🛡️ Posilněte svou imunitu! Vyberte si doplňky stravy pro posílení imunity ZDE.

WEIDER získal ocenění SUPERBRANDS již 8krát v řadě!

  • Výživa

Doplňky výživy Weider jsou na našem e-shopu dlouhodobou hvězdou a mezi nakupujícími patří mezi nejoblíbenější. Není divu, že Weider získal prestižní cenu Superbrands Award po dobu 8 po sobě jdoucích let! Weider v tomto ocenění získal od roku 2016, což nás také ujišťuje v tom, že tato značka poskytuje nejvyšší kvalitu! Podívejme se blíže na značku, která si vybudovala pověst jako nejlepší značka výživných doplňků na světě!

WEIDER získal ocenění SUPERBRANDS již 8krát v řadě!

SUPERBRANDS

Superbrands Awards je prestižní ocenění, které se každoročně uděluje značkám až v 90 zemích! Program Superbrands je nejuznávanější nezávislou světovou autoritou v oblasti hodnocení a oceňování značek, takže titul Superbrands je nejen známkou výjimečné kvality, ale také zvláštního uznání a vynikajícího postavení značky Weider na trhu. Značky jsou hodnoceny nejen podle svého jména a popularity, ale především podle své kvality. Při udělování cen hraje roli mnoho faktorů, a tak získat toto ocenění ne jednou, ale hned osmkrát, je opravdu mimořádný úspěch. Oficiálním dovozcem a distributorem značky Weider je společnost FITPLUS a důvod k radosti je tedy dvojnásobný! Již 8. rok po sobě vám přinášíme jen to nejlepší z nejlepšího!

Kdo vyhraje?

Cenu Superbrands každoročně získává značka, která projde složitým, vícekolovým výběrovým řízením. Jednotlivé značky se do programu Superbrands nemohou přihlásit samy - musí být nominovány z databáze všech komerčních značek. Dalším krokem ve výběrovém řízení je spotřebitelský průzkum, který je zřejmě nejdůležitějším rozhodovacím prvkem výběrového řízení. Na základě známosti a oblíbenosti značky mezi spotřebiteli se výběr zúží na seznam semifinalistů. Konečné slovo při udělování titulů má však komise složená z různých odborníků - Rada značky. Značka, která v tomto složitém procesu obstojí, získává titul Superbrands!

Bohatá historie

Značka Weider má bohatou historii - více než 80 let úspěchů nejen v oblasti fitness. Značka je spojena se světoznámým kulturistou Joem Weiderem, který zasvětil svůj život propagaci fitness životního stylu, s nímž je pochopitelně spojeno mnoho doplňků stravy a sportovních potřeb. Joe Weider je také znám jako otec kulturistiky, a tak není divu, že se po celou svou kariéru podílel také na výrobě sportovních doplňků. Historie značky Weider se začala psát v roce 1936, kdy Joe Weider a jeho bratr Ben vybudovali doslova impérium, neboť kromě výroby doplňků stravy pro sportovce vyráběli také cvičební pomůcky a vydávali známé fitness časopisy. Značka Weider se rychle stala známou všem kulturistům a rozšířila se ze Salt Lake City do celého světa. Počátkem 90. let již byla značka Weider celosvětovou jedničkou a dodnes nemá v oblasti doplňků výživy konkurenci!

19224_FITP - Brandovanie_post_Weider_Melatonin+Melatonin_2.png

Kvalita je zásadní

Jedním z hlavních důvodů, proč značka Weider nenašla na světovém trhu konkurenci, je vysoká kvalita jejích výrobků. Ať už mluvíme o proteinech, kreatinu, aminokyselinách nebo gaineru, složky použité v těchto produktech jsou testovány a jejich účinek a kvalita jsou vědecky ověřeny. Výrobky splňují všechny předpisy a normy, což potvrzují miliony spokojených zákazníků. Postupem času se výroba přesunula ze Salt Lake City do celého světa a společnost nyní sídlí ve Phoenixu v Arizoně, ale kvalita výrobků se v průběhu času nezměnila.

