mezi úrovněmi odporu
  • Patentovaný 2-stupňový vnitřní design na pedálech zabraňuje bolestem kolen a chodidel
  • Pohodlné gelové sedátko je nastavitelné horizontálně i vertikálně.
  • 19 cm LCD podsvícený displej má vestavěné reproduktory, ventilátor a držák na láhev

Hmotnost setrvačníku:  8,16 kg (18 liber)

Odolnost:  20 úrovní počítačem řízeného odporu ECB

Displej konzole:  19 cm LCD displej

Zpětná vazba konzoly:  Čas, rychlost, vzdálenost, odpor, otáčky za minutu, kalorie, srdeční tep

Programy:  10 (manuální, 5 přednastavené, 2 uživatelem definované, 2 HRC)

Měření srdečního tepu Zwift:  Snímače tepové frekvence a bezdrátový přijímač Bluetooth® Smart (včetně hrudního pásu)

Sedadlo:  Ergonomické, polstrované gelové sedátko s vertikálním a horizontálním nastavením

Řídítka:  Multi-grip, protiskluzová řídítka

Pedály:  Pohodlné pedály s nastavitelnými popruhy

Zábava:  Kompatibilní hudební port pro iPod®/mp3 přehrávač a duální Bluetooth® reproduktory, držák na tablet

Další funkce:  Dvojitý držák na láhev s vodou, USB nabíjecí port, vyrovnávací nožičky

Chladící ventilátor:  Ano

Rozměry: 122 x 58,5 x 137,8 cm

Hmotnost produktu:  40 kg (88 liber)

Max. Hmotnost uživatele:  130 kg (290 liber)

Přepravní kola:  Ano, vpředu namontováno

Napájení:  Síťový adaptér

Záruka : Rám 10 let, díly 2roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Rotopedy, ergometry
Hmotnost: 40 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnost: 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.