Den matek – 10 tipů na dárek pro tvou mámu

Každý rok na druhou květnovou neděli připadne důležitý a speciální svátek - Den matek! Naše mámy jsou bezpochyby jedněmi z nejdůležitějších žen v našich životech a zaslouží si proto naši speciální pozornost během celého roku, obzvláště však v tento den.

Zkus letos pouvažovat, co tvou mámu skutečně potěší a neodbý tento den klasickou čokoládou. To, co potěší každou matku, je tvá 100% pozornost. Připrav jí pěkný den, vezmi ji ven a věnuj se jí. Přece jen naše maminky se o nás staraly a starají podstatnou část našeho života. Zkus tedy v tento den vyměnit role - postarej se ty o ni a ukaž jí jak moc ti na ní záleží. Pokud pořád nevíš jak na to, máme pro tebe 10 tipů jak tvou mámu potěšit a zároveň podpořit i její zdraví!

1. Aby pohyb nebolel

Ať už tvoje máma je, nebo není fanynkou aktivního sportu, tento tip na dárek jistě ocení. S věkem se snižuje přirozená tvorba kolagenu, který je potřebný pro zdravé klouby, chrupavky a šlachy. Daruj tedy své mámě kolagen, abys mohla užívat života bez bolesti kloubů. My ti doporučujeme Weider Collagen, 300 g obohacený o vitamín C a kyselinu hyaluronovou, nebo VPLab Absolut Joint, 400 g komplex s kolagenem. Obojí poskytují tu nejvyšší kvalitu pro podporu kloubů tvé mámy!

https://www.fitplus.cz/weider-collagen-300-g

https://www.fitplus.cz/vplab-absolute-joint-400-g

Cena: 380 – 439 Kč

2. Bílkoviny nad zlato

Jen málokdo zvládne přes den sníst potřebné množství bílkovin, což platí 2-násobně u žen, které sportují. Daruj tedy tvé mámě kvalitní protein, v redakci jsme vybrali ty nejpopulárnější proteiny mezi ženami tak, aby tvou mámu zaručeně potěšily!

Speciální tip: připrav své mamince z nového proteinu například palačinky, nebo lívance. Čas, který věnuješ přípravě jistě ocení dvojnásob!

https://www.fitplus.cz/weider-vegan-protein-750-g

https://www.fitplus.cz/vplab-ultra-women-s-protein-500-g

https://www.fitplus.cz/weider-protein-80-plus-500-g

Cena: 599 - 660 Kč

3. Zdravé snacky

Pokud je tvoje máma milovnicí sladkého a mezi jídly si ráda dopřeje sladké maličkosti, nebo máš-li omezený rozpočet, obdar ji zdravými snacky v podobě proteinových tyčinek. Dobroty, které jsme vybrali obsahují vysoké množství bílkovin a své mámě tak dopřeješ zdravější mlsání!

https://www.fitplus.cz/weider-joes-core-bar-proteinova-tycinka-45-g

https://www.fitplus.cz/weider-32-proteinova-tycinka-60-g

Cena: 45 – 49 Kč

4. Multivitamíny pro ženy

Snad nejuniverzálnějším dárkem, který využije naprosto každá máma jsou vitamíny a různé multivitamínové komplexy. VPLab Ultra Women Multivitamin obsahuje komplex určený speciálně pro podporu zdraví a imunity každé ženy a tvoje máma takový dárek jistě ocení.

https://www.fitplus.cz/vplab-ultra-women-s-multivitamin-90-kps

Cena: 449 Kč

5. Pro kvalitní spánek

Pokud někdo ví jestli je únava jsou to právě naše matky. Kvalitní spánek je základem pro zdravé tělo i mysl. Pokud tvou mámu trápí potíže s usínáním či mělkým spánkem, daruj jí melatonin. Weider Melatonin Up Gummies podporují kvalitnější spánek díky čemuž bude tvoje máma každý den plná energie!

https://www.fitplus.cz/weider-melatonin-60-gumovych-bonbonu

Cena: 145 Kč

6. Na domácí trénink

Perfektním tipem na dárek je také podložka na cvičení. Jedná se snad o nejuniverzálnější dar ze všech. Ať už tvoje máma má v oblibě domácí cvičení s vlastní váhou, nebo si ráda zacvičí jógu či pilates, tato podložka se hodí skoro na všechno. Když ji navíc koupíš za zvýhodněnou cenu spolu s fit míčem, domácí fitko je na světě. Značka SKLZ nabízí kvalitní sportovní vybavení a kombinace SKLZ Trainer Ball Sport Performance + Trainer Mat Sport Performance je navíc ilustrována s různými cviky, díky čemuž míč i podložku využije každá máma na 100%!

https://www.fitplus.cz/sklz-treninkovy-mic-sport-performance-treninkova-podlozka-sport-performance

Cena: 1 399 Kč

7. Tréninkové pomůcky

Oblíbenou pomůckou při tréninku jsou odporové pryže. Tato všestranná pomůcka je vhodná pro ženy každého věku a tvoje máma ji může použít i pokud je ve světě fitness úplná začátečnice. Může ji použít ke zvýšení pevnosti či stability a vejde se do každé kabelky.

https://www.fitplus.cz/sklz-mini-bands-3-odpory

Cena: 469 Kč

8. Masáž

Na světě snad neexistuje žena, pro kterou by masáž nebyla ideální představou relaxace. Se spoustou povinností ať už v práci, nebo v rodině si však jen málokterá máma dokáže najít čas na pravidelnou masáž. Našim dalším tipem je tedy masážní válec, aby si tvoje máma mohla dopřát kvalitní strečink, ale hlavně relaxační masáž. Díky kvalitním válcům od značky TriggerPoint si každá máma dokáže jednoduše, ale efektivně promasírovat všechny svalové partie. Vybrali jsme pro tebe kvalitní vibrační válce od značky TriggerPoint, díky kterým tvoje máma povýší domácí masáž na zcela novou úroveň!

https://www.fitplus.cz/masazni-valecek-triggerpoint-nano-vibe

https://www.fitplus.cz/masazni-valecek-triggerpoint-grid-vibe-plus

Cena: 1 409 – 3 529 Kč

9. Permanentka do fitka

Ať už by tvoje máma ráda začala cvičit, nebo už své oblíbené fitko má, permanentka na tréninky je vždy dobrým řešením, které zaručeně využije. Stačí už jen vybrat dobré fitko či zkušeného trenéra a perfektní dárek je na světě!

Cena: různé

10. Nejlepší dar ze všech

Nejlepší dárek ze všech nenajdeš v žádném obchodě ani e-shopu. Nejlepším darem je tvá přítomnost a pozornost. Užijte si spolu pěkný den a pokud přece jen chceš, zkombinuj tento dárek s jakýmkoli výše uvedeným. Tvoje milovaná máma si tak den matek užije tak, jako nikdy!