Čistá značka

Výrobky Weider jsou také uznávány pro svou čistotu a za celou dobu existence značky se nevyskytl jediný případ spojený s dopingovými kauzami nebo kontroverzemi ohledně kvality, výroby či účinnosti. Díky poměru čistoty, kvality a účinnosti jsou také stále nejoblíbenějšími produkty pro vrcholové a profesionální sportovce.

fe2b268f-8b9d-4577-ba4f-58246bc92ef1.jpg

Pestrá nabídka

Weider nabízí všechny typické doplňky fitness výživy. Na našich virtuálních pultech najdete proteiny, kreatin, gainery a sacharidy, aminokyseliny, spalovače tuků, vitamíny a minerály, předtréninkové pumpy, kloubní výživu, tyčinky nebo gely, sportovní nápoje, anabolizéry a stimulanty, energizéry, a tím nabídka nekončí! Značka Weider je progresivní, a tak v jejím sortimentu najdete také zdravou výživu, výrobky pro vegany i doplňky stravy pro diabetiky. Pokud nejste příznivci doplňků stravy, Weider myslel i na vás, a tak zde najdete také sportovní oblečení, šejkry a další pomůcky, které ocení každý příznivec aktivního životního stylu.

Weider Maximum Krea-Genic, 200 kps
WEIDER Weider Maximum Krea-Genic, 200 kps
949 Kč
1 083 Kč
Vyprodané / Na objednávku
Weider Total Rush 2.0, 375 g
WEIDER Weider Total Rush 2.0, 375 g
749 Kč
850 Kč
Skladem

Weider protein

Pokud bychom měli vybrat nejoblíbenější a nejpoužívanější doplněk sportovní výživy, byl by to jednoznačně protein. Proteiny jsou základním stavebním prvkem všech struktur v těle, zejména svalů. Dostatečné množství bílkovin je absolutní alfou a omegou pro růst svalů a kvalitní produkt by měl být tím prvním, po kterém každý správný fitness nadšenec sáhne! Značka Weider nabízí ty nejkvalitnější a nejčistší produkty na trhu a myslí skutečně na každého. V našem obchodě najdete syrovátkové nebo kaseinové proteiny, ale také sójové, vaječné, hovězí nebo veganské proteiny. Nezapomnělo se však ani na sportovce trpící potravinovými intolerancemi, a tak jsou v našem e-shopu k dispozici také proteiny Weider pro celiaky - bezlepkové nebo bezlaktózové proteiny.

Doporučená značka

Mnoho fitness profesionálů, včetně trenérů a odborníků na výživu, řadí gainery Weider na první místo a jejich proteiny mezi nejlepší na trhu. Úplnou špičku tvoří v segmentu proteinových tyčinek, které se konkurenci zatím nepodařilo napodobit. Pokud tedy hledáte kvalitní a účinný výrobek s dlouholetou tradicí, nemusíte chodit daleko. To nejlepší najdete v našem e-shopu.

Weider_lifestyle_WheyWafer_Bar_3.png

Hrdý distributor

Společnost FITPLUS je od roku 1993 výhradním dovozcem a distributorem značky Weider pro celé Slovensko, takže je pochopitelné, že nás zpráva o jejím mimořádném úspěchu potěšila. Obhájení ocenění Superbrands, navíc již po osmé, nás jen utvrzuje v tom, že to, co děláme, děláme dobře, a pro naše zákazníky je to ukazatel, že od nás dostanou vždy jen tu nejlepší kvalitu. Hodnota tohoto ocenění je o to větší, že i v době, kdy je fitness nesmírně populární a značky sportovní výživy vyrostly doslova jako houby po dešti, je dobrá kvalita stále na nejvyšší úrovni. Pro naše zákazníky chceme jen to nejlepší a ocenění Superbrands opět potvrdilo, že přesně to od nás dostanou!

Beáta Loffayová

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše