Den otců se blíží – těmito nápady ho určitě potěšíš!

Letos vyšlo datum dne otců na opravdu skvělý den. Neděle 19. června, jeden z posledních jarních dní, který však už zavání letními dobrodružstvími. Překvap otce něčím výjimečným a připrav mu den, na který nezapomene.

Co dělat na den otců?

Každý toho svého otce známe určitě nejlépe a proto bychom měli vědět, čím ho potěšit. No už tradičně se boříme s příležitostmi jako narozeniny, svátek, Vánoce, kdy vymýšlíme co koupit a jako otce nejlépe překvapit.

Někdy však právě ty nejobyčejnější věci potěší nejvíc. Jak strávit den otců tak, abyste si to všichni uchovali ve vzpomínkách ještě dlouho?

1. Rybaření s tátou

Je tvůj otec fanoušek rybaření a ty ne a ne se odhodlat jít s ním a vyčkávat dlouhé hodiny až nastane ten moment? Pokud s ním v tento den půjdeš dobrovolně a navíc s radostí, o pěkně strávený čas, a možná io zajímavý rozhovor, máš postaráno.

2. Kempování pod širým nebem

Otec si určitě vzpomene na staré dobré časy, kdy toužil být dobrodruhem, dobyvatelem, nebo jednoduše tím pravým chlapem, který v přírodě založí oheň a připraví večeři. Vydejte se spolu na menší stanovačku nebo večerní kemp u ohně. Nezapomeň předem nakoupit kopec dobrot, abyste už po oznámení této radostné pozvánky mohli rovnou vyrazit.

Na kempovačce se ti určitě budou hodit:

3. Famózní snídaně

Zkus na den otců poněkud vybočit z každodenní rutiny. I když s ním už možná nebydlíš, jeden den v roce ti opravdu neubere na kráse, pokud si přivstaneš a připravíš pro otce famózní snídani s exkluzivní donáškou až domů. Nebo je můžeš připravit až když dorazíš. Kdo by chtěl jíst studená vajíčka či palačinky, že?

Připrav otci jeho oblíbenou snídani nebo se s rodinou domluvte, že si může dopřát tradičně zakázané specialitky, které ho okamžitě přilákají ke stolu. Ten úsměv na jeho tváři stojí za všechno.

Dobroty, které se hodí k snídani:

4. Netradiční grilovačka – super dárek pro tátu

Je taťka obvykle ten, kdo vybírá masíčko a pečuje o celý proces grilování? Dopřej mu trochu pohody na lehátku a připrav grilovačku s tátou jako pravý šéfkuchař. Pokud nemáte zahradu, vydejte se do lesa, strávíte zároveň čas příjemnou procházkou a na ohništi můžete rozbalit lahůdky od výmyslu světa.

Na opékačce se ti může hodit:

Po těžkých opékačkových dobrotách je však třeba si dopřát i něco lehčího a zdravého, toto jsou naše tipy:

5. Postarej se o otcovo zdraví

Když jsme děti, rodiče se o nás příkladně starají, mnohdy až natolik, že nakonec zapomínají sami na sebe. Navnaď tátu na cvičení či zdravou stravu a nezapomeň mu zajistit i pár kousků na vyzkoušení. Máme mnoho zkušeností s tím, že pokud děti překvapují rodiče výživovými doplňky, po kterých se cítí lépe, vždy je to potěší.

Tyto vitamíny se mu určitě budou hodit:

6. Ochutnávka

Je taťka požitkář? Ať už jde o pivo nebo víno, táta jistě ocení pečlivě vybraný lokál, kde servírují druhy, které běžně nemá možnost ochutnat, ani jej nečekají doma při pohledu do chladničky. Sklenice oroseného do nálady a společné historky vám jistě vykouzlí super atmosféru.

7. I muži chtějí být hýčkáni

Otcové mají v dnešním světě významný a určitě i těžký úkol. Je proto samozřejmé, že i oni se čas od času cítí vyčerpaní. Dopřej mu pobyt ve wellness nebo pomůcky, které jeho bolíčky ošetří iv pohodlí domova.

8. Turistika a cyklistika

Toto datum už přeje turistům iv nejvyšších horách. Jeden ze skvělých nápadů je určitě i parádní túra s tátou. Sbal sobě i otci batoh a vydejte se na nová místa. Milovníci kol mohou vyrazit na kolech. Nezapomeň na nějaký ionťák či omega kyseliny, aby se mu šlapalo snáze.

9. Návrat do dětských dob

Víš jak se mluví? Všichni muži jsou doživotně tak trochu dětmi. A to platí určitě io tvém otci! Dopřej mu jeho oblíbenou zábavku plnými přehrštími. Společný souboj ve FIFE? Airsoft? Sparťanské závody? Výběr necháme na tobě. Nezapomeň ocina vybavit kvalitním oufitem.

10. Zdravé mlsání plné bílkovin

Všude byl a všechno zažil? :D To určitě! Tyto pamlsky ještě určitě neochutnal! Vyber mu selekci prémiových pochoutek plných bílkovin.

Využij speciální akce na nejnovější jednoruční nakládací činky - NAKUP ZA ZAVÁDĚCÍ CENY