Weider Omega 3 Superior, 90 kapslí

Omega 3 kyseliny DHA a EPA v biologicky dostupné a využitelné formě. Stačí 1 kapsle denně.
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 1016311
660 Kč –15 % 555 Kč
Weider Omega 3 Superior, 90 kapslí
Weider Omega 3 Superior, 90 kapslí
660 Kč –15 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Weider Omega 3 Superior - 1000 mg v jedné kapsli

Esenciální mastné kyseliny: Lidské tělo si nedokáže vytvořit důležité omega-3 mastné kyseliny kyselinu eikosapentaenovou a dokosahexaenovou (EPA a DHA) v dostatečném množství.

Pozitivní účinky na zdraví: DHA a EPA přispívají k udržení normální funkce srdce.

Vysoce kvalitní triglyceridová forma: naše kapsle omega-3 superior obsahují cenné mastné kyseliny ve formě triglyceridů, a proto mají vysokou biologickou dostupnost a odolnost vůči oxidaci.

Extrémně vysoký obsah DHA: v porovnání s většinou ostatních produktů poskytují naše Omega 3 Superior Caps velké množství DHA - 500 mg v jedné kapsli.

EPA a DHA - je mezi nimi rozdíl? 

Mastné kyseliny mají obecně určité rozložení. Jsou to známé omega-3, omega-6, omega-7 a omega-9. Jedná se o poměrně složitou "vědu", ale pokusíme se vám toto téma alespoň přiblížit: 

Existuje několik typů nenasycených mastných kyselin. Nejpřínosnější pro lidské tělo a zdraví jsou především omega-3, které si tělo nedokáže samo vyrobit. Omega-3 se skládají z EPA a DHA. Každá z těchto kyselin má příznivý vliv na něco jiného.

Kyselina DHA

Kyselina dokosahexaenová je rovněž důležitá pro správný vývoj mozku a nervového systému. A to již v raných fázích těhotenství. Proto zdůrazňujeme, že omega-3 s vysokou koncentrací DHA by měly užívat již nastávající maminky. Tyto živiny mohou později přecházet i do mateřského mléka;

Z jiného úhlu pohledu lze DHA považovat za stavební kámen nervových buněk. Mozek se skládá především z vody a tuků, což nenasycené mastné kyseliny jsou.

Kyselina EPA

Má význam pro starší děti, dospělé a seniory. V té době již mozek nemá tak vysokou spotřebu DHA, a proto může být částečně nahrazena EPA. Má také významný vliv na kognitivní funkce, ale používá se především na podporu srdce a cév. Je proto velmi důležitá v dospělosti, kdy je třeba pečovat o srdce.

Klíčem ke zdraví je ideální poměr EPA a DHA.

Jak už víme, obě omega-3 jsou pro nás prospěšné. DHA hraje důležitou roli u dětí. Zaměřme se na ni i ve složení dětských doplňků stravy. Ostatní výrobky obsahující více EPA jsou vhodné i pro podporu srdce a cévního systému dospělých;

Jak můžete doplnit EPA a DHA v těle? 

Z rybího oleje. Existuje mnoho dalších zdrojů, rovněž rostlinných, ale koncentrace omega-3 je v nich nižší a především se v lidském těle špatně vstřebává. Vzhledem k tomu, že konzumace ryb je v Česku nízká, doporučujeme užívat rybí olej v kapslích jako doplněk stravy. Ideální by bylo jíst mořské ryby 2-3x týdně a bohužel české domácnosti se k tomuto výsledku zatím nepřiblížily. 

Nutriční údaje Omega 3 Superior:

Rybí olej 1000 mg, z toho DHA (kyselina dokosahexaenová) 500 mg, EPA (kyselina eikosapentanová) 100 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Omega 3
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Kapsle
Vegan: Ne
Značka: Weider
Dávkování: 1 kapsle denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.