Objevte svůj maximální výkon s MAX MUSCLE

NordicTrack Všechny produkty

Stacionární kolo NordicTrack Commercial VR21

NordicTrack Všechny produkty

Stacionární kolo NordicTrack Commercial VR21

Vyprodané / Na objednávku

Domácí jízdní kolo s oporou zejména pro rehabilitační cvičení

23 639 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 67 Kg
Info Opierkový bicykel pre pohodlné bicyklovanie, ideálny pre použitie počas rehabilitácie
Barva Ako na obrázku

NordicTrack VR21 Commercial Stationary Bike 

Když rádi jezdíte na kole, ale bolí vás záda, toto je ideální řešení. Pohodlné sezení, nastupování a cvičení. Prostor mezi bubnem a sedadlem je navržen právě pro pohodlí, takže při montáži nemusíte zvedat nohy vysoko. Prodyšná konstrukce opěradla sedadla zajišťuje dostatečné odvětrávání zad, čímž zabraňuje pocení.

Stacionární rotoped NordicTrack Commercial VR 21 je vhodný pro kardio cvičení a rehabilitaci. Ne každý trénink je o maximálním úsilí, někdy potřebujete mírný a pohodlný trénink, například při rehabilitaci po zranění nebo pro rozhýbání kloubů ve stáří. Ležícímu stacionárnímu kolu samozřejmě nechybí nic ve srovnání s běžným ergometrem, ale jeho výhodou je pohodlí, které podporuje páteř a polohu horních končetin. Také kolo je navrženo pro snadnější vstup pro méně mobilní uživatele.

Kombinace ergonomického designu a vestavěných tréninkových programů dělá z trenažéru Nordictrack VR 21 skvělou koupi. S předplatným iFit Coach jsou tréninky prakticky neomezené.

Ačkoli NordicTrack Commercial VR21 není vybaven nejnovějšími technologiemi na trhu nebo dotykovým displejem,  jako některé novější a dražší modely, přesto má vše, co potřebujete k efektivnímu tréninku po celou dobu.

NordicTrack Commercial VR21 je pravděpodobně jedním z nejkvalitnějších domácích rotopedů, které jsou v současné době v této cenové kategorii k dispozici. 

Kolo GXR je vhodné pro každého díky posuvnému sedadlu, které poskytuje bederní oporu pro ty, kteří potřebují cvičit v pohodlí a nevyhovuje jim kazetové sedadlo bez opory. 32 motivačních programů vám pomůže při dosahování vašich cílů. 

Kolo má kolečka pro pohodlnější manipulaci a přenášení, snadno nastavitelné nožičky pro rychlou optimalizaci polohy kola na nerovném terénu.

Technické informace

Konzole: podsvícený LCD displej  Programy: 32 Snímání tepu: Ano Bezdrátové snímání tepové frekvence: Ano Maximální hmotnost uživatele: 125 kg Držák na tablet: Ano Počet stupňů odporu: 25 Držák na nádržku: Ano Záruka: 5 let na konstrukci stroje, 2 roky od vysoké Hmotnost Zotrvacnik: 9 kg Podpora I-Fit: Ano Ventilátor: Ano Montáž MP3: Ano Reproduktory: Ano

Doporučuji osobní odběr na prodejních místech FIT PLUS

U nás si můžete zboží důkladně vyzkoušet, personál vám rád zodpoví veškeré dotazy k vybavení.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 67 Kg
Info Opierkový bicykel pre pohodlné bicyklovanie, ideálny pre použitie počas rehabilitácie
Barva Ako na obrázku

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše