🥑 🥦 Zde najdeš všechny své oblíbené VEGAN produkty.

Weider Sun Bronze + Melatonin gummies

Weider Sun Bronze + Melatonin gummies

Vyprodané / Na objednávku

Chraňte svou pokožku a zlepšete spánek

499 Kč - Sleva -26 %
369 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 400 g
Počet dávek v balení 20
Dávkování Sun Bronze: užívajte 2 gummies denne, Melatonin: 1-2 želé cukrík pred spaním
Forma produktu Želé cukríky

Výhodné balení Sun Bronze + Melatonin

Sun Bronze:

je navržen tak, aby vám pomohl pečovat o vaši pleť díky svému kompletnímu složení založenému na vitaminu A, betakarotenu, luteinu a zeaxanthinu. Tyto složky mají řadu funkcí, díky nimž bude vaše pleť vypadat upraveně a zářivě. Navíc žádná z jeho složek není živočišného původu, takže je zcela vhodný pro vegany a vegetariány.

Mezi hlavní vlastnosti složek slunečního bronzu patří:

a) Beta-karoten: je to pigment s vysokou antioxidační kapacitou, prekurzor vitaminu A. Mezi jeho hlavní funkce patří udržování zdraví pokožky, podpora opalování, zlepšování zraku a podíl na správném fungování imunitního systému. Díky své vysoké antioxidační kapacitě chrání naše buňky a hraje důležitou roli v procesu stárnutí.b) Vitamin A: je to vitamin rozpustný v tucích, který přispívá k tvorbě a udržování tkání, membrán a kůže, přispívá k udržení normálního vidění a podporuje imunitní systém. Má také antioxidační vlastnosti, které chrání buňky a zabraňují jejich stárnutí.c) Lutein: pigment úzce příbuzný betakarotenu a vitaminu A. Mnoho lidí tento vitamín nazývá "oční vitamín", protože působí jako sluneční filtr a chrání oční tkáně.d) Zeaxantin: pigment s podobnými vlastnostmi jako lutein.Oba působí na oční úrovni tím, že mají antioxidační účinek.
Vzorový sluneční bronz ZDE.

Melatonin:

Spánek je důležitou součástí života pro udržení dobrého zdraví. Nedostatečná kvalita spánku je problém, který se týká mnoha lidí. Kvalita spánku  úzce souvisí s produkcí melatoninu. Melatonin se přirozeně vytváří v mozku během noci a působí jako signál, že je čas jít spát.

Melatonin Up poskytuje 1 mg vysoce kvalitního melatoninu. Melatonin je účinným pomocníkem při regulaci poruch spánku, zkracuje dobu usínání, reguluje spánkový cyklus a zmírňuje bdělost.

Melatonin také pomáhá zlepšovat kvalitu spánku, snižuje počet probuzení během noci a pomáhá zajistit klidnější spánek. Poruchy spánku mohou vést k různým zdravotním problémům, jako je vysoká hladina cholesterolu, vysoký krevní tlak nebo bolesti hlavy. 
Jednoduchý melatonin ZDE.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 400 g
Počet dávek v balení 20
Dávkování Sun Bronze: užívajte 2 gummies denne, Melatonin: 1-2 želé cukrík pred spaním
Forma produktu Želé cukríky

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše