Vítej v našem e-shopu!

Sveltus Bosu® pro

Sveltus Bosu® pro

Vyprodané / Na objednávku

Sveltus Bosu® Pro je všestranný produkt pro profesionální cvičení. Používají se obě strany zařízení. Plochá část je položena na zemi a modrá měkká strana slouží jako opora pro cvičení horní i dolní části těla. Pokud položíte Sveltus Bosu Pro měkkou stranou na zem, získáte dokonalou pomůcku pro balanční cvičení.

5 109 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 8 Kg
Sveltus Bosu® Pro je všestranný produkt pro profesionální cvičení. Používají se obě strany zařízení. Umístěním rovné strany na zem slouží modrá měkká strana jako opora pro cvičení horní i dolní části těla. Pokud položíte Sveltus Bosu Proměkkou stranou na zem, získáte dokonalou pomůcku pro cvičení rovnováhy. 

Sveltus, Body & Mind! (Sveltus, Body & Mind!)

Francouzský výrobce fitness cvičebních pomůcek, tvůrce ElastiBand. Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na navrhování a výrobu doplňků pro fitness, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se snaží navrhovat inovativní, funkční a moderní sportovní zboží.

Výrobky Sveltus jsou určeny pro komunity, sportovní svazy, jednotlivce, sportovní specialisty a uživatele, kteří mají rádi funkčnost i kvalitu.


Výška (cm) ~
24.00

Průměr (cm) ~
67.00

Hmotnost (kg) ~
8.00

Maximální zatížení (kg) ~
150.00
Barva
Modrá

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Cookies nám umožňují poskytovat lepší služby. Používáním / zobrazovaním webu vyjadřujete souhlas s používáním a uchovávaním cookies. Další informace).

Rozumím