Vítej v našem e-shopu!

Superpotraviny

Potraviny nebo doplňky stravy, známé také jako superpotraviny, jsou zejména vynikajícím zdrojem vitaminů, minerálních látek, esenciálních aminokyselin, antioxidantů, enzymů a v neposlední řadě bílkovin. Mohou tak sloužit jako přírodní doplňky stravy.

Nezpracovaná forma přírodní energie v těchto potravinách je lidskému tělu nejbližší a nejlépe stravitelná. Superpotraviny tak představují vynikající zdroj živin prospěšných nejen pro udržení zdraví a správné funkce imunitního systému, ale také jako účinný prostředek pro detoxikaci a udržení acidobazické rovnováhy v lidském těle.

Podle odborníků se termínem "superpotraviny" označují potraviny, které mají mimořádné účinky podporující zdraví. Jedná se o rostlinné potraviny v jejich komplexní původní a přirozené formě (raw), které obsahují vysoký podíl vitamínů, minerálů, antioxidantů, enzymů nebo vlákniny. Superpotraviny tedy obsahují ve vysokém množství látky, které obvykle nedostáváme v potřebném množství, jako jsou adaptogeny, fytosteroly, saponiny atd.

Cenové rozpětí

Z
na
Zrušit filtry

Forma produktu

Výrobce

Dostupnost

519 Kč
Vyprodané / Na objednávku

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Cookies nám umožňují poskytovat lepší služby. Používáním / zobrazovaním webu vyjadřujete souhlas s používáním a uchovávaním cookies. Další informace).

Rozumím