Pevné břicho vs SIXPACK, jaký je rozdíl?

Pevné břicho vs sixpack - v čem je rozdíl? Pevné břicho nemusí být vždycky sixpack.

Pevné břicho vs sixpack - v čem je rozdíl? Pevné břicho nemusí být vždycky sixpack.

Není pochyb o tom, že každý by rád měl úzký pas a pevné břicho, protože vypadá a cítí se dobře, nemluvě o množství zdravotních výhod, které přicházejí s tímto procesem.  Ve stylu "vyhlídek na celebrity", které se připojují k lidem, kteří se chlubí sixpackem.

Břicho ve stylu SIXPACK se také stalo sexuálním symbolem druhů lidí, kteří se nacházejí v určitých oblastech, zejména v médiích a show business. Nicméně, pevné břicho stojí tunu práce a disciplíny k jeho dosažení. Celý koncept vypadá jednoduše, ale potřebuje velkou disciplínu, aby se dostal do želaného cíle a držel se ho. Chcete-li dosáhnout sixpack, budete potřebovat hodně odhodlání, trochu trpělivosti a určitého druhu rutiny, ale výsledek bude určitě stát za všechen ten čas.

Pevné břicho ale ne sixpack

Jedna věc, na kterou si vzpomínáte, je, že je velmi možné mít dobře tvarované břicjho, ale nebude mít sixpack, jestli je nad nimi tuk. Přesně řečeno, je možné mít pevné břicho bez zobrazování sixpacku. Je pravda, cvičení pomůže budovat sílu, a může udělat vaše břicho plochým a silným, ale nikdy nebudete vidět sixpack, pokud je nad ním vrstva tuku. Tajemstvím pak je pracovat na získání sixpacku tím, že budete zhazovat tuk v oblasti břicha.

Chcete-li tónovat vaše břicho a ukázat vaše šesti balení, musíte spálit tuk a začít s budováním svalů. I sixpack jsou kopečky svalů. Než začnete, potřebujete jasné pochopení toho, co opravdu dělá vaše břicho. Na rozdíl od mnoha falešných teorií je jejich skutečnou primární úlohou zachovat správnou polohu těla i stabilizaci páteře a dělají to společně se zádovými svaly. V důsledku toho je téměř zbytečné cvičit vaše břicho bez práce zad, protože to povede k nerovnováze v páteři podporující svalstvo.

Břicho a záda souvisí

Musíte cvičit vaše nejlepší cvičení pro břicho, které bude pracovat pro celé vaše jádro a poskytovat podporu pro páteř. Některé z nejlepších cvičení jsou mrtvé tahy a dřepy, protože pracují na vašich hlavních svalech a poskytují lepší koordinaci svalů, protože se zapájejí při velikém vypětí.

Vzhledem k tomu, že tyto cviky působí na mnoho jiných svalů, dochází k rychlé ztrátě tuku, jak se tělo zotavuje. Poté, co byl nadměrný tuk spálený, abdominální posilování může začít, díky čemu se sixpack zobrazí rychleji. Na to je třeba začít cvičiř sedy lehy se zátěží, gumou, nebo cvičit s kolečkem.

Souhrn: Břicho odkazuje na dobře ztuhlý břišní svaly, zatímco sixpack jsou vyčnívající svaly přes dobrý tonus břicha. Je možné mít pevné a ploché břicho bez šesti balení svalů. Je také možné mít dobře trénované břicho, ale s vrstvou tuku nad ním, a za účelem získání sixpacku na vašem břichu, musíte spálit vrstvu tuku. 

Chcete-li spalovat tuky pro dobře tónované břicho, potřebujete celodenní cvičení, zatímco pro sixpack potřebujete více specializovaných cvičení, jako jsou sedy lehy.